«Людей року 2014» у Луцьку отримають волонтери та герої Майдану

«Людина року 2014» змінила формат. Цьогоріч на популярному конкурсі відзначать героїв Майдану, бійців АТО та волонтерів. Про це стало відомо під час прес-конференції організаторів та партнерів заходу, 5 грудня. Інформує «Волинська правда».

Олена Бекеша, організатор заходу зазначила, що подію підлаштували до вимог часу. Так, 8 грудня відбудеться нагородження «Україна за Мир», в рамках Премії «Люди XXІ століття». Під час заходу не планується гучного концерту, адже організатори не бажають влаштовувати розважальне шоу. Зазначається, що головна мета цьогорічної події — нагородження людей, які нині допомагають нашій країні повернути мир та економічну стабільність. Серед номінацій-нововведень 2014 року: «Нескорений», «Герой року», «Добрі справи».

Галина Конах, волинська співачка, зазначила, що під час заходу артисти виконуватимуть патріотичні пісні, які підтримують національний дух та об`єднують.

Водночас, Наталка Войтович, ведуча заходу, розповіла присутнім, що попри зміну формату конкурсу цьогоріч, організатори не бажають перетворювати його на «жалісну подію». Адже попри війну в країні, варто дякувати волинянам за сумлінну працю.

Коментарі