Відомо, хто очолить партію «Національний Корпус» на Волині

У Києві відбувся перший з’їзд політичної партії «Національний Корпус», яку утворили на основі азовсього руху. Партію очолив нардеп Андрій Білецький, волинською обласною партійною організацією керуватиме екс-боєць полку АЗОВ Андрій Д’яченко. 

Про це стало відомо 14 жовтня. 

Д’яченко розповів, що демобілізувався лише 1 вересня, а тому тепер може бути членом партії. «На зборах хлопці одноголосно довірили мені почесне право бути головою осередку. На Волині зараз є 16 людей, які увійшли до складу партійного осередку, та близько сорока прихильників, які поки не увійшли до її лав», - додав політик. 

Щодо офісу новоствореної партії на Волині, то поки це питання не вирішене, адже Цивільний Корпус АЗОВ продовжуватиме свою діяльність і надалі використовуватиме приміщення. Проте, за словами Д’яченка, у разі необхідності його можна буде знайти там. 

Щодо планів партії, то її мета – реалізація політичної програми та у перспективі ‒ боротьба за владу. «Це не означає, що ми через два тижні будемо балотуватися чи вимагати виборів. Ми розбудовуватимемо мережу та готуватимемося до місцевих виборів», ‒ зазначив очільник осередку. 

На Волині Цивільний Корпус має потужні представництва у Ковелі, Володимирі-Волинському та Нововолинську, є ініціативні групи у Любешівському та Рожищенському районах. Саме на основі активістів Цивільного корпусу, які побажали бачити себе у політичній площині, будуть створювати політичні осередки. 

Водночас деякі активісти в подальшому вибрали формат роботи у громадській організації, тож цивільний корпус продовжить діяти. 

Заступником Д’яченка по партії стане очільник Цивільного Корпусу АЗОВ Волинь Олександр Дмитрук. 

Під час зʼїзду партії у Києві були присутні 13 делегатів із Волині. Шляхом голосування обрали голову партії та його заступників:першим заступником став Назарій Кравченко, заступником – Микола Кравченко.

Коментарі

Коментарі

1

Анатоль не потягне

Сторінки