Бійці Цивільного Корпусу "Азов" м.Нововолинська поприбирали стелу Небесній сотні

Прогулюючись містом бійці Цивільного Корпусу "Азов" м.Нововолинська підійшли до стели Небесній сотні,щоб вшанувати їхню пам"ять.
Азовців дуже образило, що стела Небесній сотні яка знаходиться через дорогу від місьвиконкому брудна та обгаджена пташками,поруч був як небуть повішаний розсипавшийся вінок який ще в листопаді активісти ЦК "Азов" (на той час НМГО"Патріот України") возложили до цієї стели,згорівші та брудні лампадки стояли поруч,на самій стелі була земля та бруд.
Цивільний Корпус "Азов" м.Нововолинська вже звертав увагу влади на цю стелу,але влада свої "патріотичні" почуття показує перед камерами під час виборчої компанії.
Поруч стели неоднаразово проходили міські депутати,їх помічники та працівники місьвиконкому й ніхто пальцем не поворохнув щоб відмити та поприбирати стелу Небесній сотні.
За роботу як завжди взалися бійці Цивільного Корпусу "Азов" м.Нововолинська.
Хлопці позичивши на стадіоні драбину.взявши ганчірки,порошок та воду прибрали стелу,також був викинутий старий вінок,лампадки були відмиті та гарно розставлені.
Не однаразово ми довели, що поки народ сам не зробить-все буде руйнуватися та захламлятися.
Слава Україні!

Коментарі

Коментарі

7

Хай хоч що небудь зроблять, а то тільки дріпають по місту, як ті свині.

А що обов'язково про це писати? Напевне ще руки не висохли , як вже давай постити. То одна краля - подруга лампадки прибрала - мегаподія. 

 

а тобі руки не всохли дурню всяку писати?

Не слухайте їх хлопці! Відомо, хто це пише. Робіть свою справу. Героям слава!

чого твій син від призову ухилився?

Прогулюючись містом 10 місяців поспіль патріоти нарешті замітили, що вінок який вони почепили в листопаді розсипався, лампадки перегоріли а стела загаджена пташками.

От і правильно ЦК "Азов" нехай стидно буде нашій владі, що молодь а не вони роблять місто чистим та приємним.

Сторінки