Віктор Сапожніков перетворився у містечкового Генсека

Друга сесія Нововолинської міської ради чітко зафіксувала: жодних змін у місті не буде, а промерська депутатська більшість готова й надбавки меру давати, і формувати виконавчий комітет із підлеглих Віктора Сапожнікова.

Чергове обрання Віктора Сапожнікова на посаду міського голови Нововолинська наштовхує на висновок: кланова система, яку він створив у місті за десятиліття свого правління, збавляти обертів не збирається. Нововолинськ фактично перетворився у таке собі феодальне князівство. В органах влади, немов в окопах, сидять куми, свати. Бізнес-середовище поділене між наближеними персонами. У контролюючих органах – теж "свої люди". Думаєте, такі "сімейні підряди" зранку до ночі працюють над добробутом простих мешканців міста?

Для "функціонування" цієї прогнилої системи потрібно, щоб і виконавчі, і законодавчі органи місцевої влади були підпорядковані міському голові. Саме таке підпорядкування відбулося на останній сесії міської ради. У її порядок денний було внесено ряд важливих питань, серед яких – формування виконавчого апарату, призначення заступників міського голови, обрання секретаря міської ради та оплата праці міського голови.

Жодної нової людини у керівництві Нововолинської міської ради не з'явилося: старі заступники просто помінялися кабінетами. Андрій Сторонський став секретарем міської ради, посунувши на цій посаді Володимира Рожелюка, котрий залишився просто заступником. За таку кулуарну перестановку депутати від ВО "Свободи" не голосували, як і не підтримали обрання Андрія Сторонського секретарем міської ради.

Крім цього, Віктор Сапожніков запропонував включити до складу виконавчого комітету своїх заступників, керуючого справами виконкому, начальника фінансового управління, начальника управління освіти, головного лікаря центральної міської лікарні, начальника КП "Управління економічної політики та інвестицій", голову правління ПАТ "Нововолинський ливарний завод" та секретаря Жовтневої селищної ради.

У складі виконкому вперше за 13 років немає голови Жовтневго селищного голови, хоча в попередні каденції вони були. Членами виконкому стали керівники управлінь, які підлеглі міському голови. Звідси слідує висновок, що рішення на засіданнях виконавчого комітету будуть прийматися такі, які потрібні міському голові, адже суперечити своєму керівнику навряд чи хтось із них наважиться.

Виконавчий комітет – надзвичайно важливий орган влади зі значними повноваженнями. Саме він встановлює орендні ставки, регулює час роботи підприємств, надає матеріальну допомогу, розподіляє квартири. Невже ви думаєте, що їх отримають люди, які по 20 років стоять у черзі на житло?

Такого "ручного виконкому" немає в жодному місті Волині. Вочевидь, саме тому, що виконком є важливим органом, у ньому з подачі мера й опинилися тільки ті люди, які будуть слухняно виконувати його вказівки. Громаду чи активістів залучати до вирішення важливих питань, як це пропонувала зробити ВО "Свобода", міський голова бажання не має, що свідчить про його намір працювати не так на громаду міста як на "сімейний підряд". Не дивно, що кілька років тому президент Білорусії Олександр Лукашенко заявляв, що один із мерів міст Західної України має особняк у Брестській області, якому заздрять його міністри. Так-от, відхрещувався від існування цього особняка лише Віктор Сапожніков, а не мери інших міст…

За таку "брудну та підкилимну політику" міський голова на фоні тотального зубожіння простих людей забажав ще й отримувати надбавки до заробітної плати. Так, Віктор Сапожніков отримуватиме надбавку за високі досягнення у праці та за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50% посадового окладу, матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу для оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати. Крім цього, буде здійснюватися щомісячне преміювання, а також преміювання до державних і професійних свят, десятивідсоткова щомісячна надбавка за роботу з документами, що мають ступінь секретності "таємно". Також мер отримуватиме щомісячну доплату за науковий ступінь кандидата економічних наук у розмірі 5% посадового окладу.

