Відбулася презентація поетичної збірки «Недоспівана Україна»

У міському музеї відбулася презентація поетичної збірки «Недоспівана Україна» у яку увійшли вірші місцевих поетів, пісні УПА та напівзабуті поезії репресованих громадян. Упорядник Надія Войтюк, художник Богдан Сопронюк.

На такий офіційний захід я був запрошений вперше, як не дивно. Місцева влада нас, першорухівців, не любить. Із цим все зрозуміло. Співав хор палацу культури, співали репресовані, лунала музика Олександра Каліщука та проза Зосима Колбуна. Все пройшло добре.

Дивно, але на цьому патріотичному заході не було міського голови. Не було й нікого із трьох його заступників. Ідучи до музею я зустрів заст. міського голови В.Д. Рожелюка біля Приватбанку, а самого міського голову В.Б. Сапожнікова біля найцентральнішої аптеки міста, куди він щойно під’їхав на службовому авті. У робочий час…

Мені видається, що такий патріотичний захід доцільно було б провести у міському палаці культури. Перед тим розрекламувавши його у комунальних ЗМІ. Цілковитий аншлаг було б гарантовано.

Ех! Міський голова і його заступники одягли б вишиванки, прикріпили на грудях державні нагороди за заслуги перед Україною і користуючись нагодою розповіли б громаді м. Нововолинська про свої досягнення за майже 20 років перебування у місцевій владі та як вони перетворили місто, цілком і повністю, у європейське, яке через 5 хвилин вступить у ЄС. Повідомили б про грандіозні успіхи на полях битв зі епідемією СНІДУ і алкоголізму, квартирними крадіжками, корупцією та організованою злочинністю.

Навели б конкретні дані про успіхи у подоланні хабарництва, кумівства, свояцтва, сватівства і припиненні «відкатного» мистецтва у роздаванні бюджетних коштів «своїм» позатендерним бізнесам і улюбленим фірмочкам. Прозоро і гласно, із перших вуст, народ дізнався б про «розміщення» на сайті міськради рішень міського виконавчого комітету та сесій місцевих депутатів, щодо виділення квартир, фінських будиночків, земельних ділянок під індивідуальну забудову та іншого громадського майна державним і міським службовцям, обранцям багатьох скликань та іншим чиновникам і не…

Прості люди дізналися б про закупівлі комп’ютерів, оргтехніки тощо, у одного і того ж підприємця на суму близько 300 000 грн., які проводились шматками, щоби уникнути, очевидно, тендерних процедур.

Мало чого повідомили б членам міської громади такі великі і давні пани! Проте, не довелось. Не прийшли. Може, вони були дуже заклопотані турботами про забезпечення життєдіяльності Нововолинська? А можливо, захворіли і притьмом летіли до аптеки по імпортну валер’янку чи іще якісь чудодійні краплі…

Володимир Дмитрович Рожелюк розповів би про суміщення свого депутатства із основною роботою заступником міського голови, а Андрій Миронович Сторонський – про те, як йому вдається обходити законодавство України працюючи на двох роботах. Ні, ну що ви? І у думці не було. Ну, а так все нормально – «цимус». Місто цвіте, народ плодиться, робочих місць із кожним днем прибуває, зарплата по-німецьких мірках - у марках і еуро, підприємства і житло будуються небаченими темпами. У репортажах по «СТН» розжовується - за рахунок чого ми, тут у Нововолинську, досягли такої еуропейської шоколяди. Чехи і австрійці, німці і французи, сховайтесь! Коли приїдете у наше місто на заробітки – будете шампунем мити асфальт, що настелив «Спецсантехмонтаж». Або вручну перебирати добуту породу на вугільних складах у ДП «Волиньвугілля». Не гавкайте, катюги. Все у нас, «ОК!»

Слава!.. Анатоль Бідзюра, голова ГО «Україна + Польща», Нововолинськ

Коментарі

Коментарі

1

Лучше всех на трудовой фронт отправить достраивать шахту № 10 !!!Позор , четверть столетия прошло , а шахту достроить не могут , только поют, танцуют ,  вшиванки презентуют и за бугор массово валят .

Сторінки