Перехiд Украiна-Польща.

Якась змова i перекос. У Волинський областi всього один пункт перетину польского кордону вантажним транспортом. У Львiвськiй -три.

Для легкових авто - у Волинський два, у Львiвський - i не порахуеш. Та ще два новi вiдкриються :Мальговичi-Нижанковичi i Грушев-Будомеж.  Область  втрачае грошi i робочi мiсця з таким малим транзитом i пропускною здатнiстю.

Коментарі

Земляки добами понуро стоять  на перекид, тим часом

сьогодні кілька десятків місцевих мешканців на Закарпатті с. Велика Паладь зібралися під стінами Великопаладської сільської ради з вимогою відкрити контрольно-пропускний пункт «Велика Паладь – Нодьгодош» на кордоні з Угорщиною.За словами місцевих мешканців, обіцянки щодо планів відкрити новий пункт пропуску на українсько-угорському кордоні вони чують вже більше 10 років, однак справа з місця так і не зрушила. Від села до кордону трохи більше трьох кілометрів, і угорська сторона вже навіть зробила нову дорогу до лінії держкордону.

«Зробити дорогу і збудувати інфраструктурні об′єкти не потребуватиме значних коштів та зусиль, натомість користі від нового пункту пропуску буде у рази більше. Це і можливість для місцевих мешканців користуватися правом малого прикордонного руху, як на авто, так і велосипедами та пішки. Окрім того, ми бачимо, що зараз пункти пропуску на кордоні з країнами ЄС не завжди пораються з потоками транспорту, що перетинає кордон. Та й треба розуміти, що Україна все ж таки отримає безвізовий режим з ЄС, і тоді такі пункти пропуску користуватимуться неймовірним попитом», – розповів голова Закарпатської ОДА

Краще дорогу зробіть нормальну Луцьк-Устилуг