Очевидно, що новий термін Віктора Сапожнікова на посаді міського голови нічого нового Нововолинську не принесе. Перші сесії чітко засвідчили: нових облич у владі немає. Відбулося фактичне перетасування колоди зі старих кадрів. Як людина з комуністичним минулим, Віктор Сапожніков, мабуть, орієнтується на брежнєвську епоху застою. Генсек при владі був 18 років, Сапожніков уже наздогнав його термін. Тож якщо хтось сподівається, що місцевий Генсек буде працювати над економічним зростанням, вирішуватиме проблеми росту злочинності, наркоманії, відстоюватиме роботу шахт, той глибоко помиляється. При таких підходах не варто дивуватись, що керманич міста вестиме його до ще глибшого застою.

Вадим КИРИЧУК, депутат Нововолинської міської ради від ВО "Свобода"
стаття опублікована в газеті "Сім'я і дім" від 26 листопада 2015 року

Коментарі

Коментарі

50

РЕПОСТ...!!!

Коли вся УКРАЇНА,всі прогресивні міжнародні організації в купі з українською діаспорою сьогодні вшановують ДЕНЬ ПАМ"ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ однотурове непорозуміння спустивши сльозу вкотре ганьбить УКРАЇНУ при цьому закликаючи весь світ признати голодомор і запалити свічку пам"яті,коли телеканали  показують запалену свічку.........включивши сьогодні кабельне ТТІ замість запаленої свічки....чуваки! заробляють бабло .....передаючи музикальні вітання!!! з фотографіями,де малюка обсипали купюрами.ГАНЬБА!!!! Хто власник ТТІ? Де Гузь?

ввімкнула о 9 годині ранку,вже ніяких привітань не було!!

Апелювати потрібно до О.Ляшка, предки якого мерли із голоду у 1933 : "На "віджатому" ТТІ, знищивши КТ "Львівська жінка", валять російську попсу у день пам'яті жертв Голодомору. І роблять це допомогою приватної власності головного радикала Нововолинська Віктора Яреми!" Я обіцяю, що про цей дикий випадок знатимуть у ВР.

Анатолю ти розумний чувачок!!!

Чуваки мля,адмін чо ти гоніш мля,ти чо в натурі недоганяєш що так було є і буде?!! Всі рвуться на керівні посади в депутати,мери і т.д. з однією ціллю-корито дармове,лавандоси чувакккк :) Який понт мля чувак,брати меру людей зі сторони ,лєвих тобто,вониж не в темі,з яких понтів їм потім лв відстьогувати чувак мля, ти гоніш мля.Все як завше по старій схемі лізе в держадміністрацію,це як в казці про рукавичку,регіоналів правда відсунули крім одного правда,сам недоганяю як це він так пройшов,може хто просвітить? 

Адмін,молодь ніхто ніколи непропустить в білий дім,які заслуги перед Вітчизною вони немалиб,самим одарьонним, мля,кинуть по косточці щоб негавкали,чувак.Тут можна багато говорити,багато наводити призвищ,тих чи ін.дій тих же депутатів,показувати їхню грязь,розказувати як деякі бігали з партії в партію щоб пробитись в область і т.д.Проте це вже було,про це вже писалось,це вже 100 раз обговорювалось і що змінилось чувак?? Нічого!!!  

Єдине що маємо це пусту писанину чувак,балаболство,гон чувак.Користувач читатиме і писатиме в коментах-тті,терпіли,жертви,генсеки і т.д,обурюватиметься в коментарях народ,ну і що з того?! Та положили на народ і незнімали ніколи.Це капіталізм чувак,завжи були багаті і бідні і не для всіх соц.пакет однаковий чувак,регресник чувак мусить платити бля за те що він в натурі хворий,ментам треба пошляти,на границі треба пошляти,в пенсійному треба пошляти,в податковій пошляти,жінка котра пропрацювала все життя на державу отримуватиме мізерну пенсію і ій ніхто не набавить за тяжку працю 50%!

Це капіталізм  чувак мля!

