Секти-зло,що спотворює душі.

Та

Коментарі

Зображення користувача root.

Незнаю наскільки правда, але що вони навіть від переливання крові відмовляються, бо "кров це душа".. і перливаючи чиюсь кров ти береш на себе гріхи другої людини, краще померти на цьому світі, ніж вижити, а потім із-за чиїхось гріхів вічно горіти у пеклі..

[quote=root]

Незнаю наскільки правда, але що вони навіть від переливання крові відмовляються, бо "кров це душа".. і перливаючи чиюсь кров ти береш на себе гріхи другої людини, краще померти на цьому світі, ніж вижити, а потім із-за чиїхось хріхів вічно горіти у пеклі..

[/quote]

Це правда,але частково,в пекло вони не вірять(в традиційне).А кров дійсно переливати не хочуть навіть під загрозою смерті власної дитини.Прикладів загиблих безліч,наприклад,на Рівненщині нещодавно один свіжий приклад дівчинкі-підлітка з лейкозом,яку можна було врятувати.

Зображення користувача root.

Знайшов підтвердження 

Саме страшне у таких історіях те,що такі горе-батьки навіть не зважають на бажання своєї дитини,а бажання  діток - Жити!!! Ні тато ,ні мама-фанатики,навіть не питають свою дитину про таке,бо вони вже все вирішили за неї. Діти - заложники батьків-сектантів.

І для чого наговорювати таке на людей???
Кожна людина має своє право вибирати і коли діти виростають, можуть іти куди їм подобається. Чи вам краще коли діти випивають з малих років, курять, коляться, влаштовують бійки, грабують? Я так розумію, це все вчать у православній церкві, традиційної української...

Погано щось Ви розумієте!!! Де Ви чули чи бачили щоб у православній церкві таке вчили? Якщо діти таке роблять - то це виховання батьків або точніше їх не виховання...Значить вони взагалі ні в яку церкву не ходять і не привчені батьками з дитинства.  З Ваших слів можна зробити висновок, що якщо ти не віруючий то автоматично стаєш алкоголіком і наркоманом. 

Вони підступно створюють вигляд,що це Божий Закон,приводячи цитати з Библії,але насправді це звичайна маніпуляція свідомістю людини за допомогою підтасовкі.Святе Письмо такого не вчить і близько(люблять приводити на доказ Буття 9 р.,Левит,Повторення Закону,Дії 15 та 20 розділ),але всі ці "докази" легко спростовуються.

Я вже неодноразово писав, що релігійна конфесія Християни Віри Євангельської про допомозі місцевої влади, придбали (чи отримали безоплатно?) багато майна і землі, що належали територіальній громаді міста. Я пропонував їхнім пасторам зустрітися і обговорити це пекуче питання. А заодно, повідомили за які заслуги міське майно так і продовжує роздаватись. Хотів, щоб вони повідомили ціну придбаних об'єктів та на яких конкурсах чи аукціонах вони його купили. Надали документи і довідки. У приватних розмовах члении ХВЄ впарювали мені, що мовляв, скількох наркоманів та алкашів вони вилікували. А я скажу так: Іще більше ми, православні, вилікували б, якби це майно залишилось у власності громади, а не розтягалось! Згадайте "дитячу поліклініку" на ЦТП-2 на тлі розкішного реабілітаційного центру ХВЄ на 6 м-ні - колишнє наше майно, який займає цілий поверх житлового будинку. За які заслуги ви возили міського голову В.Сапожнікова у США?  Брехати і викручуватись вам не можна. Дайте відповідь.

Жодна із протестанських конфесій не веде свого родоводу зі України, Росії чи Білорусі - традиційно православних країн. Якщо такий протест і відбувався то він носив православний характер - греко-католики, старовіри, автокефали чи вірні Київського Патріархату. Ані одна зі протестанських течій не виникли у справді міцних католицькою вірою державах - Польщі, Італії чи на континенті Латинської Америки, за невеликим винятком. Родове релігійне коріння протестанських віруючих - у їхніх православних батьках, дідах, прадідах й іще пізніших поколіннях, аж до хрещення Руси Володимиром Великим. Звідки вони?  Я маю що сказати протестантським пасторам, і якщо потрібно, то і в судах. Правду, одну тільки правду, у тім числі і про Нововолинськ.

Ніко,мабудь кожен батько Свідок сподівається,що їх це обмине,дехто вірить у чудодійну силу безкровної медицини,більшість фанатично переконані,що це є Божа вимога(тому що це сказав Раб).Але чомусь більш чим впевнений,що всі вони з полегшненням зітхнули б,якби прийшло б "нове світло")) на це питання і цю безглузду людську вимогу відмінили б.Так відбулось у 1995 р.,коли дозволили альтернативну службу(перед цим була категорична заборона).

Окрім того, у кінці 50-х, початку 60-х років ХХ століття, членам деяких протестантських конфесій було заборонено пересуватися на мотоциклах і автомобілях. Підстава - диявольська сила! Смішно? Але, так було. Запитайте у старших людей.

Я вражений, як можна писати таке??? Подивіться кругом, що коїться в місті, як веде себе молодь, діти, куди йде світ... А люди, які розказують про Бога, живуть справедливо, стараються допомогти, кому це можливо- їх обзивають, роблять обманщиками і кажуть, що вони позабирали їхні землі, щоб допомагати людям... Ось така позиція сама вигідна- сам нічого не роблю і других назву сектантами...
А свідки Єгови окрема історія...

