Самков Андрій Володимирович

Самков Андрій ВолодимировичСамков Андрій ВолодимировичСамков Андрій Володимирович
<
Самков Андрій ВолодимировичСамков Андрій ВолодимировичСамков Андрій Володимирович
>

Народився 12 вересня 1977 року у місті Челябінськ, громадянин України. Мати – Самкова Валентина Арсентіївна, вчителька французької мови, уродженка Волині. Батько – Самков Володимир Лукич, інженер-ливарник, народився в Казахстані.

У 1986 році разом з батьками переїхав у м. Нововолинськ.

У 1994 році з відзнакою закінчив Нововолинський ліцей.

У 1999 році закінчив навчання у Луцькому державному технічному університеті, за спеціальністю «автомобілі та автомобільне господарство».

Трудова діяльність. Розпочав працювати у 1996 році у ВАТ «Нововолинський ливарний завод» водієм, у 1998 році переведений на посаду начальника виробничого відділу.

З 1999 до 2008 року – директор ТОВ «Завод художнього литва».

 Під час перебування на цій посаді Андрій Самков здійснив повне переоснащення та модернізацію виробництва, впроваджено новітні технології, підприємство стало конкуренто здатним на теренах СНД і Європи та розширювало ринки збуту продукції. Створено 80 робочих місць, підготовлені висококваліфіковані працівники нової генерації із знанням сучасних технологій виробництва. Велика частина продукції експортувалась. З виробленої продукції особливе місце посідають дзвони, технологію виробництва яких Андрій Самков перейняв від батька. У 2008 році був виготовлений перший дзвін, з того часу ними поповнились десятки храмів України.

3 2008 року і дотепер – заступник директора з виробництва ТОВ «Завод «Промлит» та в той же час з метою розширення об’ємів виробництва Андрій Самков створює ТОВ «Завод «Горсталь», - підприємство із надсучасною лінією виробництва, що дає змогу випускати продукція високої якості з можливістю її експорту. За умов роботи підприємства на повну потужність, буде працевлаштовано біля 250 осіб.

Громадська робота: - у 24 роки вперше став депутатом Нововолинської міської ради; - є депутатом трьох скликань; - працював в планово-бюджетній комісії, активно впроваджував нові форми господарювання, сторонник вільних та прозорих ринкових відносин; - з липня 2009 року – голова Нововолинської міської організації Партії регіонів.

- є активним благодійником;

- займається спортивним туризмом та дайвінгом;

- має нагороди за спортивні, виробничі досягнення та за благодійність.

Одружений. Дружина – Самкова Ольга Степанівна 16 квітня 1978 року, народилась у м. Нововолинську Волинської області, ТОВ «Завод «Промлит», інженер-лаборант. Виховують двох синів та доньку. Син – Самков Олег Андрійович, народився 02 травня1999 року. Донька – Самкова Катерина Андріївна, 13 липня 2003 року народження. Син – Самков Дмитро Андрійович, народився 28 червня 2011року.

Телефон: 
(067) 332 04 33
Організація: 

Коментарі

Коментарі

2

а чому немає інфи відносно виходу з ПР?

А перед цим з УНП?

А перед цим з партії "Батьківщина"?