Борис Карпус

Борис КарпусБорис КарпусБорис КарпусБорис КарпусБорис Карпус
<
Борис КарпусБорис КарпусБорис КарпусБорис КарпусБорис Карпус
>

Голова правління молодіжної громадської організації "Перспектива", 2006-2010 Депутат Нововолинської міської ради, Голова постійної комісії з питань молодіжної політики та спорту 2006-2010 2010-2015 Депутат Нововолинської міської ради.

Борис Карпус – громадський діяч, депутат Нововолинської міської ради (V i VI скликань).

Народився 1 жовтня 1983 року у Нововолинську. Навчався у місцевому електромеханічному технікумі.

У 2005 році здобув диплом магістра за спеціальністю «Економіка підприємств» у Тернопільській академії господарства.

У 2010-2011 роках навчався у Польщі в Університеті ім. Марії Кюрі-Склодовської за Стипендією імені Ленні Кіркленда. Написав наукову роботу „Стратегічне планування розвитку територій: досвід Польщі – можливості та виклики для України”.

Трудовий стаж у 2002 році розпочав діяльність у Нововолинській об’єднаній державній податковій інспекції на посаді державного податкового інспектора. Побувавши на посадах начальника сектору оперативного контролю та старшого державного податкового ревізора-інспектора, у січні 2006 року звільнився «за згодою сторін».

Від червня 2006 року працював заступником начальника КП «Управління економічної політики та інвестицій» Нововолинської міської ради. Згодом - від липня 2007 по травень 2010 року - його очолював.

Сьогодні здійснює підприємницьку діяльність.

Від листопада 2006 року очолює міську Молодіжну громадську організацію «Перспектива». Від липня 2011 року також є керівником проектів Волинської обласної громадської організації «Фонд місцевого розвитку». Був керівником чи координатором більше десятка проектів-переможців за різними конкурсами і програмами. Зокрема, і в конкурсах Державного фонду сприяння розвитку місцевого самоврядування. Брав участь у близько сотні тренінгів із підвищення кваліфікації. Був учасником експертних груп по розробці стратегічного плану розвитку територій. Неодноразово був тренером і викладачем на семінарах з тематики розробки та впровадження проектів. Написав три посібника та був співавтором іще двох по тематиці проектного менеджменту та створення і підтримки діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

З 2007 до 2010 року був Муніципальним координатором проектів Міського відділу підтримки впровадження Муніципальної програми врядування та сталого розвитку. У 2007 році побував на навчанні в місті Щецін (Польща), а також прийняв участь в семінарі „Електронне врядування”, організований CIFALL-Tallinn за підтримки Інституту ООН з тренінгів та досліджень (UNITAR), що пройшов у місті Таллін (Естонія).

У 2008 році приймав участь в тренінги в рамках проекту «Розбудова демократії та можливостей державної служби в Україні» на тему „Європейський союз та Європейський економічний простір” заключний етап яких відбувся в Брюсселі (Бельгія). У лютому 2009 року був учасником семінару «Стратегічне планування розвитку територій. Досвід міста Резекне Республіка Латвія», що відбувся у місті м.Резекне (Латвія).

Протягом трьох тижнів 22.04-15.05.2009 року перебував на стажування «Збереження історичного та соціального середовища міст», США, штат. Масачуссетс, м. Вустер.

Політика. Від 2006 року був членом Української народної партії. На чергових виборах 2006 року та позачергових 2007 року виконував функції заступника керівника виборчого штабу Українського народного блоку Костенка і Плюща та Мегаблоку «Наша Україна – Народна самооборона» відповідно. Від липня 2008 року перебуває у лавах політичної партії «Єдиний Центр». Виконує функції першого заступника голови Нововолинської міської організації.

Кредо. Відноситись до людей так як хочемо, щоб вони відносились до нас.

Телефон: 
+38 (097) 255 1999 або
+38 (03344) 335 13

Коментарі