Зайдіть у лікарню на другий поверх хірургічного корпусу. Там є так званий реабілітаційний центр, де ніяких документів про їхню діяльність і близько немає, про ліцензію і мови не може бути, зарплату отримують в конвертах. Так поступає головний у їхній секті Грицак. тобто приходить пацієнт, вмирає від неправильних дій, а предявити щось немає кому, адже ви прийшли у заклад, якого не існує. хто е вірить підійдіть і запитайте документи про діяльність, або ліцензію

де можна записатись  до ХВЄ ? всiх приймають ?

О, так! Табунами і зграями. Без вступних іспитів і випробувального терміну. Тел. 4-68-59, 4-52-76

Зображення користувача root.

Зайдіть у лікарню і запитайтеся у якому кабінеті приймає лікар Тюхта, прийдіть до неї, вона вас і запише.

Скажіть Точка, а чому саме ХВЄ? У місті стільки різних конфесій?

Вони насправдi могутня органiзацiя. I церква у них сама велика. Здалеку видно. Може вона не сама красива  i не вписалась в архiтектуру, що склалась. Але органiзацiя наполягла на такому планi, змогла переконати владу в цiлому i головного архiтектора зокрема, що це виглядаЄ красиво i доречно.

Ну,якщо Ви заєте куди "правити", так би мовити "я знаю пароль,я вижу ориентир",то чому тоді запитуєте як "записатись"? Вперед і з прапором!!! Вас там вже чекають. Справді, справді.

Так, "м'ясна точко". Особливо гарна церква у них на м-ні Шахтарський, що була раніше недобудованим шкільним басейном. Хочете назву ціну, за яку вони його придбали?

не хами дiдусю, прокляну

Кляни, соколику, кляни. Воно на тобі та на твоїх дітях і ококошиться, як не раз бувало. Ти ж в Бога віриш. Чи в чорта?

Отак то краще.Дiдусю,йди уже спати

Зображення користувача Українка.

Точка на карті має пречудове почуття гумору)))))))))...про архітектуру церкви-тонко і сатирично)))

в місті Нововолинську зареєстровано 16 різних конфесій.

А що у православні також записуються ?

З православними зараз смутно. Можна випадково не в ту парафiю записатись. А з сектантами все однозначо. Вони здають бабло на боротьбу з злом.

Багато спілкувалась з так би мовити "віруючими" і виникло питання: чи слід сліпо довіряти пастору?На що мені відповіли: якщо ви не вірите слову пастора(не слову Божому), то всередині вас диявол.І як після цього не назвати таке сектанством?

Слово Боже - Біблія, яку мало читають, а довіряють "шо пастор (батюшко, старійшина, піп, диякон,...) скаже. Кожна людина ( незалежно від посади) може помилятись. Слово Боже є істина, через призму якої можна ( а то й треба) перевіряти Ваших духовних лідерів.

 

Я взагалі не сприймаю будь-які секти, навіщо вони потрібні, коли є храм, чи мечеть, чи будь-яке спеціально відведене місце.... я цього не розумію. Та ще й по домівкам ходять запрошують, а потім з дому щось зникає. 

Зображення користувача Українка.

Люди різні,хоч і з тих,хто відвідує церкву православну чи католицьку,так і з тих,хто є членом так званих сект.А насправді усе замішано на грошах.Тільки в сектах(ми справді їх так називаємо,бо як написав тут один користувач з моменту хрещення ще в часи Київської Русі ми-християни з певними традиціями,храмами і так далі) питання фінансів доволі планово поставлено-10 частину заробітку віддай грошима-на "боже" як говориться,і ніхто не аналізує що оте "боже" є і допомога власним батькам-пенсіонерам,і власним дітям,допоки "на ноги не встануть"і щось таке інше...,там лише купюрами.Вигідно керівникам сект тримати своїх "братів та сестер" в "їжакових рукавицях",проповідуючи дотримання статуту секти-такі люди є добре управляємими.Та і державній машині теж вигідно щоб секти плодились-зомбовані люди є інертними і пасивними-вони проповідують вселенське терпіння і не приймають участі у державницьких справах-вони і вибори ігнорують,і керівництво недолуге не критикують.Ось така правда життя.Але вибір людина робить свій власний.Чого більше-чи добра,чи зла?...Відносно.

Зображення користувача Українка.

Про секту свідків Єгови-дійсно окремо можна сказати,ці адепти є справжніми спокусливими "гвалтівниками" людських душ...Виправдовують свої візити до незнайомих людей -вперте ходіння по квартирах тим,що несуть правду,як колись апостоли про Іісуса...Але ж,люди добрі,в ті часи справді не вірили ,що Іісус є сином Божим...,тепер-зовсім інша справа.Зате психологи вони непогані-багато з них...,ніби і встидно відправити їх,а встидатись не треба,бо для них однаково,що людина може бути зайнята домашніми справами,що людина не хоче відкривати дверей незнайомцям-сама на днях була свідком того,як ломились представники даної секти до людей в двері,ще й підсмішковувались.Ну і....проповідують слово Боже,а багато з них поступає з точністю до наоборот-теж маю яскравий приклад своїх знайомих.Агресивна секта в порівнянні з іншими-це моє власне спостереження.

Зображення користувача Maristella.

[quote=Українка]

Агресивна секта в порівнянні з іншими-це моє власне спостереження.

[/quote]

Як на мене, всі секти якоюсь мірою агресивні, тому що мають лише одну мету - заманити у свої тенета якумога більше народу. Може якісь пересічні "проповідники" і вірять в те, що роблять свою справу на благо іншим, а от їх керівники, на мою думку, підступні мерзотники, в яких немає нічого святого!

Секта це зло - фанатизм і не важливо сектант, віруючий офіційно визнаної релігії або атеїст.