Відбулося засідання керуючого комітету проекту «Перший крок для переходу на використання відновлюваних джерел енергії у місті Нововолинську»

У приміщенні Нововолинської міської ради відбулося засідання керуючого комітету проекту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу «Перший крок для переходу на використання відновлюваних джерел енергії у місті Нововолинську». Участь у засіданні взяли експерти команди підтримки програми «Демонстраційні проекти Угоди мерів» CoM-DeP – Максим Верещак та Лєшек Каспровіч. На порядку денному було декілька важливих питань, щодо впровадження заходів передбачених проектом. Зокрема про комплексну термомодернізацію у загальноосвітній школі №7 доповів Василь Мигас координатор проекту від Управління економічної політики та інвестицій. Згодом експерти обрали один із дев’яти запропонованих енергоаудитом варіантів термомодернізації навчального закладу.

Також був погоджений командою підтримки альтернативний варіант реалізації субзавдання проекту зі встановлення трьох твердопаливних котлів на котельні 15 мікрорайону. Проте ці рішення повинні пройти затвердження у Делегації Європейського Союзу в Україні.

Коментарі

Коментарі

1

Знову попахує *відмиванням* грантів.Чому не представлено громаді проект переводу котельні на тверде паливо? В нас є *тверде* паливо? Скоро без шахт залишимось.Європа планує відмовитись від повного використання вугілля,а мийдемо в Європу і будем змушені виконувати всі європейські закони.А *Кіотський*протокол? А екологічна ситуація? Вам мало *КРОНОСПАНА*? І якщо принципово поставити питання-ЯКЕ ВІДНОШЕННЯ МАЄ ВСТАНОВЛЕННЯ ТВЕРДОПАЛИВНИХ КОТЛІВ ДО ВІДНОВЛЮВАЛЬНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ ?