Акція "За чесні вибори"

Не знаю як кого, а особисто мене вже нудить від цього різномаїття фізіономій та реклами, які висять скрізь по місту. Зустріти їх можна скрізь: на парканах, стовпах, зупинках, старих сараях і, навтіь, на деревах. І це при тому, що згідно рішення міської ради розміщувати агітаційні матеріали можна виключно на 18 тумбах для оголошень,  спеціально для цього призначених.

Але не дивлячить на це, кандидати у депутати відкрито це ігнорують. Для того, щоб здобути ще один голос, вони готові на все, навіть на порушення закону. При цьому, що мабуть у всіх, у програмах та гаслах красуються фрази "законність", "верховенство права", "за народ" і так далі.

 

Користувач maximum висловив геніальну ідею як можна покращити ситуацію, цитую:

[quote=maximum]  На оголошеннях, що порушують встановленi правила, треба клеiти стiкер, або писати - " Цей кандидат повiсив свое оголошення з порушенням норм закону". Над формулюванням можна ще подумати.  Оголошення - не зривати. [/quote]

Пропоную провести загально міську акцію і втілити це у життя! 

Що для цього потрібно:

1. Придумати тексти листівок.

1.1. Назву самої акції. Поки тестова назва "За чесні вибори", але можливо хтось запропонує більш вдалу назву (наприклад "Морди на заборі" :) ), пишіть свої варіанти

1.2. Текст самої листівки. 

Пропоную приблизний варіант:

"Я плювати хотів на закон та благоустрій твого міста. Я буду клеїти свою рекламу у недозволених місцях, щоб ти проголосував саме за мене."

Знизу меншим шрифтом: "Згідно рішення міськради №230 від 19 липня 2012 року передвиборна агітація у місті дозволена виключно на 18 тумбах для оголошень"

З самого низу: "Акція "За чесні вибори", деталі на сайті nvip.com.ua"

Текст мені подобається, але його було б добре скоротити, при цьому не втративши зміст.

Інші запропоновані варіанти:

[quote=root] Ідея супер! Тільки формулювання придумати. Яб щось більш жорстке запропонував типу як власникам автотранспорту, які паркуються у неположених місцях клеять наліпки "Я паркуюсь як ідіот". Так і тут можна придумати щось типу "Плювати я хотів на ваші закони, ліплю свою рекламу де хочу!" [/quote]

[quote=maximum] Все-таки ,який напис буде оптимальним? "Засру все.Я тiльки розминаюсь"? "Ми не гадим в Вашому партiйному осередку.Будь ласка,не смiтiть у нашому мiстi " [/quote]

[quote=admin] Другий варіант багато букв, потрібно менше. Щось типу — "Клав я на Закон, сру де хочу!"

п.с. Б.Приступа замість своєї агітації краще ці додатки порозклеював :) [/quote]

2. Гарно все оформити (можна попросити admina) та надрукувати (прінтер та бумага є).

3. Розклеїти по місту на всі плакати, які висять у недозволених місцях. Трохи клею маю, потрібні добровольці для розклейки.

Кандидат Богдан Приступа після статті на порталі вже виправив свою помилку. Хто наступний?

Шановні кандидати у депутати, у вас є кілька днів, щоб познімати свою рекламу, наклеєну у недозволених місцях, інакше з вас буде сміятися все місто.

Чи допоможе це вам на виборах? Вирішувати вам.

Користувачі та гості порталу - пропонуйте свої варіанти!

Володимир Стасюк, root

 

upd. admin 16:32

Кому подобається такий варіант? Для друку завантажуємо тут!

upd. admin 11:30, 02.10.2012

Текст Б.Приступи, для друку завантажуємо тут

 

upd. admin 12:41, 02.10.2012

Варіант maximum, (автор ідеї). Дпя друку тут

Коментарі

Коментарі

70
Зображення користувача BogdanPrystupa.

На приклад так. Можна роздрукувати на А4 або А3 і порізати на смужки, якими по діагоналі заклеювати плакат. Завтра залюбки роздрукую кілька сторінок і пройдуся містом.

Зображення користувача admin.

Кльово! Можна ще позабирати трохи лишнє.

Наприклад: "Голосуйте за мене! Я порушую закон!

