Давайте складемо список закладiв, рекомендованих для вiдвiдування. I список не рекомендованих.

Ділимось враженнями, думками, спостереженнями від відвідування нововолинських закладів.

Ідею підкинув користувач сайту у коментарях новини від  25.07.2012 "Морозиво,як засіб від закрепу".

Коментарі

Зображення користувача admin.

Частенько відвідую заклади де можна пограти в російський більярд. Таких в Нововолинську знайшли тільки два. Перший SIS, другий більярдна навпроти тисячі одній дрібниці.

Вибір залишили на більярдній навпроти 1001 дрібниці, так як там кращі киї. В SIS(і) буваєм тільки коли немає місця або зачиненна наша більярдна.

Вчора ввечері хотіли пограти було зачиненно, можливо із-за спеки яка була два дні. Кондеціонер відсутній а вентилятор ситуцію не спасає, тому можливо і закрили нашу баньку :)

В SIS кондиціонери вчора не працювали, підвальне приміщення трохи спасає, але все одно жарко. Столикі і стільці (яких було дуже мало) були тільки високі, нормальні позабирали на вулицю. Багато не закажеш так як вони дуже маленькі і стоять під невеличким нахилом, два бокали було розбито:)

З київ більш менш бачив тільки один, і той поки руку мелком не намажеш майже не скользить, лакований. Є правило два киї за один стіл. У віп кімнатах також нормальних київ немає.

 

Де можна пригостити гостей справжнiми украiнським стравами?

напевно якщо брати наше місто то справжні якісні українські страви будуть лише в дома(

 

 Я би рекомендував " Околицю": дуже смачно,великий вибір страв, хороша обслуга. Дуже подобається. Нещодавно організовували там весілля. Враження чудові і у нас, і в гостей. І ціни не вищі, ніж в інших закладах. Велике спасибі господарям!

"Три бобри". Правда треба трохи їхати. Ціни не кусаються, порівняйте з іншими закладами. Кухня - пальчики оближиш. Для групової дефіляди - саме те. І простір, природа, ставок, баня-сауна, спа-салон. Не вірте нікому. Не дорого.

Якщо смачно поїсти- їжайте в Крайню хату і смачно і відносно не дорого

 

не рекомендую кафе "Подвір'я", що на площі. Там персонал миє підлогу а потім не помивши руки дає вам бутерброд або готує вашу їжу, пані бармен дуже не уважна дала морозиво з варенням, коли просили морозиво з шоколадом. Особливо рознервувало те що коли бармен бачить те що відвідувачі починають шуміти і  доходить до бійки бармен йде курити на вулицю, покидаючи своє робоче місце. Трошки інша ситуація в кафе "ольга" там офіціантка кинула меню так що воно впало на підлогу. Зі всіх закладів подобається " кулінарія" дуже смачно готують, не путають замовлень, завжди привітні, усміхнені..

Я рекомендую Паб. О там смачно і не дорого, а не так як в Околиці, Трьох бобрах і Крайній хаті. 

А Подвіря - це обри..ловка... Такого закладу взагалі не повинно бути в центрі міста.