Всеукраїнські збори депутатів місцевих рад вимагають накласти вето на закон "Про засади державної мовної політики"

5 червня 2012 року біля Верховної Ради відбулися Всеукраїнські збори депутатів місцевих рад, в яких взяли участь 1 тис. 987 депутатів із більшості областей України делегатами від Нововолинська були присутні депутати фракції ВО «Свобода» Володимир Власюк та Вадим Киричук.

Під стінами ВР провели свої позачергові сесії Львівська обласна, Тернопільська обласна, Івано-Франківська обласна, Львівська міська ради та Всеукраїнські збори депутатів місцевих рад одностайно ухвалили резолюцію з вимогою не допустити ухвалення в цілому закону "Про засади державної мовної політики", а у разі його ухвалення – звертаються до Президента України з вимогою ветувати закон та припинити повноваження Верховної Ради.

Після завершення зборів колона депутатів місцевих рад та активістів Всеукраїнського об'єднання Свобода вирушили до Адміністрації Президента із гаслом "Одна мова, одна нація, одна Батьківщина – це Україна!". Свободівці-очільники Івано-Франківської облради Олександр Сич, Львівської обласної ради Олег Панькевич та Тернопільської облради Олексій Кайда вирушили до АП аби передати резолюцію зборів депутатів із вимогою не підписувати у випадку ухвалення в другому читанні закону "Про засади мовної політики" та достроково припинити повноваження Верховної Ради.

Штучно, через адміністративний примус, режим намагається звузити сферу використання української мови, брутально перекреслити елементарні культурні і людські права українців, перетворити наш народ на "гостей" у власному домі.

Для відвертання уваги від нечуваного грабунку України режим намагається спровокувати протистояння між областями, планомірно перетворює українофобію на офіційну ідеологію в державі.

Глобальна мета режиму зрозуміла – це соціальна, культурна і національна маргіналізація українців, перетворення нас на безправну, дискриміновану, стигматизовану, принижену і визискувану групу.

Ми, депутатифракції Во «Свобода» у Нововолинській міській раді, вважаємо законодавчі ініціативи відповідних суб'єктів очевидним наступом на розвиток, забезпечення застосування та поглиблення відтворення української мови як єдиної державної та спробою грубого порушення вимог ст. 10 Конституції України щодо забезпечення всебічного розвитку та функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України.

Прес-служба Нововолинської міської ВО "Свобода"

Коментарі

Коментарі

6

Ми, Щиро дякуємо! За публікацію нашого матеріалу адміністрації сайту. Та одне маленьке запитання чого неопублікували наші світлини з пікету під верховною радою?

Зображення користувача admin.

Все що на емейл прийшло було опубліковане.

Пропонуємо вам створити на порталі користувача — наприклад "Свобода" або "svoboda" та створювати матеріали самостійно. Якщо надумаєте, за детальною інформацією зверніться на info@nvip.com.ua або на (098) 674 81 99, (098) 588 92 44.

Як з вами звязатитсь???* ВИ чорт візьми десь збираєтесь??*?

Всеукраїнські збори і захист української мови у Києві, це добре. А чому давно не чути у Нововолинську міського осередку ВО "Свобода"? Ви що саморозпустились? Та і рівень корупції зашкалює. Схоже, що вас хтось дуже злякав. Націоналістам не можна боятись. То голосувати за вас на виборах до ВР, чи вже ні? Повідомте.

Ви як депутати фракції "Свобода" у міськраді, будете питати за чиї кошти їздив очільник за океан? За які гроші їздили у Польщу, днями, міські депутати, куди, яка мета поїздки - відрядження, урльоп, відірватись, пива попити, на шпацер... Що звідтам привезли: цінний європейський досвід, як пенсіонерам поїхати у кругосвітній круїз, подолати безробіття тощо Хто їздив? І ви теж? Напишіть.

На скільки мені відомо то депутати від "Свободи" на жодні банкети і спацери не їздять.  А до того як вони могли їхати відпочивати якщо вони були у Києві і відстоювали українську мову.

Сторінки