Кафе "Околиця"-обслуговування.

Нещодавно відвідала цей заклад.В котрий раз кажу собі що це в останнє. Але живу неподалік, то ж вирішили з сім"єю просто піти повечеряти на свіжому повітрі в їхніх альтанках.Поки сиділи та чекали офіціантів, пороздивлялася інтер"єр. По-перше брудно, по-друге імітовані озерцяв жахливому стані(для чого їх створювати, якщо не дбати про них). По-третє нас повідомили що не будуть обслуговувати, так як кухня не встигне приготувати, бо бач у них замовлення. Будній день, 8 година вечора, та й компанія тільки одна гуляла, інших люденй не було , крім нас (три людини).Для чого створювати таких величезний за територією заклад, якщо не можете обслужити людей, та доглянути його???Заклад молодий, а вже так занедбаний - працівники не справляються чи лінуються? чи господарі це їм попускають?

Коментарі

Це правда. Цілком з Вами з згідна. Офіціанти взагалі, як сонні мухи. Нам забули хліб поставити, хоча стіл був замовлений раніше. Приходять до столика тільки тоді, коли їх покличеш. Забрати пляшки, піднести серветки і т.п., то їх треба просити. Гаряче мали принести через годину, а принесли через дві години. Брудно -  це точно. І павуки сидять на стелях. Ніколи більше туди не піду і всім знайомим буду казати, щоб туди не йшли. Куди дивляться власники?

Зображення користувача Українка.

Сфера обслуговування кульгає в багатьох країнах колишнього СРСР))),на жаль.А у нас на Україні,як на мене,то взагалі усі сфери в занедбаному стані.Просто там,де ми б хотіли по-людського обслуговування,по-європейськи,нам подають запущено-радянське,чому?та хто його знає...Повірте,що знаю людей-обслуговуючий персонал багатьох закладів і торгівлі,і громадського харчування-власники проводять з ними і виховні роботи,і вказівки дають,справа лише в тому,що за важку працю(по 14 годин на ногах) їм оплачують невідповідну зарплату,так де ж тому ентузіазму взятись?Усміхатись заставляють,а з чого радіти,коли ноги не носять,рахують чужі гроші,а отримують мізер.Менталітет наших доморощених бізнесменів  такий-поменше вкласти,побільше витягнути...маємо,що маємо."Околиця"-не виняток,офіціанти справді -як сонні мухи,при чому не лише влітку,є одна дівчинка,всього лиш-і моторна,і усміхнена щиро,та цього замало для хорошої репутації.А ще такий момент-популярністю користується там риба на грилю,на диво уся вказана  в рахунках по 500 гр за штуку в готовому вигляді,а заважує заледве 300-і тут нас обманюють.Хоча,а який заклад можна похвалити?Щоб і кухня на висоті і обслуговування,і ціни?

Ревізора на них нема!!!було б добре ще кухню побачити!

Зображення користувача Анатоль.

Ну, чому нема? До нас їде ревізор! Візьме сумку, напхає кишені і відбуде... :)))

ні! не той ревізор, а "ревізор" в особі Олі Фреймут. цікаво було б подивитися на поведінку хазяїв під час ревізії в кафе "Околиця"

Цілком з Вами згідна, але хочу ще добавити, що ціни не відповідають якості та об'єму порції. Не рекомендую "Околицю" в місті Нововолинську!!!

якщо порівнювати заклади нашого міста, то можна виділити  кафе "Круїз". там обслуговування та чистота на кращому рівні ніж у Околиці . Кафе "Ольга" теж зараз дуже покращилося своїм інтер"єром та обслуговуванням.

у нас в Нововолинську насправді нема толком з чого вибрати. От приїхали якось до нас гості з іншого міста, ми і подались в Околицю бо куди ще з дітками підеш, нас там "попросили піти", бо у них замовлення на весілля - добре, нехай! А куди ще у Нововолинську з дітьми піти???? нема обладнаних безпечних кафе де б батьки і дітки провели разом час, і не боячись що діти вибіжать на проїзджу частину і мають чим себе зайняти, а не тільки за столиком з батьками сидіти....

Зображення користувача andrew-b.

О да, "Околоця" це жах. Пил, павутиння... Одного разу, і останнього був там, замовив рибу з овочами, салат... Чекав 1год. 23хв. ... Після 30хв сатло цікаво, наскільки це ще затянеться... Чесно кажучи, якби не симпатична офіціянтка))) можна було б сказати кілька слів і піти... Більше туди ніколи не піду! ... За круїз, так, заклад хороший, оперативно працюють, замволяли масштабні сабантуї там, все було класно) ДЯкую "Круїз"! .. Кафе "Ольга", ну, знаючи директора, його сім'ю, знаючи як там все в середині працює, НЕ раджу нікому!!! Кафе ольга це обригаловка а не заклад!!! Роджер, оо.. це взагалі.. кукурудза в піці яка по меню там вісутня, та все ж попала в замовлення була зіпсована, порції недокладають.. взагалі жах а не заклад.. підвал, в якому шумно, темно...... фу! ... "Курляндія"))))) .. тут просто без коментарів, санітарії нема, обслуговування нема, інтер'єру нема,.. взагалі нічого... барижня для алкашів!

Читаючи коментарі, я на дозвіллі задумався: Околиця розташована у рекреаційній зоні, на території міського озера, а чи не пов'язаний масовий мор риби із функціонуванням даного закладу? Відвідуючи Околицю я не раз думав: як тут облаштована каналізація, куди ідуть стоки? І взагалі на підставі чого у рекреаційній зоні дозволили функціонування такого закладу? Хотів би отримати фахові коментарі.

