Вибори - 2015, Нововолинськ: списки кандидатів у депутати міської, обласної рад

Кілька днів тому вчергове зайшов на сайт ЦВК- глянути кандидатів. Чесно кажучи, отак подивитись і сказати, хто в мене на окрузі балотується до міської ради складно: межі округів змінились, кандидати розкидані, треба довго дивитися у списки партій.

Саме тому виникла ідея - створити електронні бюлетені для кожного округу до міськради й облради, щоб полегшити життя собі й вам. Як вагомий бонус - можливість коментувати кандидатів! Це означає, що навпроти прізвища можна дописати "колишній регіонал", "змінив 5 партій" тощо. Звісно, що образи та агітація будуть видалятись.

Користуватись цією системою зручно: спершу шукаєте свою вулицю в списку округів, далі - свій "бюлетень", потім - роздивляєтесь кандидатів, коментуєте і читаєте коменти сусідів :)

Усе це тут за посиланням: місцеві вибори - Нововолинськ

Наприклад, у мене на окрузі - тільки одне знайоме прізвище :) Тому знати більше про кандидатів не завадить.

Як додати коментар про кандидата? Клацнути на ньому правою кнопкою миші, вибрати "вставить комментарий", або написати щось у графі "примітки виборця".

В бюлетенях до міської та обласної рад є "перший кандидат" - обличчя партійного осередку, плюс кандидат, висунутий на конкретному окрузі. Якщо окружного кандидата немає - це означає, що партія на округ нікого не висунула; в такому випадку можна проголосувати тільки за партію - в бюлетені буде тільки "перший кандидат".

Можуть бути помилки, може чогось не вистачати. Тестуйте, чекаю на відгуки :)

Олександр Топорівський

Коментарі

Коментарі

51

Клас а Жовтневе де?

Я хотів бачити також і Жовтневе є воно?

там топорівський йде, боїться)) що про нього щось напишуть))

Зображення користувача honor.

Жовтневе теж є, міська рада - округи 31-34, обласна - 64.

Корисна інформація. Ще є час на роздуми.

Розібрався вибачте за офтоп

А на голову жовтневого де бачити?

Зображення користувача honor.

додав, у кінці

Написав Сашко і розмістив своє фото в кінці Це стаття чи піар компания Сашка?@

До речі сашко про тебе що реально на пишуть будеш витирати?

Зображення користувача honor.

ексклюзивно для тебе - ще раз:

Звісно, що образи та агітація будуть видалятись. 

Смотрю списки,есть кандидаты которые временно как пишеться безработные,но они за что то живут,кормят семьи.Значит есть доход,нелегальный но есть,это у тому что эти люди уже нарушают закон имея доход и не платят налоги,и тд.И потом в списках есть много одинаковых фамилий,идут семьями целыми,там что медом помазанно.Да многие кандидаты из действующих ныне депутатов,может пускай они скажут что сделали ,а что обещали на прошлых выборах,сколько раз встречались на своих округах с избератилями.

хотя решать все людям и потом не ныть,что не того избрали.

 

Не вздуймате за зектершу голосувати, Жовтневе!! вона ж хабарниця, буде сунути свою доцю і сина-наркомана всюди!!

Та хоч Папу Римського,аби щось вирішувала!Чи хабарниця-історія умалчіваєт,це питання антикорупційного прокурора.Дрібні грошові приємності -тільки стимулюють роботу посадової особи місцевого самуврядування.Заодно можна потім і вимагати результату.

Ви часто вимагали результату? Ото так будете і у майбутньому. Сидіть і не рипайтеся.

ЕХ, Анатолько, 

Дружище,при невеличкій стимуляції ніщих чиновників,особливо місцевого самуврядування,-в них загоряються очі,ентузіазм б"є через край і бажання посприяти тобі у вирішенні злободенних,накипілих питань викликає справжній подив і захоплення.Тому я ніколи не ВИМАГАВ результату,він появлявся САМ!І це важливо!Навіть невеличка справочка (орієнтовно біля 20грн),яка по закону має бути видана через 15 днів,чудєсним образом,просто з повітря появляється перед вашими очима.Просто чудасія!Кстаті,на рахунок "сиди і не рипайся",це как нада понімать?Ми на сайті "скінхедів",відморожених "ретардів" (retard англ.) чи "геймерів-задротів"?Так можуть із чата і "кікнути"Якісь елементи толерантості напевно мусять бути присутні?Хоча б на рівні потокової каналізації.

