«Захист праці» зафіксували «КАМАЗ», який вивозив як металобрухт «арку» із першої шахти

Члени профспілки «Захист праці» зафіксували «КАМАЗ» з арочною креп'ю з шахти № 1 міста Нововолинська, яку вивозили під документами металобрухту. Авто супроводжував екс-даішник Кузмич і заступник директора Кателюк.

Активісти розповідають, що на сьогодні ДП «Волиньвугілля» зупиняє проходку на шахті «Бужанській» із-за відсутності «арки», яка на даний час - дефіцит!

"Виконуючий обов'язки директора Пилипюк заборонив продавати арку на ДП «Волиньвугилля» і продавав її в Червоноград, після того, як Червоноград відмовився, директор вирішив здати її за мізерною ціною на метал! Якщо ДП купувала бу арку за ціною 5000 грн. за комлект, то на металі 4000 грн. за тонну! І шахта № 1 мала бути донором для інших шахт", - повідомляють члени профспілки.

"Авто після зважування направилось до Володимира-Волинського на розвантаження тому, що у даному місті основний її відділ. Також незрозуміло згідно яких дозвільних документів директор шахти відвантажує і продає металобрухт - арку? Великою загадкою для нас є питання чому саме дана фірма і головне чи укладений договір із нею. Фірма має назву ТЗОВ «Західна лінія». Бригадир Кузьмич і заступник директора Котилюк, коли побачили членів профспілки, бігом втікли щоб не «світитися»", - додають активісти.

Коментарі

Коментарі

14
Зображення користувача Букин.

демонтовану арку не можна використовувати другий раз.

Букин ти шо хворий ?

Букіну- Ставлю Вас до відома, що насьогодні існує верстат на якому арочне кріплення прекрасно реставрується, тому все можна навіть потрібно.

Я в шоці, що це за липові товаро-транспортні накладні? Мабуть написали на коліні, наскору наставили пичаток вліпили шоферу для омазки в разі зупинить хто, а після відвантаження порвати нафік. І ми направляємось в європу, це жестяк! Поліція караул!!!

а мацьоха .це хто

Ну от і все склалося. Задавав собі питання для чого їм новий бригадир охорони, ще й бувший мент? Так от тепер вже всі сумніви розмились. Блін, а арочка яка жива та бабло важливіше!

Толік Ахмед прокинься !!! що ти мовчиш не коментуєш події!! Чому у вас на шахті працює люстрірованый даішник?? Тільки учора стаття про нього вийшла! сьогодні він знову герой ютуба

я всім охранікам давав бабок за метал який совав і соваю з шахти поімено називати не буду але новому мусору ще недавав стремний якийсь.

арку здали бо треба гроші на запчастини

эх володя,володя(котелюк),говорил же я тебе -не воруй,а ты еще мусора в долю взял.

на этот раз наверное выгонят.ну ниче не ипереживай.забор то хоть достроил ?попробуй еще раз отмазаться -может получиться.у овсянко когда-то получилось.4ю4ь

молодец ,володя .получилось.

Володя , прошу тебе кидай ті грязні справи бо заберуть ордена і медалі ,що вручали на день шахтаря

Котелюк не винен його змусили. 

Сторінки