Весна приносить рекордну кількість снігу у Нововолинську!

Кількість опадів які випали за останні пару днів у місті сміливо можна вважати найсильнішим снігопадом за останні пару досятків років.

Додала ще сильна хурделиця, яка сьогодні тривала цілу добу та повністю замела місто. Паралізовано рух. Тільки по центральним дорогам можна побачити авто. Маршруток так і не зустрів, хоча говорять що вони їздили. Пересуватись по місту дуже складно, особливо людям похилого віку.

Більше фото дивіться у галлереї Завірюха у Нововолинську!

Автостанцію повністю замело, а з нею і всі міжміські маршрути. МНС дала інформацію що приблизно до сотні автомобілів потрапили у снігову пастку по дорозі у напрямку міста Луцьк.

На даний час опади припинились, вітер також став менший. Працює техніка яка чистить дороги.

Хто щось знає, чув або бачив — ділимось у коментарях або на info@nvip.com.ua

 

upd/16.03.2013, 9:30

 

 

Так виглядає центральний ринок зранку в суботу.

 

Більше фото дивіться у галлереї "Завірюха у Нововолинську-2"

 

Коментарі

Коментарі

24
Зображення користувача BogdanPrystupa.

Бачу на місці вимивання ґрунту с під асфальту на мій запит все ж таки постави знак обмеження швидкості 30 чим змусили водіїв об'їздити ту ділянку. Дрібниця, але приємна!

А у маршрутках вже не звучить попса. Ніяка. Після 22-00 год. вони знову почали перевозити інвалідів та пенсіонерів, хай по 2-є людей, але ми цього добились. Дрібниці, та все ж приємно. Таким чином, ми зможемо примусити міську владу виконувати закони і Конституцію нашої Держави і у чомусь набагато більшому. Скажімо, безумовного виконання антикорупційного законодавства, припинення поборів та вимагання грошей у школах і дитячих садках міста, що насаждувалось і плекалось владцями, 15 років. При допомозі СБУ ми можемо піймати за руку хабарника, крадія комунального майна чи розкрадача бюджетних коштів. Це робиться легко і просто. Як скаже громада - так і будуть танцювати виборні державні службовці у міській раді. А якщо ж ні - підуть геть!  Зараз настав саме такий час. Повірте  в себе, дійте  сміливіше і все повернеться на своє місце. Злодії привчили нас брехати і носити їм гроші. Завжди так не буде. Не слухайте провокаторів, які діють по вказівках місцевої влади. Там розпрацьована спеціальна методика дезінформування громадян.

Хочу подякувати працівникам комунальних служб міста, які напередодні свого професійного свята, впродовж доби боролись із стихією! Ви прості люди заслуговуєте на найвищу повагу та відзнаку!

Зображення користувача Сотник ВУС.

Щеб зарплату відповідну!

 Дякував простим трудягам, які за мізерну платню, в найдраматичнішу пору, коли розгулялась стихія, працювали. Грейдерист одного із комунальних підриємств ночував на робочому місці, поки Ви, шановна ніка "працювали" за комп'ютером... Ваша відповідь (якщо вона буде) для мене очевидна. Сьогодні, коли бездіяльність, безвідповідальність накрила всіх нас як весняно-зимова хуртовина, все ж таки є і "робочі бджілки", які не дають нам потонути у власному лайні - словесному та реальному.

Для мене теж очевидно,що кожен працює там де працює. Я не знаю,кого Ви тут заохочуєте працювати,зрозумію,що можливо у такий спосіб -себе,і так...між іншим,  не Ви годуєте мене і мою родину.Можете на жалість не бити,у мене там мозоль. Вислів "простий трудяга" вже давно втратив свою актуальність і те значення,що вкладали в цей вислів колись. Бо коли прорвало трубу,то простий трудяга прийшов ...і просто перекрив воду...до наступного дня. "Аривидерчи,Рома! Так сказать."(с)

Навіщо стільки пафосу? Ви мене вибачте, але за що їм дякувати? За що дякувати людям 21 сторіччя із середньовічними знаряддями в руках, які роблять дурну, неефективну роботу, які є по суті рабами і заручниками роботодавця. Які навіть самі себе не поважають, зголошуючись на таку дурну роботу за мізерну платню! За що їх поважати? Де хоч якась сучасна техніка? Де сучасні засоби боротьби з обледенінням? Та я вже не кажу сучасні, по всьому місту я навіть не бачив елементарної солі та піску. Я би подякував людям із іржавими лопатами та ломами, якби вони із тим  знаряддям пішли вимагати у своїх рабовласників достойної платні за свою роботу.

Я так думаю що цей співець сидить у теплому кабінеті, бо простий трудяга описав би цю ситуацію простими народними матюками. Адже це не робота комунальніх служб, а лише видимість. То за що дякує цей дописувач, адже в місті і досі не можна ні пройти ані проїхати нормально.

