За що ми платимо ЖЕКу?Якщо сміття вивозить з.х,комунікації обслуговують інші установи.а ремонт повинні робити за свій рахунок?

Що робити коли балкони обсипаються на голови людям?Якщо ремонт повинні робити за свій рахунок,то які послуги надає жек.прийти подивитись?Вибачте я і сама це бачу.так за що ми їм платимо?

Коментарі

Зображення користувача Українка.

Багато людей задається  аналогічним питанням,а все дуже просто-на житлово-комунальну сферу держава наплювала давно,животіє усе древнє -і техніка,і методика обслуговування.Основна проблема в тому,що катастрофічно не вистачає коштів,бо ЖКП змушені платити податки,тому наша квартплата нам не належить-зарплати,податки і залишається мізер.Вихід один-відмовлятись від обслуговування ЖКП і брати на себе відповідальність по утриманню будинку,збирати гроші з квартирної плати на власний рахунок і робити ремонти різні поступово-усе в наших руках.Та це можливо за умови,що більшість мешканців будинку будуть активними,підтримувати один одного у хороших починаннях.Є Закон України "Про ОСББ",почитайте,а у повсякденні просто треба зрозуміти,що якщо не організуємо та не зробимо щось самі для себе-нікому ми не потрібні із своїми любими потребами.

так підтримую.за ці кошти що жек отримує можна робити капітальний ремонт.в нас в будинку 120 квартир з квартири біля 40 грн.4500грн.такі кошти отримує щомісяця і нероблять  взагалі нічого.за 20 років був один щось на зразок ремонту.поставили пирила,покрасили і побілили в підїзді+ до того люди скидувались на краску.жек це бидло одним словом.це яка має бути наглість приносити рахунки після такого.кришу люди самі наймають людей і  роблять.так навіщо взагалі той жек потрібен????щоб стрихти траву 2 рази на рік.

Нещодавно, паралельно зі рудою та смердючою водицею, займався проблемою вивезення сміття. І знаєте, що розкопав? Половина населення, за його вивезення, не платить взагалі! А з підприємців, котрі є власниками гуртівень, барів і магазинів тощо, платить мало хто. Вони сміття, в основному вночі, спалюють. Забруднюючи навколишнє середовище. Яких тільки вис-с-оких та бундючних чиновників міста, котрі живуть у власних будинках і не хочуть укладати угод зі ВУКГ на вивезення побутових відходів, мені доводилось бачити біля сміттєвих контейнерів. Раненько -вранці і ввечері, як стемніє. На "мерседесах" та "ВМW"! Воістину, паталогічна жадібність. Хочете, назву прізвища?