Відбувся «Кубок Світязя» із зимової риболовлі на мормишку

Про це повідомив у Фейсбук заступник директора, керівник ЦФЗН «Спорт для всіх» Валентин Бортнічук:

"Кубок Світязя-2018" відбувся! 20 команд з усієї Волині виявили бажання прийняти участь у змаганнях із зимової риболовлі на мормишку, організованих Нововолинським спортивно-оздоровчим комплексом "Шахтар", відділом у справах молоді спорту Нововолинської міської ради, центру фізичного здоров"я населення "Спорт для всіх" за сприяння Шацького національного природного парку та Світязької сільської ради.

Після реєстрації учасників та інструктажу з техніки безпеки о 9-00год. був даний старт змагань. Прекрасна.сонячна погода та міцний лід на озері Світязь сприяли проведенню заходу. Чотири години залікового часу пролетіли непомітно. Всі учасники команд прагнули показати свої найкращі якості у цьому виді спорту.

У підсумковому зважуванні третє місце з результатом 1,850кг. посіла команда "Урожай" з Нововолинська (Шукатка Г., Мусій І., Руокіс О.). Друге місце з вагою улову 2,160кг. зайняла досвідчена дружина "Патріот-1" (Цвид В., Курчак В., ДенисовецьВ.). А перемогу у цьому спортивно-масовому заході здобув луцький колектив "Академія" (Сітовський А., Григор"єв Р., Мединський В.). Результат 4,655кг..

Призери нагороджені грамотами та медалями відповідних ступенів. А команда-переможець отримала красень-кубок за 1 місце. Призами у номінаціях відзначені: "Найбільша риба"- Шукатка Г.. "Наймолодший рибалка"- Кужель А.. "Королева риболовлі"- Христецька М.. "Заслужений волонтер"- Сіжук В..

Від засновника змагань Володимира Цвида та депутата Світязької сільської ради Василя Денисовця найактивніші учасники змагань отримали цінні подарунки. Після офіційного нагородження всі спортсмени смачно ласували апетитною юшкою зі свіжовиловленої риби, приготованої прямо на льоді. Дякую всім організаторам та учасникам змагань."

Коментарі