Випускник Нововолинського ліцею увійшов у двадцятку соратників Зеленського

Нагадаємо, що кандидат в президенти України Володимир Зеленський представив свою команду, з якою працюватиме надалі.

Він оприлюднив прізвища соратників, серед яких є випускник Нововолинського ліцею-інтернату Андрій Герус.

Випускник Нововолинського ліцею-інтернату Андрій Герус у команді Володимира Зеленського відповідає за напрямки енергетики, ЖКХ та антимонопольне регулювання. Родина Геруса проживає у селі Литовеж Іваничівського району.

Андрій Герус народився в 1982-му році у місті Нововолинськ Волинської області у шахтарській сім’ї. У 2004-му році закінчив Львівський національний університет ім. Івана Франка, економічний факультет, спеціальність – економічна кібернетика. З вересня 2013-го року навчався на програмі МВА у Гренобльській школі бізнесу (м. Лондон). У серпні 2014-го року призначений членом Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Працював директором з інвестиційної діяльності ТОВ «Конкорд Капітал». На даний час він є головою Асоціації споживачів енергетики та комунальних послуг.

Володимир Зеленський у програмі “Право на владу” підкреслив, що представлені ним люди не є кандидатами на посади міністрів.

Ці люди йдуть з нами в Адміністрацію президента, після цього вони пройдуть перевірки й тільки тоді займуть посади”, – сказав він.

За словами кандидата, тільки після такої перевірки хтось із членів команди зможе претендувати на посади міністрів.

Коментарі