Виїзд з Луцька на марш «Вимоги Нації»

2 роки в Україні йде війна проти окупанта. Безліч жертв, роки випробувань, тисячі патріотів поклали свої життя... 

І сьогодні влада олігархів може все це виміняти і підписати капітуляцію − провести вибори на Донбасі за умовами бойовиків. 

Ми, Українська Нація, зобов'язані не допустити цього! 

Приїдь 20 травня у Київ на масштабний марш «Вимоги Нації» та скажи своє слово, адже воно має бути вирішальним в твоїй державі! 

Запис та деталі:
+380 (95) 619 01 44 
vk.com/civilcorps_azov_volyn_info

Виїзд з Луцька ввечері 19 травня.

Коментарі

Коментарі

14

Якщо ж так дійсно проти російського окупанта то чому ви спонукаєте долучися до центральної сторінки акції «Вимоги Нації - Ні Капітуляції» https://vk.com/vimoginacii - в соціальній мережі окупанта???! Яка постійно курується фсбешніками!

Зображення користувача НМГО Права Молодь.

відмовся від інтернеиту він теж курується фсбешниками)))))))))))

це поширення взяте із фейсбук

Зображення користувача НМГО Права Молодь.

та к ти ж теж там сидиш теж виходить під фсб лол)))))

Годі вже наслухалися вас з вашим майданом, а що з того вийшло, громадянська війна, низькі пенсії, захмарні ціни на комунальні послуги, масове безробіття та інші негаразди. В результаті прийшли до влади пройдисвіти- негідники-бандерівці. Якщо і підемо на Київ, то тільки не під вашими бандерівськими прапорами, бо ви нінащо не спроможні. Вмієте сіяти тільки ворожнечу, ненависть... Ви є політичні лузери, майбутнє покоління вас буде проклинати, хоча і сьогодні в вашу адресу чути тільки весь негатив та прокльони.

Зображення користувача НМГО Права Молодь.

вата в стойло

Хунту в схрон !!!

Зображення користувача НМГО Права Молодь.

тут водки нет)))

Підтримую.Люди проти бандерівців.

ВАТА ГОЛОВНОГО МОЗКУ)))))))))))))

прикро що такі людиська живуть вмому місті(((((

Я теж підтримую вище написане
А ваш марш як можна підтримувати, як ви вже ненавиде тих хто не розділяє вашої диумки!   Не ображайте людей, справжні українці вище цього, виховані та толерантні.

Зображення користувача НМГО Права Молодь.

я не толерантний й ніколи ним не був))))) а як можна з тими людьми що розділяють політику кремля?!

Сам то чего не в армии добровольцем , а подстрекаш простых зомбированных ,  слегка тупых и глупых украинцев идти в карательные оккупационные батальоны с символикой СС ? Возраст не тот , здоровья не хватает ? За клавиатурой сидеть это не в яме под Дебальцево гнить .

Хоч у Луцьк їхати хоч до Іванич хоч до Низкинич на марш. Не нам вирішувати за високі сфери. Як батя Обама з мамкою Меркелихою за нас усе порішають то так  воно і буде. Що хтось ще вірить, в те що як Європа з Амерікою скаже і Петро посміє не послухатися їх? Та його зразу крепко взують по самі офшори!

Сторінки