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Також класно! Підтримую. Можу зробити

[quote=BogdanPrystupa]

Бодя ти спочатку свої листівки з стовпів познімай а тоді говори. Район 3 шахти по руху маршрутки 6-ки всі стовпи за приступу)))

[/quote]

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Там, де бачив у місті познімав. Якщо ще десь залишилися - зніму!

14:25 Уже зняті!

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Ну от

Текст не впечатляе. I нащо робити макет в кольорi, якщо все одно чорно-бiле буде.

Зображення користувача admin.

Чому чорнобіле? Червоний колір думаю однозначно потрібний, щоб кидалось в очі. Якщо вже робити то толково. Попробую зара текст Богдана помістити в коло, якщо вийде нормально прикріплю до новини.

якщо е кольоровий принтер - червоний колiр канешно.

Форму круглого дорожного знака  або восьмикутного Stop попробувати можна

Зображення користувача root.

А мені подобається! Стисло і по суті + знизу є посилання на рішення міськради. Імхо, поки кращий варіант із запропонованих.

Колір.. да, у кольорі було б супер надрукувати, але для цього треба кольоровий прінтер (бажано лазерний), у мене тільки чб :(

Може у когось є кольоровий прінтер? Багато друкувати не потрібно, на 1 листок А4 таких смежечок штук 6 вміститься. Тобто надрукувати 20 листів А4 це буде 120 полосок, думаю для початку цілком вистачить.  

Зображення користувача admin.

Зробив текст Богдана у червоне коло, також з рішенням. Прикріпив  у новину з можливістю завантажити для друку.

До чого хочете привернути увагу?До того, що кандидат порушуе закон?

А якщо то не вiн повiсив оглошення? Текст реально не о чем

Зображення користувача admin.

Якщо не він, тоді хай відповідні органи шукають хто, та штрафують за порушення :)

ну да, а наклеп на кандидата не робиться ?

Зображення користувача admin.

Робиться і не робиться :)

Але якщо нормально розібратися то робиться він не тими хто наклейки буде клеїти, а тими хто саммостійно зробив йому гарну рекламу або вкрав,  та порозвішував з порушеннями норм закону.

п.с. В крайньому випадку є перший варіант тексту.

особисто звинувачуе в порушеннi той, хто саме клеiть стiкери на оголошення. ми фактично закликаем голусувати проти кандидата на оголошеннi. можна вибрати форму позитивну - заклику виконувати закон, дотримуватись чистоти i культурного поводження. на крайняк- не звинувачувати конкретно 

Зображення користувача admin.

Можна тоді і третій варіант придумати, який текст запропонуєте?

Два вже є, идин не культирний :) другий агітаційний, нехватає варіанту-прохання. Той хто буде клеїти вибере для себе що більше підходить.

Заслужи мiй голос, знiми незаконну агiтацiю.

тоже, канешно, з недолiком

Можна простiше

Знiми  свою незаконну агiтацiю.В рамцi Стоп

Зображення користувача admin.

Зробив 3 варіант, прикріпив до новини.

Зображення користувача root.

Ви хочете сказати, що хтось (наприклад із конкурентів) кандидата сам надрукував оголошення у підтримку свого кандидата і спеціально розклеїв їх у недозволених місцях, щоб показати, який цей кандидат некультурний? :)) 

Або, що оголошення вішає його команда і сам кандидат нічого про це не знає бо не контролює їхніх дій? 

Подібне звичайно теоретично може бути.. але реально ймовірність цього мабуть менше 1%, а у 99% випадків все робиться із відома та під керівництвом даного кандидата. Хай відповідає за свої дії! 

признаюсь, коли побачив  оголошення Приступи на базарi - подумав що провокацiя,що  конкуренти його дискредитують

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Максімум, це дійсно провокація, але моїх же агітаторів, які повели себе безвідповідально. Інформую, що сьогодні також були зняті плакати, які користувачі НВІПу зустріли на вул. Островського.

