Акція протесту шахтарів у зв'язку з критичним соціально-економічним станом у шахтарських колективах міста

Сьогодні на центральній площі міста відбувся мітинг. Перед шахтарями виступали голови профспілок нововолинських та червоноградської шахт, народний депутат України Є.Мельник, міський голова В.Сапожніков.

 

Всі закликали поки не вдаватись до радикальних дій, не страйкувати, продовжувати працювати. Міський голова пообіцяв що у 2013 році жодна із діючих шахт у Нововолинську закрита не буде.

На мітингу було приблизно п'ятсот чоловік. Він тривав майже годину. Владі поставлено вимоги! Які саме, слухайте на відео...

 

Фотографії мітингу.

 

 

Коментарі

Коментарі

8

Мітинг шахтарів на головній площі Червонограда

У суботу, 2 лютого 2013, на головній площі Червонограда відбувся мітинг шахтарів. Трудові колективи копалень разом із профспілковими лідерами виступили проти закриття шахт.

http://www.chervonograd.net/index.php/news/1270-1000-1

 

Пане "TV-15"! А у Червонграді (Христинопіль, Львівської обл.) мітинг шахтарів теж проходив під контролем панів? Добре було б помістити на сайті "НВ ІнформПортал" тамтешні фото, або відео. Шахтарі теж були такі пасивні, як і наші? Мене звинувачували, що не привіз тележурналістів із цетральних каналів українського ТБ. Наївна простота! Канали, чиї?

Мітинг в Червонограді начебто пройшов без котролю панів, але живого запалу не відчувалося, тобто пасивність присутня . І це сумно :(

Тим хто вам закидє про ЗМІ, запропонуйте прочитати статті:

Хорошковский продал «Интер» за $2,5 млрд.

http://comments.ua/money/385556-firtash-kupil-telekanal-inter.html

Дмитрий Фирташ купил у Валерия Хорошковского акции телеканала «Интер»

http://forbes.ua/business/1346889-dmitrij-firtash-kupil-u-valeriya-horoshkovskogo-akcii-telekanala-inter-dopolneno

Червоноград то Червоноград, почав будуватися у 1951 році і не на території Кристинополя. Коли політики залазать в історію, то отримуємо підручники та книги із вигідним для себе трактуванням подій. Тому історія спотворена.

 

 

 

 

 

 

 

 

Зображення користувача root.

Міський голова іще раніше обіцяв добудувати вугільну копальню № 10, покращити якість питної води, збудувати прикордонний перехід Кречів - Крилув, створити 6 000 робочих місць, добробут і стабільність у кожну родину, людяність у стосунках із виборцями, прозорість своїх мерських справ, допомогу пенсіонерам та інвалідам... (дивись виборчі програми міського голови на "форумі" nvip.com.ua)  А насправді, чим займається?!  Вірте, після цього, що копальні не будуть закриті!  Це професійний надурювач.

Це схоже на геноцид. Все продане,перепродане,краще скуплене. Згуртовується кучка олігархів,яка стягує у свої руки весь капітал,при цьому розвалюючи все навкруги.Прості люди заганяються у тяжкі обставини. На мою думку нічого люди не доб'ються,бо дуже пасивні,ледачі,байдужі,розчаровані,у відчаї.Шахти таки закриють,а люди потрохи почнуть вимирати...на жаль. План "золотого мільярда" помаленьку втілюється у життя.

Я небачив на мітингу наших любоватих обласних депутатів Богдана Дівнича і Євгенія Недищука. Нашим депутатам насрати що робиться з шахтами міста і насрати що буде з сімями шахтарів. АгоооВ депуки обласні деви сховалися вилазьте з нор. Покажіться люду, а то вже забули як ви виглядаєте найрейтинговіші наші опозиціонери чи може владні кошолки Га?

А як ти міг їх побачити? Міський голова із камарильєю, не дозволив. Та й самі вони, його люди. Як і "депики" із "Батьківщини".

Сторінки