А як у сусідів у Володимирі?

Сьогодні (16 жовтня 2012 року), побував у Володимирі-Волинську. Знаєте, такого передвиборчого психозу, як у Нововолинську, там нема. Біл-борди на узбіччях і на будинках, трохи листівок на стовпах, заклики на балконах і … , мабуть все. Принаймні, пройшов по всьому центру - від автостанції до залізничного переїзду біля військових частин на Ковельській, але банерів упоперек доріг, як у нас, не бачив. Може, погано дивився. Проте, фотокамера повинна була б побачити. Зауважив біля костелу намет «Партії регіонів», Г.Частякова та політпартії «Удар» В.Кличка. І, здається, все. Зверніть увагу на освітлювальні опори. Здається, міський голова Володимира П.Саганюк, править залізною рукою. Давайте подивимось разом.

Анатолій Бідзюра

Коментарі

Коментарі

7
Зображення користувача root.

На готелі висить великий плакат Мельника, видно на фото. У тобудинку, що Вопак на площі на балконі плакат (не видно чий і можливо не один).

На володимирському форумі була інформація, що Ковальчук свій плакат на якомусь банконі повісив, але чомусь відразу його прибрав.. цікаво чому..  

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Тому, що то був балкон офісу Партії Регіонів:) Взамін за, те повісив плакат на вхідних дверях того ж офісу.

Зображення користувача root.

Знайшов це фото, володимирці для нього навіть демотиватор зробили :)

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Анатолію, ви ж самі знаєте чого так - тому, що на самому тільки Нововолинську можна виграти вибори. Він забезпечує переможну кількість голосів. На жаль, наші мешканці цього не розуміють, а якби хотіли зрозуміти, то мали б не П'ятиндівського, Луцького чи Київського, а свого Нововолинського депутата (Для надокучливих зайд - я не "намікаю" на себе). Крім того Нововолинськ дуже легко купити Верьовками і Скрябінами, а ще банерами і листівками тому, що ми люди без кореня, традицій, морального стержня. Ми нащадки тих, що приїздили звідусіль будувати місто. Сини людей, відірваних від свого коріння і вихованих в бетонних соціалістичних коробках без церкви і віри, внуки зеків з усього СРСР, які відкривали наші шахти. Ми не нащадки сіл Русовичі, Низкиничі чи Будятичі тому, що їх ми поглинули знищуючи самобутню культуру й ставлячи на їх кістках наші будинки та школи.
Тому за нас так і борються нові опозиціонери та господарники. Робити це в Володимирі, Іваничах чи Любомлі набагато складніше тому, що народ має свою традицію, він живе там з діді-прадіда, має свою мораль і розум. Його не купиш дешевою "заманухою". Усе це я відчув коли почав спілкуватися із мешканцями цих міст. У Володимирі не голосуватимуть за Частякова, Ковальчука чи Діброву бо відчувають навіть на підсвідомому рівні їх "нутро". Ці міста насправді є "селами" у позитивному значенні цього слова. Вони, в більшості, складаються із приватної забудови, а люди жила там завжди. Вони відчувають право приватної власності, автономності, волі , а лише вільна людина може обирати на свій розсуд. Тому в цих містах бачать, що собою являють господарники та народні опозиціонери, а нововолинців, на жаль, засліпили навалою макулатури. Люди там набагато чистіші, щиріші та привітні. Вони не смітять на вулиці, а кожен відчуває, що він тут спів-господар тому, що його хата стоїть далі й якщо він кине папірець, то вітер принесе його йому ж на подвір'я. Дається в знаки й військова виваженість та мудрість. Люди вітають тебе весело, а не зі злістю за всі смертні гріхи, залюбки слухають й роблять мудрі висновки. Особливо мені сподобалося спілкуватися із військовими тому, що вміючи швидко "читати" людей вони помічали в мені добрі риси про що, не кокетуючи, говорили. "Трохи" інакше вони відкликалися про інших 15 кандидатів. (Для тих же ж надокучливих зайд - тут я говорю про себе не соромлячись).
На жаль, нововолинці не хочуть вчитися на своїх помилках і знову обирають пряника, щоб завтра отримати "акційного" безкоштовного батога.

Не у образу нововолинцям. У Володимирі, навіть аура ліпша. Немає стільки п'яних, рідко почуєш матюк. Що цікаво: це не тільки моє спостереження.

Зображення користувача BogdanPrystupa.

А ви часто бачите в селі п'яного чи "дебошира"? Тому, що спрацьовує "сусідська етика": бо сусід побачить! Люди мають відчуття сорому. У нас, на жаль - ні.

Зображення користувача Віталій..

    Стовідсотково згоден і з Богданом і з Анатолієм!

Сторінки