«Дмитро Вусенко – не мій радник», – Гунчик

Голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик спростував інформацію про те, що чоловік Юлії Вусенко Дмитро Вусенко офіційно є його радником. Про це голова ОДА повідомив у коментарі «Волинському інформаційному порталу» 23 березня.

У зв’язку з останніми подіями у Луцькраді, у місцевих ЗМІ з’явилося чимало інформації про особисте життя Юлії Вусенко, а також її чоловіка Дмитра. Зокрема, пишуть і про те, що він офіційно є радником голови державної обласної адміністрації Володимира Гунчика з питань вугільних та паливно-енергетичних накопичень Волинської області. До слова, Дмитро Вусенко працює у вугільній галузі.

«Моїм радником Вусенко не є. Дмитро в свій час допомагав мені розібратися в специфіці вугільної галузі, тому що я не шахтар і я цього не знаю. Ми з ним дуже часто консультувалися. Дмитро допомагав мені налагодити зв’язки з профспілковими активістами, зокрема з Мухамеджановим (Анатолій Мухамеджанов, голова Незалежної профспілки гірників Волині, – ВІП), Гурою (Василь Гура, представник Незалежної профспілки гірників Волині, – ВІП) тощо. За це я йому дуже вдячний».

Гунчик додав, що продовжує інколи консультуватися з Дмитром Вусенком за необхідності. «Я, звичайно, продовжую з ним консультуватися, як із будь-якою людиною, яка мені допомагає», – додав Володимир Гунчик.

Коментарі