 Відповідальних багато, а от відповідальності…

«Хто в нашому місті повинен контролювати розклеювання та розкидання оголошень  і реклами на стінах, дверях, у під’їздах та інших недозволених місцях, а паркування транспорту під вікнами будинків, на  прибудинкових доріжках та газонах? Які штрафи за це накладаються? У місто приїжджає сумнівна організація, торгує товарами сумнівної якості, відбираючи при цьому хліб у місцевих підприємців, які платять податки у Нововолинську, відкрито і нахабно заклеює своїм рекламним сміттям все місто і… всім байдуже? Хто надає дозволи на торгівлю подібним "фірмам", і скільки це ще має продовжуватися? Невже  в міському бюджеті так багато грошей, що на  все це ніхто не звертає уваги?..», - запитують Володимир Стасюк та мешканці вулиць Нововолинської, Гагаріна, Св. Володимира, мікрорайону «Шахтарський» тощо (розпорядження Нововолинської міської ради про заборону всіх цих дій було видане ще декілька років тому).

Відповідають: перший заступник міського голови, секретар міськради Володимир Рожелюк:

 -Парковку автотранспорту в недозволених для цього місцях, на газонах і на прибудинкових доріжках контролює повинен контролювати заввідділом із питань благоустрою міськвиконкому Ігор Орєхов та міліція; дивитися за розклеюванням у недозволених місцях різних оголошень та реклами мають житлово-комунальні підприємства, а дозволи на торгівлю видає відділ торгівлі та захисту прав споживачів у міськвиконкомі. В їхні обов’язки входить і складання відповідних протоколів. Обіцяю, що я цим питанням займуся.

 В.о. начальника Нововолинського міськвідділу УМВС Олег Глова:

 -Здійснбвати контроль за паркуванням автотранспорту має ДАІ, а слідкувати за розклеюванням оголошень та  реклами – міськвиконком і підпорядковані йому служби, хоча й працівниками міліції теж складено декілька протоколів за ці порушення. Які за все це передбачені штрафи, не знаю. Треба піднімати і  дивитися документи. У міліції й без того вистачає проблем, аби бігати по місту і зривати весь паперовий мотлох, який розклеють скрізь, де кому не ліньки.

 Начальник міського відділення ДАІ Василь Юзефович:

 -До компетенції нашої служби не входить паркування автотранспорту у дворах житлових будинків. Це - прерогатива відповідних служб у міськвиконкомі і комунальників.

 Зв’язатися з  Ігорем  Орєховим упродовж кількох днів так і не вдалося, бо у відповідь на всі телефонні дзвінки чулися лише довгі гудки.

Зображення користувача root.

Можу роздрукувати (правда на чорнобілому) лазерному принтері. Маю бумагу. 

Також можу трохи допомогти у розклейці. Телефонуйте 0985889244

Ідея супер. Потрібно визначитись з днем і дійсно пройтись по місту... Можна ще наприклад скарги в органи правопорядку надіслати (МВС, Прокуратува) щоб наші кандидати розуміли, що мешканцям не всеодно на чистоту рідного міста.

Зображення користувача root.

Залиште свої контакти або зв’яжіться зі мною 0985889244

Тілько що був присутній на виступі Генадія Частякова. Кандидат обіцяв, що 27 жовтня вся агітація буде знята, а ще зазначив, що Він людина слова...

що цiкавого взнали?

Зображення користувача root.

При чому тут 27 число?! Дана реклама вже сьогодні порушує Закон! Її взагалі не можна було чіпляти там де вона висить. Її потрбіно знімати вже зараз, а не 27 жовтня.

це точно

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Панове, розсуджу ваш спір.

По-перше - не можна звести наклепу цитуючи рішення міської ради.

По-друге ми не ведемо антиагітації. Ми ж пишемо "Я порушую закон. Голосуй за мене". Ми ж не пишемо "Не голосуй за нього".

По-трете - ми не псуємо агітації кандидата, бо апріорі не можна зіпсувати того, що незаконне і чого там бути не повинно.

 

Зображення користувача root.

Супер! Завтра роздрукую трохи полосочок, правда в кольорі роздрукувати немає можливості, і поклею на 15-му і може навіть у місті. 

Біля гаражів навпроти могілок зніми.

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Вказаний Вами плакат, розміщений не території Грядівської сільської ради Іваничівського району, а не міста Нововолинська.

Зображення користувача Українка.

Який тонюсінький і вправний аргумент)))))))))...Хто вміє і хоче-завше виправдається!)))))))