та серйозно? а якщо у 2 людей протилежні інтереси і чиновник почне вирішувати їх у користьь того, хто більше "заохотить", а не по закону, то як заспіваєш??? теля ти не освічене

Дядя,ти заставляєш мене опуститись до свого IQ,а це десь на рівні звірька "лувак",або мусанги,який хаває какао-боби а потім делаєт інтенсівний висєр і за ці зернишка платять серйозні "бабусікі".Так вот,май ***,якщо у 2 людей протилежні інтереси,то чиновнік вирішує не тому хто юільше дасть (це тобі не аукціон,***),а тому хто гарантує постійний фінансовий ручейочок.Може бути менше,но стабільно і надёжно.Пуйняв?*** освічене.

Мдаа...і ви в Європу хочете?? пора вийти із 90х років, "дядя"...половину не розумію, фєні вашої не знаю. Хочете далі годувати корупційних корів?? Досвід, бачу, є великий.Так от, заступику (заступнице), те, шо ваша родичка (або добра знайома) - не достойна крісла селищного голови - ясно будь якому нормальному громадянину, який не дозволить свої ж гроші грібсти собі в карман "на туфлі". А рветься вона до корита, бо фінансові запаси потроху синочок витягав, та і треба ж за щось його відмазувати, і за шахрайство і за наркотики. Роззуйте очі, і все стане ясно. Та  самому виконкомі працівники про неї говорять такі речі, що вуха в"януть.

Ну ти фаг реальний)))))Мені шо Зектер,шо Штекер,шо Пранкер глубоко і даже ніже.А вот на посаді голови мав би бути нормальний "решальщик".Шо це значит?А це значить,що в посьолку "бабок" не має і не буде,тобто фінансування по остаточному ппинципу-раз;своїх надходжень катма-два;інвесторів зеро і не буде- три;⅔ селища пенсіонери,алкоголіки,наркомани,уголовніки,бездєльніки,нахлєбніки,тунєядци sets.Поетому на посаді має бути человєчище з можливостями.Ну шось приблизно так.Ксаті теля у верхньому пості без зірочок.

Тобто, історія замовчує??? А те, що була кримінальна справа, яка була в суді, то нічого?? Всі сайти наші про це писали, просніться!!! Нічого вона вирішувати не буде, тільки гроші гребсти собі в кишеню!!! Нічьосє - дрібні грошові приємності...пфф...довго думав? Вона свою доцю-недоадвоката сунула всюди і так само і буде. а ще синочок - наркоманіще, грошей у половини міста напозичав і не віддає. Сімейка ще та, усі хамовиті, з задертим носом. Як виберете отаке - крепко співчуваю.

Ну-ну-ну,братішка.Чуть помедлє-є-н-н-єєє-є,меньше емоцій.Як казав батько "китайського чуда" Ден Сяопінь-"не важливо якого кольору кішка,головне,щоб вона мишей ловила".Я не знаю хто така Зектер і чим вона займається,і які в неї страсті по судам,але якщо судом визнана вина -тоді да,нехорошо,нада отвечать і ніяких походеньок в народ.Доречі,в нас правове поле достатньо встановило обмежень і заборон щодо таких випадків.Це і спецперевірка при призначенні на посаду,це і інформація з Єдиного реєстру корупційних діянь,це і заборона займати посади на певний період і ets.На рахунок "гроші гребсти"-ой ,нє могу,держіть мене.Тіль мозок, работающій з чіткістю іспорчєного бензонасоса може видавати такіперли.Я трішки відтоптав асфальт селища і випив не одну гальбу "павлівського не пастиризованого" в "Марічці".Скажу сразу-дєнег нет і не будєт!Хоча,єслі трошки пощіпати Лисюка за полігончік твердих побутвідходів,то да -на небольшой шанец в гешефтє потянуть можна,ну це краще,нєжєлі кібітки красіть,як кажуть в Одесі.

Що ж ти так за неї заступаєшся??? є рішення суду, що винна, є, не переживай. Почитай новини 2 річної давності на сайтах, там усе написано. Які такі перли? Шо ти говориш, неможливо читати. Факт залишається фактом -Зектер - хабарниця, які селищу не потрібна, які б дурниці ти не писав. 

Усі хамовиті, кажете? Так то мама-Зектерша навчила, вона тітка матьора, тухлі в неї не по зарплаті, італійські з червоними підошвами. Чи може впроголодь сиділа, щоб на тухлі назбирати? Та й на голодну не виглядає, випещена та й фейс, як у линка(риба така). Може в неї така висока зарплата у тому центрі адмін послуг? А може вона отримала наслєдство від діда з Канади? 

