Біля міської ради відбувся мітинг проти підняття тарифів (ВІДЕО)

Аполітичну акцію напередодні анонсував у фейсбуці мешканець міста Віталій Грабовський. Такі мітинги проходять в усіх регіонах України, - пише «БУГ».

Під будівлею зібралося близько сотні представників громадськості. Протестувальники висловлювали незадоволення щодо зростання цін за комунальні послуги, зростання яких ініціював Кабмін. Люди висували пропозиції, щоб держава приватизувала газові компанії і для побутового споживча була встановлена мінімальна ціна.

Міський голова Борис Карпус поспілкувався з людьми та пояснив, що ситуація зі збільшенням тарифів його також обурює. Тому вчора, 14-го січня на сесії депутати Нововолинської міськради звернулися до Президента України, Верховної Ради та Кабінету Міністрів щодо необхідності встановлення економічно обґрунтованої ціни природного газу та електроенергії, а не їх зростання.

На акції можна було помітити прапори “Свободи” і виступи представників цієї політичної сили. Користуючись нагодою, Андрій Бадзюнь звинуватив нову владу у піднятті тарифів на воду.

Тож у протестувальників виникли питання до начальника Нововолинського водоканалу Володимира Озімчука щодо ціни та якості води у місті. Він пояснив, що нові тарифи на воду зумовлені необхідністю повернення кредиту. Його брала попередня влада, однак питання повернення коштів, в тому числі за рахунок мешканців міста, лягло на представників нової влади.

Якість води, на яку нарікають нововолинці, покращувати потрібно заміною труб у будинках та квартирах, зазначає Озімчук. Як зауважив мер Нововолинська, тепер необхідно вирішувати питання покращення якості води та провести аудит усіх підприємств, в тому числі водоканалу.

По завершенні мітингу Карпус додав, що влада відкрита до діалогу і разом із мешканцями громади сподіваються змінити систему, яка тривалий час панувала в Нововолинську.

Коментарі