Бойкот відділення СберБанку Росії у Нововолинську

Сьогодні на 15:00 запланований бойкот відділення СберБанку Росії у Нововолинську. Про це на своїй сторінці у facebook повідомив депутат Нововолинської міської ради — Руслан Влодарчик.

УВАГА !!!!!! БОЙКОТ БІЗНЕСУ РФ!!!! Нововолинці долучайтесь до бойкоту бізнесу РФ. Не дозволимо путіну залишити слід на Волинській землі. На 15.00 год. підходьте до приміщення ЗАГСУ на попереджувальну акцію протесту.

На скільки відомо відділення тільки планується відкритись, раніше ці приміщення були «Кімнатами для приїзджих».

На місці будуть присутні Нововолинська Самооборона та Правий сектор.

Коментарі

Коментарі

34
Зображення користувача root.

Коментар у нашій групі ВКонтакті, голос народу:
" шо за х***? що це гівно робить в Нововолинську?"

Зображення користувача Вікторія- Nika.

Хлопці,не гарячкуйте! Не забувайте, що у нашому місті проживають громадяни з російським громадянством. Вони отримують пенсії та перекази, а витрачають їх у нас в Україні. Такі люди на боці таких "бандерівців", як я. У чому вони винні?

Зображення користувача admin.

А в чому винні українські банки в Криму та РФ?

Ніка повірте це не акція око за око, це попереджувальна акція, призупинити на деякий час відкриття даного банку для запобігання вияву радикальних настроїв

Не уявляю як через дві неділі після нападу гітлерівської Германії, десь на Поволжі в СССР (там компактно проживали вихідці з Німеччини), відкривався б Імперський банк III  рейху для отримання грошових переказів в рейхсмарках.

Зображення користувача Вікторія- Nika.

Та хто каже, що наші банки чи російські винні у чомусь.. Це ж війна...(((

Зображення користувача Error 404.

Влодарчик вже мабуть забув як виступав проти бойкотування бізнесу партії регіонів на сесії міської ради 23.01.14р.))))

 Мабуть в даному банку на керівних посадах нікого не буде з його дружків, тому треба бойкотувати)))

Ерор не перекручюй. Я не захищав бізнес ПР я відстоював таких підприємців як "Грін Форт" де ще досі є напис "Янукович Зек", таких як О.Карпусь, "маг."Альфа", бар"Європейський" про яких писали що це бізнес ПР та приміщення "Бані"(де погромили офіс), , також "Наш Край" де 50% має долю Тивонюк(депутат від БЮТу) в чому вони винні. Не рахую за потрібним більше коментувати, воно нічого не дасть кожен залишається при своїй думці.Допобачення

А тобі оправдовуватись і не треба, твою репутацію всі давно знають. Її і білизною не відбілиш. Не треба тут пустодзвонити.

Питання до міської влади : "У випадку війни в яке бомбосховище мають бігти Нововолиці, якщо вони вже давно належать приватним особам?", хто може відповісти на це питання для спокою населення???

[quote=житель Нововолинська]

Питання до міської влади : "У випадку війни в яке бомбосховище мають бігти Нововолиці, якщо вони вже давно належать приватним особам?", хто може відповісти на це питання для спокою населення???

[/quote]

Нормальний підприємець викине з  приміщення компьютери,столи  і запропонує використовувати як бомбосховище, стільки скільки треба.

І приміщення буде не засране як його купували, а в плитці з ремонтом, з санвузлом  робочим, з вениляцієї ,з відео камерами  зовнішнього спорстереженням , з своїм електро генератором

 Я як власник підвального приміщення так поступлю, бо коли біда в народа зовсім інші  ціності.

 

 

Зображення користувача root.

Андрій, підвальне приміщення в якості бомбосховища ніяк не підходить, краще вже на вулиці ховатися подалі від будівель, якщо почнеться бомбардування, ніж лізти у підвал, зверху якого знаходиться старенька хрущовка, яка від одної вибухової хвилі може завалитися і претворить цей підвал у купу будівельного сміття. І якщо там будуть люди, то шансу вижити майже не буде..

Друзья-панікьори,в умовах сучасної війни взагалі нікуди бігти не потрібно.Ракети та снаряди до артсистем класу "земля-земля", "повітря-земля" роблять воронку до 4-х метрів, а фугасні ще більше (в залежності від заряду), а кумулятивним взагалі не потрібно нічого взривати, пробив дирку в випалив все вогнем.Так що,можете спокійно лежати на дивані, пити пиво і чекати в гості маленьку,симпатичненьку ракеточку.

