Вночі розбили вхідні двері в супермаркет «Рідний край»!

Вночі 10-го березня розтрощили скло вхідних дверей супермаркету «Рідний край» в Нововолинську, - пише «БУГ».

Як розповів підприємець Юрій Сиротюк, напередодні до нього з погрозами телефонував неодноразово та приходив до нового торговельно-розважального центру «FORest» мешканець Нововолинська на ім’я Артур. По камерах відеоспостереження зафіксована схожа на нього особа, яка побила двері супермаркету «Рідний край».

В чергову частину Нововолинського відділення поліції від адміністратора торгівельного закладу о 4:32 надійшло повідомлення. На місце виїхала слідчо-оперативна група.

Як розповів т.в.о. начальника Нововолинського відділення поліції Василь Бучинський, на камерах відеонагляду супермаркету зафіксовано, що о 3:52 молодик побив вікна. Особу встановлено, відомості внесені до ЄРДР. Готується підозра за ч. 1 ст. 296 ККУ (хуліганство).

Окрім того, в поліції розповіли, що даному чоловіку буде пред’явлена підозра за погрози вбивством (ч. 1 ст. 129 ККУ), які надходили на адресу дописувачки одного з місцевих сайтів. Він також обгрунтовано підозрюється в тому, що ввечері 7-го березня побив всі вікна в будинку на вулиці Олени Пчілки, 4 в Нововолинську. Відомості за ч. 1 ст. 296 ККУ внесені до ЄРДР.

Керівник поліції зазначив, що щодо чоловіка буде проведена судово-психіатрична експертиза.

Коментарі