Акція «Чистий двір»! У містах Прибужжя відбуваються толоки

Минулих вихідних у Нововолинську відбулись толоки в дворах мешканців ОСББ Шахтар, 23 (м-н Шахатрський, 23) та ОСББ «Хвиля НВ» (вул. Хвильового, 28). Мешканці будинків, спільно влаштовували благоустрій біля власних осель.

Так двір будинку за адресою мікрорайон Шахтарський, 23, що в Нововолинську тепер має гарні сучасні лавочки біля кожного під’їзду та пофарбовану газову трубу. Також, вони постійно дбають про благоустрій клумб та мають безліч спільних планів на майбутнє.

Натомість ініціативна група ОСББ «Хвиля НВ» запланували встановити дитячий майданчик. Проте для реалізації цього задуму їм необхідно було знести старі сараї та різні самозабудови, що стояли посеред двору, вирівняти землю, завести землі і спланувати вирівняти територію. Результатом співпраці мешканців на команди народного депутата Ігоря Гузя стала проведена толока в дворі будинків і облаштована загорода із шин. Зараз мешканці очікують настановлення елементів дитячого майданчика.

Можливості для ініціативних груп та ОСББ.

Якщо у Вашому дворі є ОСББ, або просто мешкають активні жителі, то акція «Чистий двір» - власне для Вас. В рамках толок можна виготовити та розмістити дошки для оголошень встановити лавочки та смітники, висадити зелені насадження, встановити елементи дитячих майданчиків, пофарбувати та відремонтувати знаряддя в дворі.

Куди звертатись і хто допомагає?

Для участі в акції «Чистий двір» ініціативній групі чи ОСББ необхідно звернуться в приймальні нардепа Ігоря Гузя у містах Нововолинську (вул. Зелена, 65), Володимирі-Волинському (вул. Ковельська, буд.17, 2-й поверх). Отримати консультацію, заповнити анкету та пакет документів, і провести толоку у власному дворі. (тел. 098 563 06 93) Акція проходить за фінансової підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Народний депутат України Ігор Гузь та його команда відкриті для активних громадян, які готові діяти та організувати благоустрій у своїх помешканнях.

Борис Карпус, керівник Фонду Ігоря Гузя «Прибужжя»

Коментарі