Відповідь Захарчуку

У відповідь на інтерв'ю із головою Нововолинської МО НРУ подаю копію відповіді із облпрокуратури. Це відповідь на питання: "Чи може Захарчук бути "проплаченим".

 

У додаток до "Відповіді Захарчуку", (upd. Анатолій Бідзюра)

Опублікованій на «НВ ІнформПорталі» 23 вересня 2012 року, Володимиром Мигасом, надаю деякі фрагменти судових позовів по захисту честі та гідності подані Ф.Захарчуком та В.Сапожніковим до Нововолинського міського та Іваничівського районного судів на опозиційних до місцевої влади депутата ВР першого скликання Ф.Свідерського, вчителя історії ВПУ Є.Кліндухова та заст. голови УРП шахтаря-пенсіонера В. Коптюка, всіх позовів – шість.

За висловлювання («наклепи») на мітингу, влітку 2005 року, що проводився на майдані Незалежності у Нововолинську, згідно плану організаторів акції «Нововолинськ без Сапожнікова». Судові процеси проходили у жовтні – листопаді 2005 року у Нововолинську та смт Іваничі. Адвокат позивачів – С. Сафулько, луцька приватна юридична компанія «Конфідент». Громадський захисник відповідачів – журналіст часопису «Народна справа» Н. Камишникова.

Ціна позову: 5000.00 грн., + 267.00 грн. держмито, + 17.00 грн. вимога про спростування недостовірних відомостей, + 250.00 грн. вимога про стягнення моральної шкоди.

Всього, ціна кожного позову: 5534.00 грн.

Коментарі

Коментарі

2
Зображення користувача Сотник ВУС.

 А він собі походжає і плював на ваші аргументи. Такі люди визнають один аргумент - ПРОПИСНІ виделено, порушення правил, адмін.

О, радий бачити прихильника Кличка i партii Удар. 

Сторінки