Все правильно ти чувак, намалював. Окрім капіталізму. Там не крадуть так. Вірніше, крадуть, але не у таких кількостях. А коли спалюються, то їх садять на довгі роки. І бабці - пенсіонерки не трясуться над мідяками... При Союзі теж всього вистачало. Менти і прокурори брали хабарі. Платили і в лікарнях. Башляли у школах та інститутах. За медаль, бувало, чи червоний диплом. Гавкнув проти влади - у тюрму! Виступив проти чиновника чи директора - зняли із черги на квартиру. А як проти профспілкового "бога" - перенесли відпустку із літа на зиму. Тотальна, добре замаскована корупція на всесоюзному і державному рівні. Не ідеалізуй комуну: психушки, Соловки, ГУЛАГи, розстріли, голодомори і репресії. Примусова виписка газет, державних позик, лотерейних квитків, політінформації, промивання голів, аж... два канали ТБ, директор, парторг, голова колгоспу, дільничний мент, лектор, бригадир - "вожді". Вони і суд, і прокурор, і кати...  Бляд**тво і пиятика. Розпуста і сексуальні збочення. Нетрадиційна сексуальна орієнтація. Атеїзм і скотоложство. Страх і повзання перед міськими та районними секретарями міськкомів і райкомів... Садизм.  Не втирай мізки, чувачок. Вивчено, за своє життя. Комуністи боялися втратити партквиток і членство в КПСС. А комуністами були майже всі. І більше від смерті боялися цього. Далі. Кордони були закриті залізною завісою. "Стукачів" КГБ - неміряно на всіх підприємствах, заводах і фабриках. Деякі із них - зараз у Нововолинській місцевій владі. Хочеш, назву поіменно і покажу дещо?

Назви поіменно і покажи,цікаво.

 

Анатоль!

Можливо краще на почту? І я щось додам потім.

irinka.bogomol@mail.ru

чувак, про сексуальні збочення ти як знаєш? свічку тримав?

А ти вже призабув про дядю педофіла, який по тихому "злився" з бурси? Це *** десь ходить по Нововолинську, бо  в нього ***

Чувак, йому нічого не було, і він тільки простий викладач. Не здивуюсь, що він ***, просто ті мовчать, бо їх все-одно зроблять винними.

Уяви, що робиться у міськвиконкомі....якщо в бурсі спокійно стільки років працював педофіл. Як сказала директор бурси:" дуже хороша людина". Мені б страшно було свою дитину пускати у міськвиконком, такм же проводять, то якісь привітання, то якісь нагородження показушні. Цікаво для чого? Може, то такий кастинг по відбору дітей?

щось ти "Анатоль" обіцяв "Хочеш, назву поіменно і покажу дещо?" і нечути від тебе нічо,чи то ти так сказав щоб боялись деякі лічності а насправді ніяких фактів немаєш??

Не швиди. Настане час.

чувваккк)))

 Не наступит,чувак Анатоль,ви неризкнете,прекрасно знаєте чим все закінчиться це для вас,ви боїтесь!

Якщо ви Анатоль такі всебічно розвинуті і все так чітко бачите ви краще розкажіть про Мінску угоду і чи справедливо це що наші пацани на сході лише обороняють свої блокпости і нейдуть у контрнаступ і ми їх хороним тут,це справедливо? Чи ви теж неможете на це відповісти а вам треба почекати поки "прийде час,чувакк)))

Ганджубас, ти що зовсім без олії в голові?

Ти питаєш чому наші пацани гинуть? Та тому, що нас винищують як можуть. Тим покидькам, яким майдан проклав дорогу до корита, вигідно, щоб зі сходу не повернувся НІХТО! Для чого платити задекларовані тагучно обіцяні Порошенком тисячу грн. в день бійцям, якщо можна віддати наказ не стріляти увідповідь і платити нічого не прийдеться. Для чого витрачати гроші на лікування та реабілітацію поранених та інвалідів, якщо легше їх поховати у "котлах".

Люди! Та коли вже до вас дійде, нас винищують...

гість 29,ситуація в тому що нас зажали дальше нікуди і немає кому публічно виступити проти тому що-тюрма,за уклін від повєстки-тюрма,за незадоволення владоюі публічне висловлювання теж.Ви розкрийте очі що твориться! Оцей чувак Анатоль і подібні йому можуть лише "страху" нагяняти лише в коментах і то балаболять,реально незадоволення владою публічно неризикне висловити ніхто ,крім Ляшка звісно.Матері м.Нововолинськ виступали проти видачи повєсток на мобілізацію,чим все кінчилось?! Та нічим ,задавили! Є правий сектор,наскільки мені відомо на сході їх немає всі вони тут,то чому вони непідтримають народ?! Я невірю що вони працють на держадміністрацію і на мєнтів,хоча ...