Не сумнівайтесь, наші "дятли" виберуть, їм все-одно кого обирати, аби гречки всипав або пачку майонезу кинув.

Зектершу поважаю! Буду голосувати! Також буду голосувати за Сапожнікова, бо інші ще гірші

то потім не бігай по інстанціям і не жалійся

а ти поскачи і теж не жалійся

кто такая зектерша?

Блін, як вже задовбали ті діаспори Недищуків, Гольчуків.

То горланить що політика це бруд, а саме діточок своїх туди пхає. Будете сімейний підряд робити панов

 

 

 

[quote=Не Кандидат]

Блін, як вже задовбали ті діаспори Недищуків, Гольчуків.

То горланить що політика це бруд, а саме діточок своїх туди пхає. Будете сімейний підряд робити панове[/quote]

Да, вже цілі родові клани образовуються!))) Вже й Буторіни не відстають. Оля тиснеться у депутатши, аж шви тріщать, як на двох братах Буторіних одежа, видно дуже важко там "на передовій" на дачі у Януковоща. Недищук і собі поїхав, та й одразу на декілька кілограмів погладшав. Хтось у бліндажах та землянках, а хтось по дачах треться. ВоЮни, б...ь)

Шо да , то да. В братів Буторіних морди вже більші як в Яреми. Ви ще про Бадзюнів трьох! Забули. Ну дійсно якісь клани вже вимальовуються

 Бадзюні 3 чол.

Гольчукі  3 чол.

Буторіни 3 чол.

Недищукі 3 чол.

 Зашибісь , заживемо

А мене обурює клан Сапога і його зад, який за надцять років приріс до крісла. Вчора прийшла бумажка з великим фото, правда одна біда, глянцова дорога бумага, в туалеті смачно підтер обличчям Сапога дупу. Ось так я оцінив роботу Сапожнікова на посаді мера.

Зараз багато приходить "глянця" з різними пиками кандидатів. Збирай ту глянцеву плотну бумагу і мерщій у туалет-смачне задоволення собі забезпечиш надовго, навіть після виборів

Ти чьо,сабж,реально "глянцем" підтираєшся?))))))Ха-ха-ха!!!Сподні часто чендж?Ха-ха-ха!Нє,серйозно,розсмішив!Пасіба!

о, прівєт hasidman він же Warren Buffet, давненько ж тебе не було!

Шо за трефниє клікухи,дядя?!!!Нєхорошо матом ругацца.

цей екстремал під ніком" вус мера" шо глянцем підтирається і йому то так подобається, незабаром буде вже картоном підтиратися

Я б радив кандидатам друкувати на наждачній бумазі,пройдуть чи не пройдуть уже не важно,зато ржачки буде на електоратом надовго.)))

я просто поставив оцінку діяльності нашого мера, і зразу стільки тролів всплило

хлопці, завдяки вашим язикам дупа мера сіяє не гірше лисини Льончика климончика!

Слиш,проктолог,звідки такі академічні ззнання в області анала.Увлєкаємся потологією сфінктера?

А може той що Вуса мера дійсно по життю проктолог-аматор. Може в нього улюблене хобі таке? Ну увлєкається людина тими сфінктерами та аналам

Сашку а де можна побачити твою агітацію? чому Жовтневе має голосувати саме за тебе?

Не вздумайте за Кравцову голосувати,по партіях бігає,і цигани були,і в сейфі гроші були,до корита лізе і підтанцьовує.

за вітю сапога голосувати,це приписати місту приговір.Грабити по-новому так буде як прийде вітя до влади,ТАК ЩО ДУМАЙТЕ ДРУЗІ

 

Тепер про головне – у бюлетені,

щоб «галочки» навпроти нас були!

Як буде всьо окей – готуйте жмені

на двісті гривень, довбані хохли...

Тут молодий заплутається в купі цієї макулатури , а що говорити про стареньких мешканців наших міст та сіл.

привіт тролям Вокінжопаса........

 

Ау!Кандидати!То що там нарахунок 250 грн за голос?Вчьотирьох зібрались,а за День автомобіліста не шо тяпнути.п

О!Перший дзвіночок вже є!"Громадянська позиція" дає 50 грн.Малувато,бляха-муха.На "чекуню" в принципі хватає.

Є інформація,що на ДВК №071112 бюлетені не оригінальні,а ксерокопії.

Сторінки