Амбулаторія у Благодатному переїде на час капремонту

Незабаром у смт Благодатному розпочнеться капітальний ремонт: заміна комунікацій, утеплення, заміна даху, внутрішнє оздоблення, благоустрій території. Капремонт цієї амбулаторії, як і десятків інших в області, став можливим завдяки проекту Волинської ОДА та Світового Банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». На ці цілі Світовий Банк вилідив 6,9 мільйона гривень.

Міський голова Віктор Сапожніков на черговій нараді зауважив, що приміщення, в яке має переїхати амбулаторія, шукав депутат обласної ради Валерій Курстак, а не селищний голова, а також розповів про те, що "усі роботи ініціює і контролює міська рада".

"Приміщення шукав і я, і депутат міськради Микола Карпач, і депутат облради Валерій Курстак, і наші депутати вносили пропозиції, - розповідає селищний голова Олександр Топорівський. - Ми спілкувалися з керівниками комунальних організацій, які теоретично могли б прийняти лікарів. 

На нашу думку, найкращим було приміщення колишнього ЖЕКу, але міський голова був категорично проти, розповідав, що там антисанітарія. Після цього ми з депутатами і головним лікарем центру ПМСД Ольгою Попікою обрали приміщення, де раніше були дільничні інспектори поліції, і вже навіть почали збирати кошти на ремонт. І тут телефонує Ольга Попіка: "Не збирайте кошти, бо подзвонив Віктор Борисович, він виділяє кошти на ремонт ЖЕКу".

Враховуючи ці факти, і те, що про це все знає багато людей, я не розумію, на кого розрахована така дезінформація."

Також міський голова Віктор Сапожніков кілька разів наголосив, що кошти на проект виділила міська рада (так само, як ще десятки міських, селищних і сільських рад Волині), але вкотре забув сказати, що цей проект готувала і виграла Волинська ОДА. Управління капітального будівництва ОДА є замовником робіт за кошти Світового Банку. Тому що саме "ініціює та контролює" міська рада - не зрозуміло.

Коментарі