шкода тільки той недолугий князьок не читає цей портал.Але одно відомо- завжди так не буде!!! І ті шо думають ,шо схопили Бога за бороду,все таки понесуть покарання за це вже тепер дипресивне місто.За продані і розрушені садочки,за рекетирство підприємсв,за підпали людських сараїв разом із тваринами(поросятами).......вони думають що будуть жити вічно.......брехня......Я дивуюся тим недолугим.В того діабет,в того жінки не стало.Хлопці,більше миски супу не з*їси!!!!

На всіх українських каналах ТБ - свічки пам'яті. На яреминому ТТІ, на екрані СТН - жодного разу такого не було. Вікторе Романовичу! Ви ж головний радикал Нововолинська. Вишиванку одягали на виборах... Націоналіст свого гамана? Невже Вам Сапожніков цього не дозволяє? Брехнею світ можна пройти, та назад нізащо не повернетесь.

Ех анатоль

Зображення користувача jurasik.

сапожніков і раніше розкрадав місто, і тільки власний карман його завжди цікавив, а зараз тим більше буде розкрадати місто, бо заручився підтримкою на виборах БПП, і більшістю ще живого комуністичного населення нововолинська,при всьому цьому є ще комуністом,кучмовцем,ющенковцем, тимошенківцем, регіоналом, ляшковцем ( пам"ятаєте? ....ким ще буде помазаний, поки невідомо!), місто і надалі йому можна перетворювати в болото плюс поповнювати свій каман грошиками безкарно....ТІЛЬКИ НОВІ ВИБОРИ, АБО УСУНЕННЯ САПОЖНІКОВА ВІД ВЛАДИ ДАДУТЬ РЕЗУЛЬТАТ!!!!!!

сапог зачем тебе столько денег?ты с собой в могилу их не заберешь

а хлопця з 15 м-на  привезли з АТО на похорон  а радіо нова тут  давала !!! не контроля ні  .... я   а шо гузь  показатель !!! бидло ... 

І знову ***** вигукують: ПЕРЕВИБОРИ!

 Де ви були 26 жовтня? Була можливість не слинити по барам, а піти і проголосувати, чого тепер беееекати.

а бабусі за макарони и олію здали нововолинськ !!!!!!

а є факти підкупу виборців олією та макаронами? чи так говоримо або говорити? то зрано вопимо. до виборів ще 2 роки. голос вхрипне))))

Адмін,ти спеціально я так розумію тримаєш цю статтю пару днів,ти напевно розраховуєш щоб побільше мера поносили,так?

Ось прочитала на сторінці Філінюка.
К РАЗМЫШЛЕНИЯМ
Феномен способных на мерзкие высказывания и злобные пожелания, на низкую клевету и ложь.

Наверное, каждый из нас хоть раз в жизни читал про себя какую-нибудь гадость. Или – узнавал от знакомых, что о нем говорят за спиной. Или сталкивался с жалобами и ябедами на свою деятельность, даже будучи ни в чем неповинным. С развитием Интернета проблема приобрела космические масштабы; такое впечатление, что джинн злобы и клеветы вырвался из бутылки, вышел на просторы!

Интересными и зловещими исследованиями психиатров по делу маньяка Чикатило, зверски (пусть не обижаются звери) убившего более 50 человек. Может, и больше – это только доказанные убийства. Чикатило работал педагогом. Водил детей в походы. Был хорошим семьянином. Не пил. Скромный такой, очкастый человек. Пройдешь мимо – и не заметишь. Очень важной мне показалась одна деталь, на которой мало останавливают внимание; все меркнет на фоне чудовищных садистских убийств, совершенных маньяком. Чикатило очень любил бороться за справедливость и писать жалобы, обращения всякие, прибегать к помощи общественности и вышестоящих инстанций. К его сожалению, Интернета у него не было; времена были не те. А мог бы убить (прошу прощения за каламбур) двух зайцев сразу: и с жертвами будущими знакомиться, и грязью людей поливать, под маской борца за правое дело. Чикатило даже жил в палаточном городке шахтеров на Красной площади, отстаивая свои права то ли на получение жилья, то ли еще на что… Жилье ему было очень нужно; ведь жертв не приведешь в семейный дом, а хибара, где он убивал детей – разве это жилплощадь? Писал жалобы министрам, ходил к ним на приемы. Когда после неудачной попытки путча одного из министров, к которому ходил на прием маньяк, посадили, Чикатило из тюрьмы (!) написал удовлетворенное письмо этому незадачливому революционеру; вот, мол, Бог правду видит! Так тебе и надо, бюрократ! Правда торжествует! Представляю, что почувствовал чиновник, получив письмецо товарища Чикатило. Может, он и вспомнил, как серенький жалобщик на прием к нему приходил…

