«Корпоратизація» шахт? Частина друга (відео)

Мною вже описувалося в попередній публікації «Що принесе Нововолинську так звана «корпоратизація» шахт?» Фільм «На краю государства» вимальовує реальну картину, того що чекає на нас і наше місто після того, як хлопці від чинної влади проведуть корпоратизацію вугільних підприємств Волині і Львівщини.

Тепер на черзі у ПР перетворення всієї території України, тобто Західної частини (окрім Межигірря) в безлюдну та непридатну для проживання місцевість. І це трапиться невдовзі, а саме з нашим молодим Нововолинськом після того, як вони закриють 5-ту, 1-шу і 9-ту шахти.

Ми мешканці Нововолинська та прилеглих населених пунктів переглянувши цей фільм, повинні зробити все щоб чинна влада не зробила з нас генетичними рабами, бо другого шляху у нас немає! А що власне нового показано? Чи хтось не знав як виглядає "індустріальний схід країни, що дотує всю державу"?

Замкнутий круг – загнаних в безвихідь людей змушують голосувати за "реальных пацанов", ті, ж прийшовши до влади з всією силою стараються видоїти максимум бабла з того що їм дісталося, як результат – та руїна про яку всі давно знають, і з якої єдиний вихід – це зміна у свідомості.

Депутат Нововолинської міської ради Володимир Власюк, фракція ВО «Свобода»

Коментарі

Коментарі

6

А це те,що чекає й наше місто,бо вже докрадують останнє,що ще можна вкрасти. І   цей "рай" показаний на відео,вже незабаром прийде і в наше місто. І якщо деякі думають,що прогодуються з городу,то дуже помиляються,бо ті голодні,які не матимуть що їсти прийдуть по наші овочі на городи. Всі хочуть їсти.

Ну,що подобається песпектива? Вперед до "світлого і щасливого раю",нововолинці!

[quote=nika]

А це те,що чекає й наше місто,бо вже докрадують останнє,що ще можна вкрасти. І   цей "рай" показаний на відео,вже незабаром прийде і в наше місто. І якщо деякі думають,що прогодуються з городу,то дуже помиляються,бо ті голодні,які не матимуть що їсти прийдуть по наші овочі на городи. Всі хочуть їсти.

Ніко, Ваші слова дуже страшні, але в них є правда, дуже не хочеться аби на мій город прийшло якесь бидло

Ну,що подобається песпектива? Вперед до "світлого і щасливого раю",нововолинці!

[/quote]

Ніко, Ваші слова вкрай гострі та болючі, будьте ласкавіші до людей і вони до Вас потягнуться, я Вас запевняю!

Але дійсно таки Ніка має рацію, бидлота при владі думає що всі дурні, їх можна обікрадати як завгідно, але це не так, прийде час, та повстануть нові гайдамаки та "кармелюки", та будуть підвішувати за причинне місце сьогоднішніх посадовців, крадущих народні гроші, тоді їм мало не покажеться, на жаль, я не прихильник насилля, але воно править у нашому всесвіті.

Оце Нововолинськ після закриття 1, 5 і 9 шахт, 1 до 1.  Окрім "копанок", звичайно. Навіщо Вам ходити у Сніжне, Донецької обл., звідки родом наш міський голова В.Сапожніков? Такі самі картинки є і у нашому місті. Пару років тому я відзняв два фільми, два слайд-шоу під назвами "Герої твої Україно!" та "Нововолинське болото". Які, ще животіюче тоді КТ "Львівська жінка", люб'язно показувало цілий тиждень, і які багато хто із Вас бачив. Про руїни Ремонтно-будівельного управління, Заводу залізобетонних виробів та Ремонтно-механічного заводу. м.Снєжноє відпочиває! Там можна знімати фільми жахів або використовувати сюжети для "Сталкера". Якщо адміни погодяться - надам для широкого загалу.

 

Я не знаю, Анатолю, яку "дорогу", Вам перейшов Сапожніков, може поясните, але Ви цікава людина, я вас поважаю.

"Дорогу" законності, конституційних прав і свобод, прозорості та гласності у роботі держчиновників, насадження підлабузництва, цензури у ЗМІ, сватівства і кумівства, тотальна узурпація влади, масова корупція. Відсутність людяності, безробіття, залякування членів громади і її споювання... Хіба у мені справа? Я немолода вже людина. На страх і брехню у мене немає часу. Я думаю про своїх дітей та онуків. Що з ними буде? І Ви задумайтесь, якщо не хочете, щоб вони були рабами і моральними каліками.

Ви,"Госте" не зрозуміли,що в моєму коментарі не злорадство,а відчай,мені боляче за своє рідне місто,де народилась,зростала,де знаю кожну стежинку. Колись місто жило,були заводи,фабрики,шахти,а тепер навіть третини тих підприємств,що працювали вже не залишилось. Сучасні підлітки навіть не знають,що такі були. Все у руїнах,більшість шахт закриті,по більшій частині заводу"Оснастка" гуляє вітер...То невже важко здогадатись,що буде,коли закриють і останні шахти?!

До яких людей я маю бути ласкавіша? При чому тут ласка? Тут вити хочеться! Де більшість людей заробляють на хліб,жінки в Італії,чоловіки у Москві,Києві...а їхні діти блукають містом у пошуках розваг,адже наркоманія,алкоголізм,за паління конопель навіть не казатиму,бо дуже розповсюджене у місті,і ці явища "молодшають" з кожним роком. А ті,хто залишився у місті живуть з торгівлі на базарі,інші в Польщу возять цигарки. Рятується,хто як може.

Сторінки