Вспомин героїв Майдану та всіх борців за волю України

Нажаль до історії України долучилася сумна, але одночасно героїчна сторінка про героїв Майдану, які загинули від куль зрадників під час Революції Гідності. В народі цих героїв названо було Небесна сотня.
19 лютого 2016 року у м.Нововолинську активісти Цивільного Корпусу «Азов» та МГО «Україна+Польща» зібравшись біля стели Небесній сотні провели спомин героїв Майдану та всіх борців за волю України.
Спомин розпочався з панахиди яку провів отець Володимир з Української Греко-Католицької Церкви.
Після молитви виступив голова Цивільного Корпусу «Азов» м.Нововолинська Андрій Авраменко «Рама» . 
Друг Рама подякував не байдужим громадянам за те що приєдналися до спомину, а також розповів про героїв Небесної сотні.
Після надали слово організаційному референту Цивільного Корпусу «Азов» м.Нововолинська Панфілову Дмитру (Кухар), якій в своїй промові згадав про сумну дату в новітній історії України-Дебальцевський Котел, також про Іловайський котел і про героїчну 51 ОМБ. 
Також на спомині був присутній учасник Революції Гідності, азовець-ветеран АТО, Максим Романюк (Макс) який розповів про протистояння на майдані в якому він брав участь, а також про героїв полку Азов які загинули за волю України.
Після слово надали голові організації «Україна+Польща» Бідзюрі Анатолію Миколайовичу.
Анатолій Миколайович розпопів про те, що ми-українці повинні гідно нести в серці та душі ті ідеї за які гинули кращі сини та дочки України.Також Анатолій Миколайович розповів про корупцію у місті і що нововолинці повинні боротися з тим явищем.
Слово надали активісту Цивільного Корпусу «Азов» м.Нововолинська. студенту Львівського Національного Університету ім.Івана Франка Петру Цигану.
Петро розповів про історію боротьби за волю України повстанців Холодного Яру та зачитав вірш Василя Симоненка.
Закінчився спомин гімном України.

Більше фото з сповину на офіційній сторінці Цивільного Корпусу "Азов" м.Нововолинська
https://vk.com/civilcorps_azov_novovolinsk

 

 

Коментарі

Коментарі

23

https://www.youtube.com/watch?v=im0vvn3J-ao

Таке враження ніби молився лише Кметь та й по-тому. 

Однобоке висвітлення події.

 

 

Зображення користувача НМГО Права Молодь.

Ми висвітлили свою акцію,нехай Сапожніков свою сам висвітлює

Ага! Таке враження що батюшка греко-католик сам особно влаштував акцію))))) Не смішіть! Я там була і інших людей сотня а той більше. Просто для піару став собі пофоткався і відчитався у свої вище стоячі органи що він такий супер "перець" прийшов і вшанував))))  А інші священики що там не були і він зними не був? Чи може вже йому пап заборонив молитиись з УПЦ КП?

Зображення користувача НМГО Права Молодь.

Це окрема акція яка була на 16:00 проведена Цивільним Корпусом "Азов" До чого тут інші батюжки і сапожнівковська акція 

яких ви сотнях говорите ухахаха не путайте сапожніковське зборище бюджетників та справжнє вшанування яке відбулося після сапожніковської ходи

Зображення користувача Анатоль.

"Пап", як ви пишете "йому" (отцю Володимиру Кметю) молитися із православними КП, не заборонив. Він молився разом із ними на майдані Незалежності, біля стели Героїв. УГКЦ є православною. І прихожани церкви теж православної віри. Католиками вони ніколи не були. У свій час, вони не захотіли йти під Москву, а пішли під Рим. Ото й вся різниця між нами і ними. І, очевидно, були праві. Не вірите? Поцікавтеся історією релігії, підіть до о. Володимира (якого  я дуже поважаю) у храм УГКЦ на службу Божу і переконайтеся в ідентичності обрядів та літургій. Чи ви атеїст (ка)?

Два длинных и горьких года назад,
107 дочерей и сынов народа
Перешагнули в рай через ад,
Смерть приняв за мою свободу.

Сто молодых красивых мужчин
Не зная друг друга, знали, что правы,
Вдыхая с дымом горящих шин
Воздух своей свободной державы.

Им на Грушевского груш не есть,
Не мчать в институты по Институтской,
Где мы сохраним на стене их честь
След от смертельной пули ублюдской.