Важный момент, который я и хотел подчеркнуть: доносчики, клеветники, пакостники утешают себя тем, что борются за правое дело! То есть, они прекрасно понимают, что делают какие-то нехорошие вещи.
Они нуждаются в оправдании, в самооправдании. Об этом написал профессор Карл Зауэрланд в своей книге с отличным названием «Тридцать сребреников», посвященной теме доносов и доносчиков. Так и написал: «Доносчик оправдывает свои действия «высокими идеями».
Уже существует официально наука психогенетика. То, что назвали наукой о наследовании психических функций, в народе тысячи лет известно и выражено простой пословицей: «яблочко от яблони недалеко катится». Подумайте, куда делись потомки тех, кто писал доносы, отправляя людей на костер или в лагеря? Где дети и внуки, правнуки и прочие потомки тех, кто без всякого Интернета прилежно выводил буквы или устно изливал свое гражданское негодование, вызванное поведением соседа или делового партнера.
Кроме того, известно, что успешно закрепляются условные рефлексы. Если крыса, скажем, научилась проходить лабиринт, чтобы получить кусочек лакомства, ее крысятки будут проходить этот лабиринт уже без длительного обучения. Им знание лабиринта передалось генетически. Доносчики, кстати, получали свой кусочек лакомства; в Средневековой Европе и на Руси доносчику полагалась треть состояния жертвы. При Петре Первом успешно работала первая налоговая полиция; если человек не желал вкладывать свои деньги в петровские реформы и производство, сосед мог донести на него. И получить вознаграждение. Впрочем, когда условный рефлекс закрепится, обученное существо действует даже без вознаграждения, так сказать, из любви к искусству. Наградой могут стать страдания жертвы, отнятая у нее жизненная энергия, даже смерть… Упырям это нравится больше кусочка сахара.

Археологи принялись за масштабные раскопки в Двуречье, в Месопотамии. Нашли грандиозное количество глиняных табличек с клинописью. Обрадовались, мечтая прочитать продолжение эпоса о Гильгамеше или еще что-нибудь такое великое. Но одна из самых древних в мире библиотек оказалась почти целиком состоящей из доносов! (Б.Бурда). То есть восемь тысяч лет тому назад количество злых клеветников и доносчиков, способных потратить свое время, деньги и труд (клинописью писать на глине – это не клавиатурой щелкать!) было не меньшим, чем сейчас. В средневековой Венеции на улицах были прообразы современных почтовых ящиков в виде бронзовых львиных пастей. Любой желающий мог отправить свой донос, бросив письмецо в пасть. Жертва доноса оправдаться не могла; конец ее был ужасен. Впрочем, вскоре Венеция так захирела и ослабла, что исчезла с карты как самостоятельное государство; лучшие представители города погибли вследствие доносов и последовавших за ними расправ. Кстати, при советской власти, в ее цивилизованные времена, анонимные доносы не рассматривались. Анонимка считалась мерзкой, не заслуживающей доверия! В Интернете появилась масса энергичных и агрессивных высказываний по поводу смертной казни какого-то человека. «Казнить его! Распять! Нельзя помиловать!». Когда написавших попросили представиться, количество посланий снизилось почти до нуля. Еще раз подчеркну: эти оборотни прекрасно понимают, что делают; их толкает к действию безнаказанность. Когда во Второй мировой войне произошел перелом, союзные войска высадились в Нормандии, количество доносов от немцев на евреев, поляков и других сократилось ровно вдвое! В конце концов, устав от невероятного количества клеветы и доносов, римский император Траян ввел наказание за ложный донос. Причем именно такое, какое грозило бы оболганной жертве. Если вследствие ложного доноса человека могли распять, следовало распять самого доносчика. И так далее. На Руси пытали, конечно, того, на кого донесли. Но по закону пытали рядом и доносчика. Все справедливо, по-честному. Трижды подумаешь, прежде чем накарябаешь на кого-нибудь «пашквиль». С тех пор известно нам выражение, которое так любил дедушка писателя Горького: «доносчику – первый кнут».