Написав на "НД", прокоментую і на "НВІПі". Коли патрулюють вулиці "Правий сектор" та "Самооборона" - чудово. Бо міліція здеморалізована та скомпроментована. Бойкот "Сбербанку Росії" в умовах окупації частини України, теж непогано. Проте, не у тім основне зло у Нововолинську - задавнене і незнищенне, поки-що. Воно на другому поверсі міськради. У дитсадках, ЦДЮТі, школах, чиновницьких та "червоних директорів", кабінетах. У лікарні, комуналці, соціальних службах, архітектурі та земельному відділі, правоохоронних органах... Ви боретеся не із причинами, а наслідками. Знищивши причини - позбудетесь джерела біди. Патріотам, треба скласти та вручити корупціонерам та хабарникам ультиматуми про їхню повну невідповідність займаним посадам. Зі конкретними термінами їхніх добровільних відставок. Після чого, у випадку невиконання - починати дії по силовому усуненню із посад: виносити на руках з кабінетів, на улюблених, протертих до дір товстими задами, довголітніх кріслах. Це має стосуватися всіх чиновників найвищої та середньої ланки. Самі вони не підуть ніколи. Ви любите своїх дітей? То й дійте рішуче і сміливо! А не робіть вигляд. І самі займайте їхні місця - молоді та освічені, без крадіжок, страху, прохань і сумнівів.

 А для чего эти пикеты? Просто не обслуживаться в этом банке. Если так сделает каждый, он просто сам уйдет от нас...

Зображення користувача Andrii.

Хай валять, і скоріше, та вам з ними по дорозі.

Зображення користувача admin.

Вже логотип та назву заховали... (фото ЮраUA)

тепер вже пізно))))

Кажуть, що керувати цим відділенням буде людина, яка до недавнього часу була начальником відділення "РайффайзенбанкАваль" у Нововолинську. І відкрили це відділення "Сбербанк Росії" на "прохання трудящихся", так як при минулій владі цей банк мав великий вплив в межах нашої держави. Зокрема, на обслуговування цього банку було "добровільно" переведено працівників Укртелекому та велику кількість робітників вугільної промисловості. От народ і висказував невдоволення, що картки видали, а жодного банкомату в місті немає. Тепер, як бачимо, буде ціле відділення.

 Моя думка - не варто користуватися послугами банку чужої країни, яка ще й до всього цього ненавидить український народ та є агресором по відношенню до нас. У нас є дуже велика кількість банків українського походження. Є з чого вибрати. При всій повазі до наших городян, які будуть працювати у відділенні, я всеодно закликаю до бойкоту даної фінансової установи!!!

що стосується банків і кредитів, в мене є кредит, в дельта банку, я звернувся до банку з розясненням, чи потрібно мені гасити кредит у разі якщо мене призвуть в збройні сили? відповідь була- так, я сказав, що не зможу оскільки в цей час не буду мати доходу- мені порадили щоб за мене хтось платив, в разі не сплати будуть застосовані штрафні санкції.   Я дуже зрадів

І це дуже потрібна справа - пікет філії "Сбербанка России". Але. Місцеві владці вам подумки аплодують. За бездіяльність, щодо відсутності пікету прохабарених бюрократів.

Україна одумайся! в той час коли весь світ вводить санкції проти російських загарбників, в Нововолинську відкривається російській банк, це просто жах! кошти які ця установа буде заробляти так чи інакше будуть і ти в росію і на озпроєння проти україни

Зображення користувача root.

На рахунок "всього світу" не зовсім так.. сьогодні читав, що німецька компанія не відповляєтсья від співпраці з Росією у воєнній сфері, бо у них там контракт на 100 млн. доларів.. Війна війною, а бізнес є бізнес..

Одним із ключових при формуванні нації є єдина релігія. До тих пір, поки матимемо московський патріархат, будемо молитися на путіна та кіріла, української нації не будемо мати.

В києві невідомі кинули "коктейлі Молотова" в будинок "Сбербанка Росії" на вул.Еспланадній.Оце я понімаю бойкот.Буторін, аууу!

бафет а ти не подумав що над банком живуть мешканці, тай загс збоку, чи це ліс рублять щепки летять

 

Почитала відгуки і подумала, що ще далеко нам до Євросоюзу.

Коли б відкрився російський банк без слова "Росія" в назві, то мабуть ніхто і не зреагував би на це. 

Треба думати, що для когось цей банк надасть робоче місце, в нашудержаву також податки будуть сплачуватись,а якщо умови кредитування кращі ніж в інших банках, то до чого тут сам банк..