Зображення користувача Анатоль.

Цього Вам не скаже ніхто. І фахових коментарів ви не отримаєте. Як і від власника кафе "Міраж". Там теж під нього, сквер вирубали. А ось куди зливаються каналізаційні стоки - дуже цікаве питання. Може на нього відповість новий начальник "Водоканалу"?  В.В., будь-ласка, народ хоче знати правду. Не скажете зараз - як публічна особа, дасте відповідь через "Інформаційний запит".  Ну, то прошу. Чекаємо.

Околиця....

обслуговування відверто кажучи просто жах,

зі столу прибрати або забули або .... знов забули,

в рахунок Вам допишуть трішки лишнього можете не сумніватись ,

пунктуальність приготування замовлених страв на "висоті" замовляєш на певний час, а потім ще чекаєш, бо кухар не справився чи то йому забули сказати

більше не хочеться відвідувати цей заклад

Навіщо так критично відгукуватись про Околицю, адже якщо не подобається то нема і чого туди іти. Замість критики попробуйте все це сказати власникам. А дівчата працюють, кухня смачна, Круїз в центрі і має свої особливості. А раз люди ідуть в Околицю то значить їм подобається. 

"Околиця",судячи з усього, планувалась, як приміщення для весьма шумних і крупних сабантуїв.

По-перше.Місця для гуляючих досхочу.На першему поверсі -100 персон, і на другому, думаю, влізе -150,не менше.

По-друге.Кафе знаходиться не в місті (по крайній мірі,є така ілюзія)- можна шуміти, стріляти, пити, танцювати,реготати,свистіти,пісяти,лупити морди,матюкатися,дертися,шкрябатися, чухатися і т.д.

По-третє.Жива музика і місце для танцю.Не всякий заклад може похвастатись.

Ну і так далєє.Менталітет у працівників розрахований на постійне обслуговування крупних масових пиятик.Антураж з альтанками -це тупі, скопійовані з придорожних кафе траси Рівне-Київ,понти.Купа пилюки і засмічені підлоги.Шедевром обслуговування в альтанках є змітання рештків їжі та крихт на підлогу, ви ж на природі!Корочє, не раджу ходити з сім"ями, з романтичними мр(пов)іями, діловими зустрічами.Можна - міцна дружна чоловіча компанія (не менш 3-х осіб);можна те саме з романтичними мр(пов)іями;можна з ким завгодно, але попередньо в дома нормально нахряпатись;можна тупо сидіти і дивитись на танцюючих дам, які з граціозністю тяжких танків утюжать танцплощадку, попиваючи "Житню з медом" (подають швидко).

Радий Вас читати пане "Buffett". Давненько не з'являлись зі своїми свіжими думками. Щастя і здоров'я!

Данке шьон!Вам того самого.

цікаво, а як все -таки можна отримати земельну ділянку в такому міці? і як депутати за це голосували?

Можна, згідно Водного Кодексу України,ЗУ "Про водні ресурси" та ЗУ "Про природно-заповідний фонд України".Обмеження витримані -так звана "червона лінія",100 м до водойми.Це раз.Водойма штучна, а не природня.Це два.Водойма не є,ні унікальним природнім явищем, ні рекреаційно-оздоровчим,а тим більше, цільющим феноменом.Це три.На водоймі передбачені місця відпочинку згідно санітарно-епідеміологічних та екологічним норм.Депутати голосують на підставі висновків відповідних державних контролюючих органів.А, чому саме братам-прикольщикам виділили (до речі,весьма наглиє тіпи)-ну,батенька, шевєлітє мазгамі або купюрами.Шутка.

 Цілком згідна,кухня жахлива,заклад брудний,територія занедбана.Щодо кухні,немає професійних поварів,поваром працюють-син одного власника і син другого власника,який навчається в нашому ПТУ-11,це діти без відповідного досвіду і навиків,лише б гроші в сім"ю.В такий спосіб економлять на професійних поварах,тому і кухня в "Околиці"-жахлива.

син одного і іншого власника??

альооо..ви про що?немає про що поговорити,то вже б про правду говорили,а не видумуєте

Доброго вечора. У минулу неділю святкувала своє День народження у барі " Околиця ". Замовлення моє скаладалось з 20 чоловік. Хочу сказати,що прочитавши коментарі про бар, думала відмовитись, але як чоловік сказав " хто не резикує, той не п*є шампанського". Якщо чесно до останньої хвилини переживала. Проте зайшовши у бар, відчула теплу і приємну атмосферу. Офіціантка привітно зустріла нас , провела до нашого столу, поставила квіти у вазу, все чемно розповіла. Щодо кухні, то хочу сказати великий респект поварам. Дуже смачні салати ( особливо "Грецький" та ще з овочами гриль, назви не пам*ятаю.). Другі страви були неперевершені ( ребра в дуже цікавому соусі та сьомга з овочами просто супер). ну загалом мені та моїм гостям сподобалось, ми гарно відпочили, натанцювались та СМАЧНО поїли.

Не розумію людей, які обливають бруом цей заклад. У кожному звичайно бувають недостатки, але ж навіщо казати брехню і ще й прикрашати її. Можливо діло не в Околоці, а в вас? Можливо, ви прийшли з поганим настроєм?

 Нещодавно гуляли на весіллі в Околиці. Кухня дуже смачна,домашня і подача на високому рівні. Нам дуже сподобалось, і  поки кращого закладу я не бачу в Нововолинську . Рекомендую всім!!!