Зображення користувача Українка.

Аж ніяк не пафосно сприймається проста людська вдячність щодо того дня,коли замело-захурделило місто,коли після обіду перестали маршрутки їздити в район 15-го мікрорайону і люди,після робочого дня пішки йшли додому,і якби не ті трудяги,які справді,як і багато-багато інших отримують справді мізерну зарплату і які розуміють,що навіть якби й вийшли чи з вилами,чи з граблями будь куди-не добились би підвищення платні,просто на своїх робочих місцях виконували покладені обов"язки,і я підтверджую,що якби вони не прогортали ті сніжні кучугури ,то багато людей позамерзали б посеред купи снігу.І не мати вдячності за ту роботу їхню можуть лише ті люди,які сиділи в теплих квартирах і за заметіллю спостерігали з-за фіраночки!А те,що у нас немає ні техніки сучасної,ні організації толкової-проблема загальнодержавна,як свідчать новини.Як би не прикро було це признавати,та з кожним роком від моменту становлення незалежності нашої багатостраждальної України у своєму розвитку "котимось вниз" в сторону часів феодалізму...

Шановна, ви плутаете поняття! "Проста людська вдячність" - це скоріше стосується людей добровільно роблячих якусь справу, а комунальники, які отримують копійки за рабську працю - це раби, які роблять те що їм хазяїн каже, бо інакше вижене з роботи, може хватить підмінювати поняття? Сама мабуть теж у теплому приміщенні?

Змінити Вашу думку, перевиховати Ваше відношення до трудяг-рабів я навіть не сподіваюсь! Але хочу висловити свою думку і своє відношення до Ваших просторікувань. Дійсно праця у цих людей важка, можна навіть погодитись із Вами рабська. Але що зміниться, якщо ці люди перестануть виконувати свою роботу? Уявіть, хоча б день, щоб не розчищали вулиці у хурделицю, не вивозли вчасно сміття. Ми побачили справжню комунальну катастрофу у Києві: гори снігу ( навіть через тиждень після заметілі), купи сміття, повний параліч впродовж декількох днів. А хто працює у комунальній сфері? Переважно це старші люди, які на мізерні пенсії прожити не можуть, от і доводиться йти в найми, "продаватись" у рабство. Все у нас все не так: і техніки сучасної не маємо, і працю важку не поважаємо, і самі себе інколи ненавидимо. Який вихід у цій безвиході? Не тягнути "ковдру" на себе, не критикувати, а пропонувати, поважати  себе і інших.

 

Якщо ви визнали, що нововолинські двірники працюють по-рабськи - це вже прогрес у Вашій свідомості.. Декому із міських керівників із "білою кістю та голубою кров'ю" дуже вигідно, щоби ми почувалися п'яним бидлом, як у Парку КіВ під час пиятик на придумані нашою совковою владою свята, типу "стрітення", які хочеться надіятись, вже у минулому. Тепер, щодо того, якщо працівники лопати і мітли відмовляться розчищати від снігових кучугур, вулиці. Колапсу не буде. І армаггедону теж. Тим швидше, із меншим стогоном та чіпляннями за крісла і посади, підуть нинішні наші "місцеві мікроби" територіальної громади, нарешті давши нам спокій у плані безкінечних крадіжок, прославляння самих себе та каламуті у своїх діях.  Виграють і комунальники.

Без сумніву,що зміни потрібні: і в керівництві міста, і в керівництві комунальної сфери . Хочеться сподіватися, що ці зміни найближчим часом таки відбудуться, і підуть на користь як комунальникам, так і всім нововолинянам. Але я стояв та стоятиму на тому, що працю треба поважати, бо своїм цинічним ставленням до "працівників лопати і мітли" ми опускаємось до рівня "міських керівників з білою кістю та голубою кров'ю".

Зображення користувача Українка.

Оці слова-золоті! і-браво їм!

Правильно робите що не сподіваетесь! Я умови "трудяг-рабів", на відміну від вас, наляканих до смерті коллапсом від весняного снігу, :))))) вповні відчув на своїй особистій шкурі, працював знаете на ремонті прибиральної техніки, яка навіть у 21 сторіччі була ще радянського "розливу", для якої уже не було запчастин, і яка як правило ремонтувалась лише за допомогою лома, кувалди, та якоїсь мами. А начальничкам у кабінетах було все до єдрені фєні! Ці начальнички навіть не дбали про якісний інструмент і запчастини, вони завжди були дуже заклопотані ремонтами своїх кабінетів, оновленням меблів, встановленням кондиціонерів, і я кожен раз коли збивав до крові руки, намагаючись зробити свою роботу, тим гадським інструментом, згадував іх "не злим, тихим словом", та особисто знаю що мої почуття не поодинокі, але поки що багато "трудяг-рабів" бояться висловлювати свої думки відкрито, навіть отримуючи мізерну платню за відверто рабську працю, по суті за Ваше "спасібо".

