Що це може бути? (загадка)

Анонім прислав мені фото. Без пояснень і адреси. На якому цілі ліси дерев! Можливо, деякі із них привезені із Нововолинська. Буду вдячним, якщо користувачі підкажуть де знаходиться оте підприємство і де встановлена оця страшна рура із котрої вириваються у довкілля страшенні хмари сірого диму. Очевидно із запахом гладіолусів. Або хризантем. Дезодоруючи і очищаючи молодесенькі легеньки наших діточок.

Спробую вгадати із двох спроб – це Артек! Ні, кажете? Тоді, сосновий ліс біля Світязя. Знову ні. Підкажіть. Завчасно, красно дякую.

Коментарі

Зображення користувача admin.

Перше фото — шедевр!

Зображення користувача root.

Наш нововолинський Кроноспан. Фото зроблені із території БРВ. 

Ось тут навтіь панорама є, де на задньому плані видніється Кроноспан. 

Це "баночка Дихлофосу" у дуууууже збільшених масштабах. І з вічним двигуном.

Зображення користувача admin.

Викиди у напрямку міста. "Дышите глубже, проезжаем Сочи" :)

Нічне фото - вищий клас! Формальдегідні випари прямують просто на "дитячу поліклініку" 15-го Мікрорайону, що у ЦТП-2. А потім, майже втративши отруту, на піддашок біля мерії за 150 000 грн. Шкода, що на другий поверх міськради, доходять вже геть знесилені.

Зображення користувача Сергій.

Ходять слухи, що люди які безпосередньо мішають клей на цьому кроноспані, постійно міняються, помінялось вже десь 5 чоловік, думаєте звільнились? Ні беріть вище, кормлять червяків на 2-й шахті...

Зображення користувача Сотник ВУС.

  А Панасівка взагалі щаслива. Курва їх мама. Дихайте, раз  продадись за пару десятків зелених. Через свою жадібність тепер розплачуйтесь здоров'ям своїх дітей  та онуків. На акції протесту в падло було йти. А тепер не скигліть.

Ось у мене,наприклад,чоловік працює на цьому дивовижному підприємстві. Легені скоро повипльовує. За три роки роботи не має поняття про вільне дихання без постійного кашлю та червоних очей від різких випарів,які дійсно руйнують слизову оболонку. Як то кажуть і нести тяжко, і кинути шкода, адже у нашому місті не так вже й багато роботи...

Невже зарплатня стоїть вище ніж здоров'я і життя? На тому Коно працює 200 чоловік,а дихає та страждає ціле місто. Адже не секрет,що формальдегіди вбивають...рак легень,рак крові це наслідки примусових "інгаляцій" формальдегідами. Мене просто дивує,що люди свідомо вибирають смерть. Слухайте,помре чоловік,зарплату вже ніхто не принесе,діток не допоможе на "ноги поставити". Кроно це зло,яке існує у нашому місті.

Все Ви вірно говорите,але чим тих діток зараз годувати? Ми усі вибираємо,інколи не на свою користь. Запитаєте,чи варто так ризикувати здоров’ям? Точно ні, але що ж тоді там роблять усі ті 200? Мабуть щодня, йдучи на роботу, роблять свій вибір між "померти з голоду" та померти від формальдегідних випарів.

Не мені Вам радити,що робити. Скажу за себе,якби я дивилась,що інші 238 батьків сплачують побори у садку,то не писала б заяву у прокуратуру про вимагання грошей. Тільки вибір залишається за кожним з нас,я своє право і своєї дитини відстояла,і не збираюсь потурати грабежеві бюджету за мій рахунок,а інші батьки нехай оплачують все,що вони вважають за потрібне,це їхнє бажання і право.

П.С. Ви свій вибір робите теж між "померти з голоду" та померти від  формальдегідних випарів...трохи пізніше,і це Ваше право,я його не заперечую. Просто коли Ви робите цей вибір,то вже не нарікайте,що Вам нічим дихати,Ви ж самі це вибрали,а не дядя за Вас. Ось у чому суть.

Це великий міф - "померти з голоду". В нинішній Україні голодомору нема, слава Богу. А ось, померти від раку - реальність. Моя вам порада - не боятись за власну шкуру, і не бути рабом. А все інше, дастьсься.