Богдан Бадзюнь балотуватиметься на мера Нововолинська, - Ігор Гузь (прес-конференція)

Сьогодні у Нововолинську відбулася прес-конференція народного депутата України Ігоря Гузя для місцевих ЗМІ. Зустріч із журналістами пройшла в молодіжно-ресурсному Центрі «Нові крила». Нардеп прозвітував про свою роботу за дев'ять місяців, потім відповідав на запитання журналістів.

Коментарі

Коментарі

10

В того бадзюня стільки розуму, як і в гузя. З них обог такі мери і депутати, як з гімна куля. Два клоуни і не більше.

Будемо голосувати за Бедзюру!

та Бодік Бадзюнь нормальний чоловік. На мера звичайно рановато, але як підприємець він себе реалізував

і чим це він себе так релізував цей нормальний чоловік? всі вони одинакові- одна банда, що Бадзюнь, що Гузь. Бадзюнь фігурує в кримінальній справі, як винуватиць. по його винні загинула людина. обиратимемо класного мера - криміналіста!!!!???

Троль, ти спочатку розберись який з Бадзюнів фігурує в криміналі, а потім пиши всяку ахінею. Віктор Борисович розбирися з своїми проплаченими тролями, а то якось смішно виходить :-) 

Це той Бадзюнь, що має магазини "Смак" на зупинках, де жавжди бухають, ригають найкращі представники нашого міста, і у яких продаються ліві цигарки і контрабандна продукція із Польщі.

Ні, це той Бадзюнь , який власник Формули - там порядок навести не може, а за місто береться! Це той Богдан Бадзюнь , якй голосував на сесії, як депутат , сам за себе(себто за своє"шкурне" питання) всупереч закону про корупцію, чим порушив закон! Нічого Гузь відмаже! Хоча це корупція чистої води.

Так і не зрозумів, а яке відношення має Гузь до 6 млн грн. виділених на реконструкцію котельні шахти?
І щось не почув, чому з 11 млн виділених на розвиток області, місту Нововолинську не дали ні копійки?
Де ви були, шановний?

А де був наш святий-вічний мер? Хіба це не його робота вибивати гроші для міста. Можливо мер десь на островах пупа парить.

А тебе жаба душить, ти  неробо та невдаха комсомольска? А ти яке місце собі париш?

Сторінки