«Хочу дихати»: мешканці обговорювали екологічну ситуацію в місті

8-го липня у Нововолинську відбулися збори жителів на підтримку екологічного стану в місті, - пише «БУГ».

Зустріч відбулася в міському клубі на 5-му мікрорайоні. В основному говорили про діяльність підприємтва «Кроноспан». На зборах були присутніми близько 50 людей.

Організатор громадських обговорень – місцевий активіст Віктор Степюк. Він говорить, що вирішив допомогти людям згуртуватися, адже діяльність заводу впливає на життя та здоров’я нововолинців.

Смертність в місті велика, одна із причин – екологія. «Кроноспан» закупив фільтри, але їх не вмикає. Деякі заводи взагалі їх не мають. Сьогодні був перший невеликий крок громади. Готовий до рішучих дій, якщо нас не почують, думаю люди підтримають”, – зазначив у коментарі Степюк.

На слуханнях був голова депутатської екологічної комісії Віктор Марчак, також члени комісії депутати міської ради Володимир Шаповал та Олег Приступчук. Хоч загалом в екологічній комісії 14 депутатів. Був присутній депутат обласної ради Борис Бабійчук.

Марчак подасть звернення від мешканців Нововолинська в міську раду, будуть чекати офіційної відповіді. Бабійчук пропонував, до слова вже не вперше, вирішити питання із встановлення екологічних постів, що будуть контролювати викиди забруднюючих речовин.

Свої думки висловили присутні. Детальніше – у відеозаписі прямого ефіру «БУГу»:

Коментарі