Цель доноса и клеветы – уничтожить личность. Стереть с лица земли человека, лучше – в муках и страданиях. К доносам прибегают для того, чтобы разделаться с противником, по возможности – не пострадав. Всякие там смутные упования жертвы, что зло возвращается и тому подобное, не трогают и не пугают клеветника и доносчика – ведь он уверен, что им руководят высшие цели, благородные помыслы. По крайней мере, он себя в этом уверяет. А вот Данте в своей «Божественной комедии» поместил клеветников и доносчиков в последний, девятый круг ада, где они будут находиться вечно, вмерзшими в лед; «предатели сотрапезников и благодетелей».

И еще один интересный факт. Часто любители тяжб, жалоб и клеветы психически заболевают; так часто, что в психиатрии есть для них готовый диагноз. «Кверулянтный бред». Кверулянт – это и есть сутяга, доносчик, жалобщик. Он заваливает инстанции письмами, жалобами, претензиями. Изощренно обвиняет ни в чем неповинных людей. Отравляет им жизнь. И, как правило, заканчивает свои дни в психбольнице, в отделении для психохроников, предварительно, правда, успев попортить кровь окружающим. Между прочим, о кверулянтах знали даже в ведомстве НКВД . Их подвергали судебно-психиатрической экспертизе, определяли на принудительное лечением, а на заявления не обращали внимания. Если вы стали жертвой такого персонажа, не пытайтесь «поговорить», «разубедить» и т.п.; бред разубеждению не поддается; если он обращается в инстанции, просто настаивайте на психиатрической экспертизе оппонента. Вряд ли он на нее согласится, и это прояснит ситуацию для всех.
За клеветой и доносом скрывается желание убивать.

А ось як він коментує депутата Климовича у себе на сторінці . Климович на сесія говорив про Філінюка

Філінюк "На тридцатой минуте сессии, молодой фигурант бандитской внешности, депутат городского совета от радикальной партии (это на сегодня последнее его" политическое" лежбище) помимо разной чуши , приписывает мне человеку с коммунистическими убеждениями, то что я несу междунациональную вражду!!!!! А местный главарь вышеупомянутой партийки эту чушь отдельно крутит уже целую неделю по местному каналу, хозяином которого он является. В выше упомянутому комментарии я уже высказал свое мнение в более широком психологическом плане."

А кого брати в команду , може свободу? Краще б ти тимчасово непрацюючий Киричук роботу знайшов тай освіту б не завадило. 

Хай чувакк Анатоль скаже коли в Україні буде нам життя як у Швайцарії???

Скажу. Я точно знаю цю дату. Коли перестанемо підписуватись анонімними іменами, лизати ж***пи місцевій владі і боятись.

коли будемо жити як у штатах-скажи чувакк

Анатоль,треба бути чесною людиною насам перед.От я тебе знаю особисто,проте ти теж обіцянки невиконуєш,понаписував тут що маєш якісь компромати на депутатів які стучать на кгб і т.д,за твоїми словами,обіцяв оприлюднити призвища і т.д.Коли суть до діла піджав хвостик і в буду!

Ти Анатоль як той Валя Котик! Знаєш чому він нічого нерозказав фашистам коли до нього приймали тортури? Бо він нічого незнав! Як і ти!

Хотів не відповідати, "тулумбас" місцевої влади. Назвись, і я на твою поштову адресу, рекомендованим листом надішлю копії деяких цікавих документів. Матимеш. І не забудь "стукнути" на 2-й поверх.

