Недищук Євген Микитович

<
>

Євген Микитович Недищук, народився 1963 року в с. Нова Лішня поблизу міста Нововолинська. Українець, закінчив Старолішнянську середню школу.

З 1979 по 1981 роки працював фрезерувальником на Нововолинському РМЗ.

1981 — 1983 роки служба в лавах Радянської Армії. По звільненні в запас знову працював на Нововолинському РМЗ . У 1985 році поступив на заочне відділення Київського торгово-економічного інституту , економіка підприємства , який у 1991 році закінчив з кваліфікацією економіст. У 1987 році розрахувався з Нововолинського РМЗ і переїхав на проживання до міста Івано-Франківськ.

У 1988 році влаштувався на роботу слюсарем-ремонтником у Івано-Франківську експедицію по геофізичних дослідженнях у свердловинах . В цьому ж році звільнився у зв’язку з поступленням на навчання у Івано-Франківське медичне училище при Івано-Франківському медичному інституті за спеціальністю зубний технік. Закінчив навчання у 1990 році.

З 1990 року за направленням Волинського облздороввідділу працював зубним техніком в ортопедичному відділенні Нововолинської міської стоматполіклініки.

З 1995 року приватний підприємець. У 1997 році звільнився з посади зубного техніка і навчався у вищому медичному коледжі «Монада» де здобув спеціальність зубний лікар.

У 2005 — 2006 роках заочне навчання у Харківському фінансово-економічному інституті менеджмент та маркетинг.

У 2009 році закінчив « Університет сучасних знань» і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію юрист.

Депутат Нововолинської міської ради шостого скликання 2006—2011 років.

Обраний депутатом Волинської обласної ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 39 (м. Нововолинськ). Член постійної комісії з питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв'язків та інвестицій.

Одружений, троє дітей, два сина і донечка.

Голова Нововолинської міської організації «Афганці Чорнобиля»

Коментарі