як ви оцінюєте роботу автолюкс??

Коментарі

Зображення користувача Владимир Романовский.

В розетці замовляв планшет. В п'ятницю замовив — в понеділок перезвонили сказали забрати. Все ціле та неушкоджене.

Перевозив нічний експрес (колишня "корова").

Про автолюкс чув тільки негативні відгуки з їхніми договорами та  заробляннями на днях просрочки зберігання.

Саме хужа в нашому місце це Нова пошта. Стоїть три-чотири чоловіки співробітники і ніколи в них часу ні на що не вистачає і нічого знайти не можуть.

багато клієнтів - говорить про те, що це найкраща фірма. Кому не подобається, йдіть на інші- там черг немає, бо всі на новій пошті. В автолюксі безкоштовні пакети для перевозки - 3 грн

Щось ніколи не бачив у вас багато клієнтів, тільки багато співробітників і ніякого толку. На рахунок самої компанії нічого не маю проти, бистра доставка і т.д. Тільки потрібно набирати нормальних співробітників, щоб не портили її імідж.

Деякі банки, так само як і нова почта - безкоштовні пакети, видають нульові кредити без відсотків.

Все мае свою ціну, і нічого безплатно не даеться, банки ховають свій прибуток в комісії які платяться за видачу, за зняття і т.д. А в новій почті я поки взнав тільки за пеню при відправці вантажу, з якоїсь там хвилини, хоча на сайті я цього ніде не знайшов. Цілком можливо що є ще якісь "комісії" про які нам не треба знати.

Так що встановити ціну на пакет більш чесно ніж тихенько нараховувати пеню

Як фізична особа - претензій особливо не маю все, що приходилося в них забирати, все забрав цілим і неушкоженим, але добиратися туди погано, якщо не маєш власного транспорту.

Як представник юридичної особи - клопоти:
- плата за зберігання матеріальних цінностей (в Нововолинських конкурентів, такого не зустрічав);
- не має можливості оплачувати по перерехунку по факту одиночної доставки, потрібно укладати договір.

Я довгий час вважав Автолюкс дуже поганою службою доставки. Але скориставшись послугами Нової пошти, зрозумів, що все не так погано в автолюкса. Добиратись звичайно складно і тарифи високі, але немає такого бардаку. На новій пошті стоїть куча народу, а толку ноль. Мене вбило питання співробітниці НП - де шукати мою посилку і як вона виглядає? Ну я й запропонував що зайду сам і пошукаю :-) Спитався про програму лояльності (накопичення балів), так вони просто зробили квадратні очі. Загалом хвилин 30 свого часу витратив, щоб забрати посилку. На автолюксі це займає 2-3 хвилини часу.

на автолюксі це займає 2-3 хвилини бо там 2 посилкі в день приходить

На рахунок нової пошти згідний, мало того що довго стояв, так ще й вбила фраза працівника до дівчини яка була переді мною, про те що з якоїсь там хвилини їй вже капае пеня за оформлення, от тобі і лідер доставки, мало того що тарифи давно вже не найнижчі так щей штрафів напридумували.

Про автолюкс мовчу, замовив вагу вартістю 80грн, за зберігання з пересилкою заплатив 70 грн. Тарифи порівняно з іншими найбільші, потрібно самому стояти і заповняти декларації + дають підписувати відмову від претензій якщо щось побють, ну і добиратися не зручно, маршрутки ходять не часто.  Тепер користуюсь інтаймом, з маршрутками проблем немає, в офіс приемно зайти є де присісти коли черга а не стояти заглядаючи через стійку, останній раз забирав батарею до ноутбука, відправляли з києва, продавець сказав що відправить в суботу бо там якісь знижки, заплатив 11грн з копійками, но новій почті прикинув - 14 грн. Але деколи діло навіть не в ціні, все залежить від працівників їх кфаліфікації, зовнішнього вигляду і вміння спілкуватись.

До речі, хто не знає, на сайтах всіх служб доставки є калькулятор, так шо завжди можна порахувати де вигідніше, я саме так і роблю.

 

Куди подівся автолюкс? вказівник на повороті знятий, двері закриті, на дверях здертий графік роботи, телефон мовчить.... Поїхав чи переїхав?

Зображення користувача roma_user05.

Кожному своє, користуюсь дуже часто різнимим превізниками, по кілька разінв на день, так по відправці автолюкс на першому місці, швидко, зрозуміло, без зайвих розмов.

Далі Нова пошта, після відкриття інших відділень всі проблеми зникли, є кілька неточностей але вцілому все добре.

Інтайм на останньому місці, завжди невдоволені робітники, відношення до клієнтів і дорога, яка в дощ зникає і перетворюється на грядку де можна загрузнути.

Делівері, Евро експрес, Нічний Експрес та інші, в мене зауважень до них немає, кілька разів відправляв-отримував нарікань не було.

Кстати видели солько вакансий у них в нашем городе появилось? 

http://jobius.com.ua/

Это они старых поувольняли ?

А я задоволена автолюксом, всі спроби доставки були вдалі.