Чем дольше мы помним о смертной дани,
Тем путь к свободе бесповоротней.
Слава погибшим за нас на Майдане!
Вечная память Небесной Сотне!

Андрей Орлов (Орлуша), поэт

З коментарів попередньої новини склалося враження ніби там справді було тьма молоді, (аж зі Львова приїхали) але переглянувши фото та відео стало зрозуміло, що весь цей вспомин це лише вспомин що є певна організація під назвою АЗОВ і не більше. Піар-компанія із участю священників. А мови скільки "громадська діяльність, боротьба з корумпованими можновладцями, наша компетенція, не наша компетенція". 

  Як вже цей театр дістав!

Складається враження, що Ваша організація створена для замилювання очей людям, під виглядом націоналістичної ідеї та патріотичних настроїв повалити конституційну владу міста, котру обрали жителі Нововолинська (цей висновок взято з коментаря Анатоля Бідзюри), та приведення у мери певного кандита що не пройшов на виборах. Тим паче членами Вашої організації, з сумнівним минулим, є  два брата яких також зараз піарять на сайті БУГ і один з них вже пробував скинути мера.

Думаю розвязка цього ребуса буде досить цікавою.

 

 

Зображення користувача НМГО Права Молодь.

Скажу вам Бідзюра не є членом Цивільного Корпуса "Азов" Буторіни НЕ Є ЧЛЕНАМИ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ЦИВІЛЬНИЙ КОРПУС "АЗОВ" І НЕ КОЛИ НЕ БУЛИ!!! На рахунок вспомину ми не підтримуємо Сапожнікова і його свиту ми зібралися окремо щоб вшанувати героїв, і не примушували йти на нашу акцію як постійно робить це Сапожніков зганяючи бюджетників. Ми молодь яка бориться за покращення життя в місті,ми проводим екоакції,бібліовечора, ми волонтери які допомагають не тільки АТО ай будинкам пристарілих,малозабеспеченим сім"ям та реабілітаційним центрам, ми проводимо юридичні вишколи де юристи вивчають молодь юридичному праву (а ви говорите повалення конституції лол :):):) ) Ми проводимо літні табори!  І не вам нас обсуждати! Я впевнений ви ні граму не зробили щоб покращити життя у місті,ви не чого не зробили для молоді тай незробите 

 Дістав той театр?! то виїдіть з міста в глухе село без інтернету бо як дістали ви всіх тут! Вводите в оману нововолинців,збиваєте молодь з правильного шляху? От дайте відповідь якщо не дасте то знатиму що ви просто рідка сволота! 

Вам не подобається молодь яка прагне змін і ви прагните щоб молодь пила й кололася?

Ви підтримуєте корупцію та корумповану владу міста?

Зображення користувача Анатоль.

Ви, "госте", взяли б та й назвались. Як називаюсь я та мої товариші. У тім числі й хлопці із ЦК "Азов". Коли це я збирався антиконституційним способом повалити конституційно обрану місцеву владу Нововолинська? Навіть В.Сапожніков мені це не закидає. Ви тримали, коли-небудь, у руках Конституцію України? Дуже сумнівно. Ви коментуйте, проте, майте міру. Вирахувати і притягти до відповідальності вас неважко.

Звичайно! Вирахувати і притягти до відповідальності неважко. Погрожувати також неважко. Проте я смерті не боюся, надивився на неї вдосталь. А те що Ви пане Анатоль мені погрожуєте, зовсім не дивно. Ви цим постійно займаєтесь, погрожуючи усім хто Вас критикує. 

Я людина віруюча в Бога, а став нею коли в 19 років зазирнув у віччі смерті, так близько як Ви не зазирали навіть Сапожнікову під стіл. Багато чого довелося пережити та допомогти багатьом людям. Зрідка чув слово "дякую" та я його не чекав і досі не чекаю. Для мене головна мета - кожен має право на життя, незалежно від того хто ця людина, це немає значення. Я не являюся прихильником правих чи лівих сил, не підтримую жодну сторону конфлікту. Для мене кожна влада - це те на що ми заслужили. Кожна влада дається нам від БОГА, а боротися проти влади, це боротися проти волі Божої, та Вам пане Анатоль як людині невіруючій це невідомо. 

Мені дуже шкода усіх загиблих на майдані, повірте навіть більше ніж Вам усім вкупі. Проте я роблю вспомин про них щоденно і щоразу на панахиді у церкві. Для усіх загиблих це більше аніж поблічні гучні акції. Мертвим вже всеодно де висять їх фото. Потрібно допомагати живим, а тих хто потребує нашої допомоги ДУЖЕ багато.

