Базарний грабіж...

Чому нас постійно дурять... Держава, влада, а тепер ще й прості продавці на ринку. Купивши сьогодні на ринку мандарини відразу запідозрила щось неладне. Пішла й переважила в знайомої, і ви не повірите замість 1 кг вага показала 0,875 кг. Повернула покупку. Добре думаю куплю в контейнері з електонними вагами. І як ви думаєте? Та сама картина... Замість 1,100 кг, які показала ЕЛЕКТРОННА вага, на іншій (перевіреній вазі) табло показало лише 0,990 кг. Мене переповнили емоції. Як люди можуть так цинічно обдурювати? Я уявляю, як обраховують пенсіонерів, коли мене молоду та так обрахували.. Не знаю чи знайдеться контейнер на ринку, де нас простих людей не будуть обважувати? На що дивиться влада?  Хто несе відповідальність за неправильно налаштовані ваги - підприємець, продавець чи інші контролюючі органи? Які саме? 

 

Коментарі

Зображення користувача Error 404.

На ринку постійно має знаходитися дільничний міліціонер. Заходите до нього вже з переваженною покупкою і йдете разом до продавця, де нехай складає протокол про обважування чи шахрайство.

на ринку є й міліція, і контрольна вага. не вигадуйте радіо вдруге

Зображення користувача Error 404.

Кодекс України про адміністративні правопорушення

Стаття 155-2. Обман покупця чи замовника

Обмірювання, обважування, обраховування, перевищення встановлених цін і тарифів або інший обман покупця чи замовника працівниками торгівлі, громадського харчування і сфери послуг та громадянами - суб'єктами підприємницької діяльності під час реалізації товарів, виконання робіт, надання послуг -

тягне за собою накладення штрафу від двох до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за таке саме правопорушення, або вчинені у великих розмірах, -

тягнуть за собою накладення штрафу від двадцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Примітка. Обманом покупців чи замовників у великих розмірах слід вважати обман, що спричинив громадянинові матеріальну шкоду у сумі, що перевищує три неоподатковуваних мінімуми доходів громадян.

1 неоподатковуваний мінімум доходів громадян - 17 грн.

Зображення користувача admin.

Вага має мати пломбу, термін дії якої один рік. Кожного року із Луцька приїжають спеціалісти які пломбують ваги, також ходять комісії які перевіряють ваги, пломби, гирі і т.д. Якщо вас обважили звертайтесь в міліцію.

Зображення користувача root.

Обдурити можна на любій вазі, навіть на тій, де всі пломби стоять :) Можна використовувати неправильні гирі, можна пальчиком легенько натиснути на вагу під час зважування.. ітд.

Зображення користувача Error 404.

Для початку потрібно пройтися по ринку і поскладати протоколи на тих в кого вага розташована або лесь з низу, де її взагалі не видно або боком і т.д. Така ситуація можна сказати через один контейнер а то і частіше. З цього потрібно починати. Один раз склали протокол-оштрафували, другий, на третій якщо не допомагає - "попросили" з ринку за систематичне порушення правил торгівлі.