Міні-готель "Дон Кіхот": відгуки лицаря

УВАГА! Матеріал та коментарі перенесено з розділу "Новини"!

Опубліковано Антикиллер. 05 Лис 2014 15:04

Хочу написати свій відгук про  міні-готель "Дон Кіхот"

Насамперед скажу, що адміністрація даного готелю пропонує і що насправді там є.

ОПИСАНИЕ ГОСТИНИЦА "ДОН КИХОТ"

Общая информация:  Мини-отель "Дон Кихот" расположен на третьем этаже трехэтажного здания в центральной части Нововолынска. В этом же здании работает фитнес-центр (силовые- и кардио-тренажеры, сауна, солярий, массаж).
Номера:  12 комфортабельных номеров разных категорий со всеми удобствами: двухспальная или односпальные кровати, санузел, холодильник, мини -бар, телефон, фен, телевизор, беспроводный интернет Wi-Fi. Часть номеров оборудованы сейфами, кондиционерами, гидромассажными душевыми кабинками или ванными.
В стоимость включено:  Завтрак в номере, паркинг, Wi-Fi.
Скажу відразу, відносно "комфортабельності - це дуже спірне питання! Ліжка незручні, кімнатки відносно маленькі, незручний санузел, купа пилюки, про безкоштовний сніданок в готелі і мови бути не може, принаймі не пропонували адміністратори!
Проте що мене добило, то це відношення до клієнтів, я навіть не говорю про привітну посмішку на устах. По перше, приходять працівники міліції, які буквально вдерлись у мій номер, без вибачення! Тіпа перевірка документів, навіть адміністратор готелю при цьому присутній не був!
По друге, я залишив окуляри в номері, на моє прохання, коли пізніше приїхав в готель по них, почув "потрібно берегти свої речі!". 
Адміністрація невихована абсолютно, нерозумію як власник даного закладу підбирає собі персонал?
Враження про готель абсолютно негативні!

Коментарі

Будьте професіоналами, або хоча б просто мужчинами. Тому що наш невеличкий жіночий колектив вже не перший рік чує в основному тільки подяки і приємні здивування своїх гостей, які почувають себе в нашому готелі як вдома. Тим паче "Дон Кіхот" не єдиний готель у місті, маєте вибір. А міліція просто так не приходить. Будьте законослухняним громадянином і все у Вас буде добре.

Все! Хана вам ! Бутинець по судах затасає))))))))

Правда !!!

цілком згідний

 

Прочитав даний матеріал і дійшов висновку що колектив "ДК"навіть відповісти чемно не може.По перше те що працівникі міліції перевіряють в готелях документи це нормальне явище ,але ж тут чоловік пише --що без вибачення без представника адм." А міліція просто так не приходить. Будьте законослухняним громадянином і все у Вас буде добре."--це ви недоречно взагалі пишите!

"Тим паче "Дон Кіхот" не єдиний готель у місті, маєте вибір"--а це взагалі безтактно.Я ,та і кожна вихована людина ,просто написав би--"вибачте ми приймемо міри і впевнені подібних незручностей не повториться,якщо такові і були".

А ви замісь того продовжуєте відгавкуватись,вибачте.Тобто ви собі самі створюєте проблеми і показуєте свою "репутацію".Я особисто проти вашого готелю як і власника нічого не маю,але впревнений що готель не один з кращих в цьому місті і думаю що форумчани можуть також це підтвердити своїми коментаріями.Проте величезне значення має відношення до клієнта адміністрації,шановні ,потрібно керуватись єдиним правилом "клієнт завжди прав" а не відповідати тіпа ультиматумом "готелів є багато"і якщо людина вибрала всетакі ваш готель ви повинні створити всі умови щоб людині було зручно і приємно провести час у вашому закладі.

А власнику закладу раджу звернути увагу на свій "контенгент" можливо запросити спеціаліста по готельному бізнесу чи подумати відносно заміни персоналу людьми з досвідом,бо саме про ваш заклад неодноразово чув і не тільки з публікацій на порталі і не тільки позитив.

Всього найкращого!