«Двір під ключ»: Ігор Гузь із командою переймають у Луцьку успішний досвід з комплексного благоустрою

За ініціативи народного депутат Ігоря Гузя 11 вересня вранці до Луцька завітала делегація з округу, яка приїхала до обласного центру переймати успішний досвід у сфері благоустрою.

Делегацію зустрів радник міського голови та потенційний кандидат у мери Луцька від партії «За майбутнє» Ігор Поліщук, - передає КОРДОН

Зокрема, учасники зустрічі оглянули, як відбувається ремонт прибудинкових територій зі збільшенням паркомісць.

«Місто Луцьк дбає про те, щоби максимально збільшити паркомісця для мешканців у великих дворах і великих будинках. Разом з тим влада міста Луцька у дворах кварталів ставить спортивні майданчики з поліуретановим покриттям для гри з баскетболу, футболу і так далі. Не треба боятися молодих людей – бо це потенціал для розвитку. Це можливість – ефективно та оперативно реагувати на виклики, які є. Тому ми їдемо і переймаємо досвід інших людей, вчимося і дивимось, аби мати успішний результат», – розповів у відео народний депутат Ігор Гузь.

Також делегація відвідала об’єкти, на яких встановлено індивідуальні теплові пункти, та оглянула спортивну інфраструктуру міста.

В свою чергу Ігор Поліщук розповів, що у Луцьку майже 70 відсотків від усіх звернень громадян – стосуються питань благоустрою прибудинкових територій.

«Тому безумовно цей напрямок для нас є важливий, але дуже важливо – підходити до вирішення цього питання комплексно. Потрібно проводити ремонт прибудинкових територій так, щоб через 30 років цей ремонт був актуальним: розширяти паркомісця, проводити LED-освітлення на оцинкованих електроопорах, які не згниють через 5 років і не розваляться, робити спортивне і дитяче обладнання, лавочки та інші об’єкти благоустрою. Тобто треба робити двір «під ключ», – розповів Ігор Поліщук.

Також він повідомив, що загалом за програмою співпраці Європейського банку реконструкції та розвитку, Луцької міської ради і КП «Луцьктепло» – в місті планують встановити 254 індивідуальні теплові пункти. 70 із них уже встановили.

Коментарі