Анатоль.те що я знаю тебе це незначить що ти мене знаєш,навіть якщо я представлюсь тобі.Анатоль,а чому ти вважаєш що я стукану на якій там поверх,а не мені стучать чи інформують? Маєш щось цікаве скинь на почту а краще скинь на почту свій номер телефону,поспілкуємось як білі люди а не як "тулумбаси" і Анатоль.
:) 

Та для чого йому та робота чи освіта, він спокійненько собі сигаретки на Польшу возив, возить, і буде возити. Бо то така натура "свободівська". Киричук робить з себе другого Гольчука, бо своїх думок в пацана в головесі "нуль".

Не переймайся, Вадиме. Ці люди - на штатній зарплаті у міськраді. Звикли поливати брудом. До мене не чіпляється, то взялись за тебе.

чувакккк Анатол студент, то тобі не діскотека та деффчьонкі

Поки є сигаретки, то Киричук точно не пропаде) чось люди думають, що про них ніхто нічого не знає, а всі знають тільки який Сапожніков поганий. Але ж його знову вибрали ЛЮДИ. Правда, люди для "свободи" то тільки спосіб заробити, продаючи втридорога ліки і наживаючись на чужій біді.

Хочете змін, пане Киричук? То почніть з себе. І змініть свого ідейного вождя Гольчука. Всі чудово знають, яке це г...

Жодних змін у місті не було б, якби всі голосували так, як "Свобода". Люди вибрали, а для чого? Щоб посидіти на сесії штанята попротирати. 

Свобода в Нововолинську асоціюється виключно з Гольчуком, а Гольчук - зі здирництвом старих і немічних, такщо Киричук, міняй партєйку, а тоді тебе може хтось і почує

мда ....передивився як свобода голосує... Хлопці , а навіщо ви на сесії ходите ? Опозицію із себе корчать, при цьому не голосують навіть за технічні питання.  Признайтеся що у вас мізків не вистачає розібратись в рішеннях. Чи немає вусатого побратима Олекси(Гольчука) щоб вами підкеровував?

Га питаю?

 

Бля гамерику відкрили, а на робочих місцях ще гірше рабство. працюєш на тих йолопів понаднормово, а воно **** ще ротяку корчить і то так скрізь. І його **** до відповідальності хер притягнеш. А тут за мера взялись. Візміться спочатку за роботодавців і за зп які вони платять. Легко жовтуху якусь дебілкувату нести. Знаю, що зараз накинуться супер адміни і нахер це зітруть, бо овни також раби на своїй роботі це ясно.

Прикол у тому, що на Сапожнікова можна. Бо атвєткі нема. Бо ж нема. Он Анатоль вже як старається. Значить не страшно. Можна. А відкрий рот на роботодавця. Вмить з роботи вилетиш. Скільки, наприклад, депутати-підприємці, що так вболівають за народ, платять своїм працівникам?

Яка зарплата у працівників Гольчука, Бадзюня одного-другого-третього? Достойна? Оце скільки платять за те й людей мають.

Назвали мене. Та не стараюся я. І "атвєткі", як ви пишете, не очікую. Такі люди на правду не відповідають. У ГО "Україна + Польща", аж занадто багато, задокументованих офіційно, питань до місцевої влади. Ніхто мера, на публічну посаду, на мотузці не тягнув. Сам туди, 5-й раз захотів і всівся. Знав, що будуть критикувати і скаржитися на його дії. Писати звернення і заяви. То хай терпить, а не переслідує. І виконує закони та Конституцію, як державна особа. Нам, простим виборцям, до його матеріальнних статків, які постали ніби із нічого - як до Києва рачки. Існує постанова Гаазького міжнародного трибуналу, щодо критики публічних осіб, визнана Україною. Вона у мене є. Можу поділитися.

Отож бо й воно, що п-те, бо не страшно. А не тому, що сміливий такий.

Анатольку, наш нарід й на наступних виборах знов дружно проголосує за Пана Спожнікова! За тебе ніхто ніколи не голосував і не голосуватиме,друже. Хоча відчувається з твоїх гірких нещасних сліз, що й тебе жаба душить за посаду мера

Постанову в студію,плз.Очень любопитно,попробую перед своїм шефом помахати.На свою секретарку-******" за день тратить більше,ніж на мою зарплату за місяць.

Розігнався. Вже. Назвіться, тоді надішлю рекомендованим листом на вашу поштову адресу. Перед тим попередньо зателефонувавши.

Сторінки