А Сапожніков Вам не закидає нічого, бо це всеодно що себе самого скомпрометувати. І правильно робить. За нього проголосували більшість мешканців Нововолинська, а це означає що більшість йому довіряє. А ті хто сам рветься до влади, або не отримав особистої вигоди у влади, починають її лаяти. Я знаю і бачив що хто б не прийшов на зміну старого режиму, починає поводитись та робити ту саму роботу що і попередники, і винуватими у певних проблемах робитимуть також попередників.

А побороти корупцію у владі дуже просто. Перестаньте давати хабарі і їх ніхто не буде брати. 

 

Погрози з сторони Бідзюри я пане  не бачив, а от постійний наклеп з вашої сторони всім відомий і не прикривайтеся Богом не беріть ще один гріх на свою душу.  Бідзюра Анатолій стара людина і все що він може то подати на вас в суд. По словам ЦК їм відомо хто ви

Та досить вже мене лякати. Не подобається критика, не читайте! Вважати очевидне зауваження і наклеп - різні речі. А мої гріхи не Вам на плечах нести. Це добре що мене знає ЦК головне аби не КГБ.

Зображення користувача Анатоль.

Ви знову брешете. За Сапожнікова проголосувало трохи більше 8 тис. виборців із 42. Які "більшість мешканців"? 

То як Він став мером? А закого проголосувало 34?

Зображення користувача Анатоль.

Я не збираюся тикати вас носом у підсумкову кухню цих блазенських виборів. І не наміряюсь розжовувати тверду, для вас, їжу українсьуого виборчого законодавства. Купіть газетку І.Лісового "НМ", за ті числа, і прочитайте.

Зображення користувача jurasik.

міська влада у особі комуністів т.т. сапожнікова-сторонського-рожелюка, хоч би совість мали не державну ( за комуністичну совість, правда, якщо б вийшли, то їх місцеві комуністи з"їли б разом з ......зі всім, що носять ), а чоловічу, вийти віддати шану, людям , які віддали найцінніше іншим, в тому числі нововолинцям, ЖИТТЯ. А то, найголовніше, сів один з другим в тепле крісло де течуть гроші, а ви люди , хоч повбивайте один другого. Поки сапожніков буде сидіти в кріслі Нововолинськ буде болотом, з розваленою промисловістю, безробіттям, хабарництвом, т.б.т. те, що притаманне комунізму, коли він розвалюється і переходить в свою найвикривлену форму!

Розвалена промисловість та безробіття зараз усюди, не тільки у Новіку! Хабарництво є навіть у Київі! До слова, за комуни безробіття не було та будувалися заводи та шахти.

Зображення користувача jurasik.

шановний " гість 21", таке відчуття, що ви жили, живете і хочете жити  в своїй уявній щасливій державі, де нічого знати не треба і не хочеться, бо все є. А ви знаєте, що була така держава ( стисло ) Київська Русь одна з найпередовіших на той час і тільки завдяки орді і московщині вона була розвалена, і буквально два роки назад з"явилась можливість стати їй на ноги, і на щастя МИ ВСІ є і свідками цих подій і будівниками, а таки як ви шукають і бачать погане,а події, які піштовхують до змін, трактують на свій вузькобачений-неможливоаналізуючий погляд, як вас гарно виховали комуністи! А безробіття в радянському союзі було і не маленьке, це те саме, що російських військ в криму і на донбасі нема, бо не можна про це говорити...а з хабарництвом, яке є в Київі, як і всюди, хоч почали війну, а в нововолинську воно тільки збільшується завдяки нашій трійці і взагалі, вібачте, але неприємно мати справу з тим хто вперся в своє минуле, йому добре і змінювати не хоче, бо не знає, А ЩО ТАМ ДАЛІ,а завод СТО вміло розвалив сапожніков( бо таких розвалювачів десяток ), а будували його мільйони, тому він винний, і будували розумні люди, щоб безробіття не було в нововолинську, нажаль безмозглі ( нема сил по-іншому ) розвалили....краще не пишіть нічого...

завод сто побудували ще совєти

"вузькобачений-неможливоаналізуючий погляд"  - ото дав! То на Азаровському косоглазіє чи узкоглазіє? 

Зображення користувача jurasik.

вибачте, я не хочу з вами спілкуватись....вчіть етику і історію!!!!

Сторінки