БФ "Карітас-Волинь" провів акцію "Святий Миколай іде до сиріт"

День Миколая Чудотворця – довгоочікуване свято, адже цей день завжди приносить багато радості. Святого Миколая найбільше чекає малеча, яка мешкає в дитячих будинках та інтернатах. Більшість цих діток - сироти, або позбавлені батьківської опіки (соціальні сироти). Серед них є також безпритульні та бездоглядні діти, тобто з вулиці, тому в них немає можливості звернутися до когось зі своїми мріями. Не є таємницею те, що побажання дітей-сиріт не можуть здійснитися без нашої спільної допомоги. ВОБФ «Карітас-Волинь» щороку організовує благодійну акцію «Святий Миколай іде до дітей-сиріт». Метою цієї благодійної ініціативи є приготування до дня святого Миколая подарунків дітям-сиротам, які проживають в інтернатах та дитячих будинках, а також забезпечення їх речами першої необхідності. Цього року благодійна акція проводилася для дітей-сиріт з Іваничівської спеціальної школи-інтернату (проживають і навчаються діти із Іваничівського району), Рожищенського притулку для сиріт і Головненської спеціалізованої школи-інтернату. Загалом, до благодійного фонду надійшло 390 листів з побажаннями. Усі листи написані з великим бажанням відчути любов і тепло, привернути до себе увагу оточуючих. Дітки мріяли отримати від Чудотворця солодощі, фрукти, іграшки, розмальовки, олівці, фломастери, книжки та шкільне приладдя, одяг, взуття, шапки, білизну, засоби гігієни тощо.

Працівники та волонтери «Карітас-Волинь» провели активну підготовку до акції, сформувавши списки потребуючих діток, розмістивши листи та інформацію про захід, його користь і доступність долучитись для кожного бажаючого у ЗМІ та інтернет - ресурсах. Важливо зазначити, що імена дітей звірялися зі списками, наданими закладами, щоб ніхто не залишився без подарунка.

Завдяки підтримці небайдужих доброчинців Святий Миколай, директор фонду о. Володимир Кметь та організатори акції завітали до 390 дітей-сиріт, яким привезли омріяні подарунки за їхніми листами. Спочатку благодійники привітали вихованців Іваничівської спеціальної школи-інтернату, а потім вирушили до Головненської школи – інтернату і Рожищенського притулку. Дитячій радості і захопленню не було меж. Малеча тішилася як від отриманого дарунка, так і від того, що сам Чудотворець завітав до них. Окрім дарунків, дітки мали можливість почути повчальне слово від о. Володимира про життя Святого Миколая та про його добрі діла для людей, про важливість наслідування вчинків Божого угодника. Священик закликав діток бути чемними, поважати старших і творити добро. Також малеча з радістю спостерігала за подіями у казковій виставі, яку спеціально підготували студенти Нововолинського електромеханічного коледжу. Свою вдячність Чудотворцю та його помічникам дітки висловлювали молитвами, святковими віршами та піснями. Завдяки вашій допомозі - приватних осіб, родин, студентів, організацій, підприємців, керівників та колективів підприємств, дітки отримали не лише подарунки, але й любов і тепло з якими ви їх готували. Радість і посмішки на дитячих обличчях – це найкращий результат спільно проведеної благодійної акції.

Дякуємо Преосвященному Владиці Луцького Екзархату УГКЦ Кир Йосафату Говері за пастирське благословення на проведення акції та підтримку під час її підготовки!

Дорогі друзі! Ми щиро вдячні усім, хто не залишився байдужим та став помічником святого Миколая (детальний звіт - http://www.caritasvolyn.com/ua/ ). Висловлюємо найглибші слова вдячності за ваші добрі і чуйні серця. Нехай благословить вас усіх Господь і дарує вам і вашим близьким міцне здоров’я, мир та сімейне благополуччя! Многих та щасливих вам літ!

Директор ВОБФ «Карітас-Волинь» о.Володимир Кметь

Коментарі