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Пані Справедливосте, тут а ні на йоту з Вами не погоджусь. Є рішення міськради для міста й я його виконую. Це інша територія, на якій немає таких заборон. Якби в усіх селах стояли тумби чи дошки для агатіції (в публічних місцях) він висів би там, або якби сільради заборонили це робити я б його зняв. Тому не відчуваю за собою провини. Підкажіть, де у селі, в якому одні дерева вздовж дороги ростуть повісити плакат, якщо не на них? Під сільрадою, до якої ходять одиниці, це у випадку якщо там є спеціальна дошка? Чи де?

Зображення користувача Українка.

Віддаю Вам належне,пане Богдане,шану за працьовитість тут...і терпіння до критичних зауважень....можливо,я насправді забагато на себе взяла-судити про більшість виборців,приміряючи їх до свого світогляду..бо для мене миле личко на плакаті вже не має значення...усе приходить з роками і досвідом...до мене прийшло,слава Богу!

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Сьогодні дощ допомагає кандидатам. Відклеює стікери.

Зображення користувача admin.

Попробуйте скотчем, набагато надійніше.

Зображення користувача Українка.

Шановні борці за законність передвиборного агітування...Смію вас усіх запевнити,що думаючі виборці давним давно вже зробили свій вибір щодо голосування за певного кандидата...і вже повірте людині,котра думає...що наклейка передвиборного матеріалу не впливає на думку рядового виборця))))))))тобто-мислячого,бо судить він про свого обранця не за рекламною продукцією,а за інформацією,котру черпає з джерел,які на стовпи і сараї не вішають))))...Сприймайте-як вам подобається...хочете знайти собі додаткове заняття-зривайте...клейте наклейки смішні....-чим би дитя не тішилось...-лиш би було вдоволене)))))З повагою!........десь так...особливо останні слова))))))

 

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Нажаль, Ви надто переоціюєте рішучість наших виборців у прийнятті рішень. Близько 20% з них обиратимуть мажоритарника по плакату на дільниці (хто більше подобається). До 40% не знають, що в них буде два бюлетені із партіями та прізвищами. Коло 50% запитують: а куди ці вибори до місцевої чи обласної ради? Я не претендую тут на соціологію, просто наводжу приблизну статистику, яка виникає із моїх щоденних розмов із виборцями. І якраз плакати і обличчя на них, грають величезну роль!

Зображення користувача root.

Якщо ці плакати не мають значення, тоді чому всі кандидати витрачають купу грошей на їх друк та розповсюдження по місту, свідомо йдуть навтіь на порушення, щоб максимально заклеїти все місто своєю рекламою? 

А на рахунок мислячих людей я вже писав неодноразово.. я думаю їх максимум відсотків 20, а за деякою інформацією навіть менше.. 

На рахунок думаючих ти Володя правий не більше 10%

А для того,щоб 100% населення стали імб...не мислячими людьми,то існують такі "служби порятунку"-секти,церкви,сітьовий маркетинг,курси розширення свідомості,де людей "обробляють" по повній програмі.

взагалі то про людину судять за її добрими справами, а не за мільйонами , витраченими на паперову рекламу, наклеєну на вс іх стовпах, будинках і вже навіть на баконах. чи не краще було б  всім отим кандидатам у нардепи, замість  витрачати гроші на друк і розклеювання усього того паперового ..., дати той же мільйон у лікарню чи ,наприклад ,на ремонт тих же  будинкових фасадів чи доріг? мабуть, така агітація мала б куди більший успіх,аніж паперова реклама. 

Зображення користувача root.

Приємно зустріти однодумців. Я саме про це не так довно писав на форумі.. :)

Зображення користувача root.

Мій фотозвіт :)

 

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Геніально виглядає на жовтому папері. Візьму на озброєння!

Зображення користувача root.

На жовтому нормально бо цей колір ніхто на плакатах не використовує, добре у очі кидається. Маю ще десь пів-пачки жовтого паперу можу надрукувати скільки потрібно листівок, бумаги та тонеру для такої справи не шкода :)

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Залюбки візьму для розповсюдження кількадест штук. А то роботи сьогодні додалося уся дорога на 15-тий м-н тепер за Ковальчука. Кожна зупинка по 6 шт., кожний стовп!

Сторінки