Так шо кінчайте ваші ля-ля-ля з одами героям комунальникам. Я сьогодні йшов у центрі міста пішки, та чомусь дуже хотілось "дякувати" комунальним начальничкам, думаю як і більшість перехожих, скакавших наче кози через калюжі із снігової каші, які ні обійти ні переплигнути.

Ну,хоть хтось накінець знайшов назву тому,що робиться сьогодні на вулицях...і чи можна за це неподобство взагалі дякувати.Скільки буде викинуто чобіт на смітник через "чудову" роботу комунальних служб...і самого  головного "господаря" міста!!!

Комуналка у Нововолинську -  викопного зразка, як і все. Завдяки скам'янілим мізкам бюрократів та їхній патологічній зажерливості. Ніхто нічого не робить, бо занадто зайняті самими собою та питаннями власного фінансового забезпечення. Взагалі дивуюсь: як до цих пір, вся оця комунальна чудь, на хомутах, мотузочках, струбцинках і підпорах - іще радянського виробництва, працює? А 570 000 на "прикордонника", дали бігом! Очевидно, хтось сторгував щось, на Кайманових островах :)))

Зображення користувача Українка.

Якраз я маю елементарне поняття людяності,вдячності та виконання службових обов"язків на відміну від Вас.Уявляю як збунтувавшись і покинувши свої робочі місця за рабську працю і копійчану зарплату,розрахувались всі "раби",як Ви посміли назвати працівників комунальної сфери...дійсно написав вже тут один із дописувачів-гори сміття,поламана сантехніка,антисанітарія і ті самі кучугури взимку-люди обрали в силу певних причин свої місця роботи  і саме тому інші мешканці міста можуть і мають за що бути їм вдячними,що не дивлячись на мізерні зарплати,вони виконують свої прямі обов"язки і не сачкують в своїй більшості.А відносно мене,чи в теплому кабінеті чи ні я працюю-хіба мова про мене ведеться?Працюю,де працюю,виходячи з освіти,фахової підготовки та місця роботи і теж стараюсь на совість це робити-і для людей толк і самій приємно!)

При чому тут Ваше поняття про людяність і вдячність, якщо Ви не маєте елементарного поняття про умови в яких працюють працівники комунальних служб! Ваші подяки ніц не варті, кажу Вам це як людина яка відпрацювала 12 років в одній з комунальних служб міста набагато більшого за Нововолинськ. Я розумію що лицемірно віртуально дякувати на всі боки, це зовсім не затратно, але ж як піднімає ЧСВ! Отож від лиця багатьох комунальників, дуже кортить сказати Вам чого ваша подяка варта, та по якій адресі її треба відправити, думаю самі здогадаєтесь? ;)  Вибачайте за риторику, я вищих закладів не кінчав, та у теплих кабінетах не працював.

Ще й як би добились! Вила, (у переносному розумінні, звичайно) це універсальний інструмент для  термінового досягнення поставленої мети у питаннях соціальної справедливості та різкого покращення якості життя відповідно до статей Конституції та законодавства всіх держав світу. :)))  А ви, будь-коли, намагалися це зробити?

Зображення користувача admin.

Дорога Луцьк — Нововолинськ, 4 місяць зими.

Ну,зате тут хтось так красно дякував комунальникам з чудову працю. По місту неможливо пройти,і тільки поодинокі двірники створюючи ілюзію розчистки, довбуть ломами лід...не розумію навіщо.Це ж виглядає,ніби голкою море вичерпувати.

Хороше відео. Сердечне і життєве. Зі сніжком і пронизливо завиваючим вітерцем. Так ніби у Нововолинську побував, у сніговицю, 1 до 1. Тільки там, посеред поля, немає штату комунальників і міськвиконкомівських наймитів. Ніхто не намагається щось робити на публіку - волинський лісостеп і МНСники, котрі діють, як можуть. І зігріваючих чаїв, як на М-ні Шахтарському для показухи, у п'ятиповерхівці, для безхатьків, нема. Колись, не так і давно стояв намет МНС, у сквері біля стадіону, із кашею і чаєм. Та він не вписується у розкішний піддашок, "зірку Давида" та новопофарбований "жовтий дім". Псує "європейський" ландшафт.шею і чаєм.

Хороше відео - показове і доказове для нас смертних. Нові технології ( живемо ж бо в епоху інформаційну), ідеології (сміття-  словоблудство), Людина (найдосконаліше творіння Боже) - безсилі проти волі Творця...

Вчора, 28 березня почали масово розвозити пісок по місту. Насипають кучами біля зупинок, біля будинків. Навіщо зараз цей пісок? Щоб показати, як гарно працюють, чи для відмивання грошей? Адже цілу зиму піску у місті майже не було видно. Теж саме, мабуть, буде і з опаленням: у жару будуть так палити, що Сахара в квартирах буде.

Сторінки