Акція збору макулатури у загальноосвітній школі №7

У загальноосвітній школі №7 провели підсумки акції зі збору макулатури, учні та колектив навчального закладу назбирали понад 500 кг. Найактивніших команда проекту «Перший крок  у переході на використання відновлюваних джерел енергії у місті Нововолинську» відзначила грамотами та подарунками.  Організатори акції зі збору вторинної сировини, поставили за мету розвинути у дітлахів еко мислення,  спрямоване на збереження природи. І схоже задум вдався, адже учні активно долучилися до заходу. Навіть наймолодші школярі несли повні пакунки відпрацьованого паперу. Пам’ятайте: 100 кг макулатури - зберігає 1 дерево.  Тому ми повинні ощадливо використовувати продукцію з деревини та паперу, аби уповільнити процес винищення дерев. Про це дітям розповідають педагоги та організатори еко проектів.

 Також загальноосвітня школа №7  від команди проекту «Перший крок у переході на використання відновлюваних джерел енергії у місті Нововолинську» отримала фірмовий контейнер для збору використаних батарейок, і журнали для обліку внутрішньої та зовнішньої температур. Варто згадати, що в кожному класі освітнього закладу встановлені прилади обліку внутрішньої  температури. Також школа отримала дошку, яку виграла завдяки активній участі у Тижні Сталої енергії 2016. У рамках проекту вже влітку 2017 року буде проведено повну термомодернізацію закладу на суму понад 13 мільйонів грн.

Коментарі

Коментарі

6

А хто організатори акції?

Що сталося з самою макулатурою?

Організатор акції збору макулатури - шкільний клуб "Патріот", вже третій рік поспіль ми організовуємо благодійні акції для допомоги тим, хто її потребує. Цього разу ми приєднались до ініціативи Цивільного корпусу "Азов"-Нововолинськ і плануємо допомогти організувати свято Миколая для сиріт. 
Хочете допомогти? - Приєднуйтесь! 

А на друге питання?

Я думаю і так зрозуміло: її здали на переробку. 

А скільки грошей виручили?

Луше бы мечеть с минаретом новую построили .

Сторінки