Адже ж не в банкові справа зараз.

Цитую один із коментарів "Одним із ключових при формуванні нації є єдина релігія. До тих пір, поки матимемо московський патріархат, будемо молитися на путіна та кіріла, української нації не будемо мати".

Чому відразу справа торкається московського патріархату. Якщо Ви бажаєте об’єднати всі релігії, то начніть з навернення протестантів, сектантів, католиків  у православну віру

В принципі з коментаря незрозуміло, яка релігія має бути єдиною.

Я православна і відвідую церкву московського патріархату, де служба проходить на старословянській мові. 

І таких як я є чимало, а тому давайте дотримуватись норм конституції, в якій йдеться про свободу віросповідання.

Кожна людина віруюча нехай ходить до тієї церкви, яку вона вибрала для себе і не треба нікого з даного приводу принижувати чи як зараз модно "захоплювати" церкви. 

Нам потрібно показувати, що у нас українців високий рівень культури і ми до всіх відносимось з любов’ю, будь це банкір з Росії, чи мусульманин з Єгипту.

Давайте будемо взаємоввічливими, вчитися радіти за успіхи ближнього, бути дружніми, тоді ми переможемо.

Те, що пишет- правда, але не вся .Працевлаштовувати українців і сплачувати податки Україні-  банк вимушений, бо такий у нас закон. Зрозуміло, що Сбербанк Росії прийшов сюди не для того, щоб забезпечити нас роботою і податками нашу державу. А щоб використовувати наші гроші,результати нашої праці, отримувати вигоду з українців на користь Россії, на користь окупаційної армії, на користь Путіна. Про релігію теж правильно пишете. Перед Богом всі рівні. Однак ,чому священники УПЦ МП розділяють солдатів? Окупаційну армію причисляють до "своїх", а захисників України - до наших.

І у мене питання. Коли  ми станемо ще взаємоввічливимішии, ще дружнішими,  чи переможемо своєю ввічливостю і радістю окупантів?

P.S.  Чому я маю відноситись одинаково до Єгипетського банку і до банку  Росії? Єгиптяни на нас не нападали, тому  до банку Єгипту я відношусь дружньо.

Треба молитись, щоб Бог врозумив Путіна, адже росіяни за нас.

ВІн просто під владою темних сил і вони керують ними.

Щойно відслужили панахиду

за загиблими "Небесної сотні" перед пам'ятною дошкою у нашому місті. Все

ніби добре, окрім одного вопіющого факту - КІЛЬКА МЕТРІВ ВІД НАС спокійно собі

відкрився та працює загарбницький "Банк Россії".                                  Це вже верх цинізму

від нашої влади! Це ганебне плювання у мою душу та гідність українця. Яким

чином мені продовжувати заспокоювати суспільство і намагатись переконати не

чинити насильства, коли такими речами постійно підливається масло у вогонь? О

роде лукавий та невірний... одумайтесь і не сприяйте рашистам ще й заробляти на

нас. Прошу вас.

Ганьба.Де "Свобода","Правий сектор","Демократичний альянс","Нововолинська сотня","Білий молот","Народна Рада",нововолинський "Автомайдан",нововолинська "Самооборона",національна гвардія,"Удар",патріотичні українці,колишні ветерани МВС (які закликають всіх,щось там покрутити чи покрасити в армії).А,забув-де ВО"Батьківщина",КУН,Народний рух,УНА-УНСО,"Європейська партія",ХДС/ХСС,"Блок Клімчука","Тигри освобожденія Таміл і Ілама",Організація визволення Палестини (ОВП).

КУН на місці. І діє. Ніколи не припиняв. На відміну від вас, "WG". Ви й не розпочинали ніколи і нічого, окрім провокацій.

Шановний о.Олексій.

У Вашому коментарі та інших про "загарбницький банк" немає ніякої логіки.

Давайте почнемо з того, щоб в Україні закрили всі німецькі банки, страхові компанії, перестали продавати німецькі товари, особливо б/у.... Адже німці вбивали українців тисячами та мільйонами...

Хай люди працюють, може хтось із наших "дітей" матиме роботу і т.д.

Отак і здаємо свої позиції, національні інтереси. Дописувачі "за російський банк" - п'ята колона, що нищить Україну із середини. Ганьба усім "прихильникам" економічного раціоналізму, усім, хто власний шкурний інтерес ставить вище суспільного. Пече сором за місцеву владу - "пособників" Путіна. Горіти вам у пекельному вогні народного гніву!

Сторінки