Віктор Сапожніков рекламує себе за бюджетні кошти?

Зображення, на якому на передньому плані зображений Віктор Сапожніков з'явилося у Нововолинську по вулиці Дружби, де також розміщені Герої Небесної сотні. Прізвище та ім'я мера міста також красується на церковних звонах, створених для храмів релігійних громад Нововолинська. Нововолинцям це не до вподоби і вони запитиють мера: "За чиї кошти та за чиїм наказом створюється дана реклама?"

Анатолій Бідзюра звертається до міського голови з інформаційним запитом прояснити дані питання.

Міському голові, голові міського виконавчого комітету,

Голові Нововолинської міської ради В.Б. Сапожнікову

Члена територіальної громади м. Нововолинська

Бідзюри А.М. пр. Дружби, 2\3 м. Нововолинськ,

Волинської обл. 45400

 

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ

 

У зв’язку із підписаним Президентом України «Законом про декомунізацію», низкою міжнародних нормативних актів, а також ст. 11 Конституції України, яка зобов’язує Державу до консолідації нації та розвитку її історичної свідомості, ви як міський голова та колишній, давній член КПСС, що не забув, імовірно, методів роботи злочинного тоталітарного режиму часів СССР та його передового авангарду - ЧК-ГПУ- МГБ-КГБ, культів особистості та авторитарних методів управління і який, як вбачається, самоусунувся від виконання вищезгаданого закону (вулиці Нововолинська до цих пір не перейменовані) зобов’язані, як найвища посадова особа міста, надати правдиві відповіді на наступні наші запитання:

1) Чиїм рішенням чи іншим місцевим (можливо, центральної влади у Києві) нормативним документом, було дозволено встановлювати зображення, на передньому плані якого знаходитесь ви, на одній із центральній вулиць міста, що по пр. Дружби, навпроти будинку № 25 - на цілісному комплексі стел разом із Героями Небесної сотні?

2) У скільки обійшлась нововолинським платникам податків художньо виконана робота і праця по встановленню цього зображення та матеріали, із яких виконана рама і підрамник, із вашим комплексним портретом?

3) Хто і коли, якими рішеннями – сесії міської ради чи виконавчого комітету, дозволив вам виготовити (відлити) відомий всім мешканцям міста напис на церковних дзвонах для храмів релігійних громад Нововолинська, (за кошти від проданого пам’ятника В.І. Лєніну) де у єдиному варіанті існують лише ваше прізвище, ім’я та по-батькові?

4) Скільки коштували ливарні роботи (а також, формувальні та художні) для виконання цього напису (тексту)?

Відповідь – письмово, згідно термінів передбачених законодавством

Держави, вище названому адресату.

21.07.2017 року

Член тер. громади м. Нововолинська \підпис\ \А. БІДЗЮРА\

Член тер. громади м. Нововолинська \підпис\ \З. КОЛБУН\

(надіслано на e-mail міськвиконкому Нововолинської міської ради 21.07.2017 р.)

Коментарі