Віталій Кличко агітує нововолинців голосувати за партію Удар (Відео)

Тільки що на центральній площі міста Нововолинськ відбулась зустріч Віталія Кличка з мешканцями міста.

Коментарі

Коментарі

8
Зображення користувача BogdanPrystupa.

Я не зраджу УДАР, я не зраджу Віталія, я не зраджу Україну - правильні пріоритети.

Зображення користувача root.

Якщо це сарказм то я його не зрозумів.. Чи Приступа дійсно підтримує Удар?

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Це сарказм, а крім того, це цитата Олександра Киричука, який так і простояв на сцені сказавши лише цю фразу. Маю надію, люди побачили, що якщо забрати від Киричука Кличка то залишається пшик...

Киричук нульовий. На питання Вiталiя, про полiтичнi мотиви - клятва вiрноcтi.Похоже, Удару часу не хватило на формування  бездоганноi команди. I взагалi ,такi команди  бувають ? Я думаю, Кличко зможе проводити свою полiтичну лiнiю, нести вiдповiдальнiсть i рiшуче виправляти помилки.Вiдмiтивши кандидата Удару в бюлетенi,рахуватиму,що повiрив персонально  Вiталiю Кличку, який вже зробив багато хорошого для Украiни, а значить i менi особисто.

Зображення користувача Віталій..

   Згоден,партія Кличка,на мою думку,найкращий вибір у цій гонці.

Я не розумію як Киричук буде впроваджувати ідеї УДАРУ, якщо він доцієї пори є членом партії Сильна Україна яка влилася в ряди партії Регіонів з її лідером Тігіпком. Киричук є другим в списку до міської ради Луцька від Сильної України тобто від партії Регіонів. Крути Чи станете ви "тушкою", відповідь ні не стану (Не вірю)!!!!

Голосуйте УДАР, Свобода, Батьківщина. Усі ці партії пройдуть в парламент. А от з мажоритарним кандидатом краще визначитися на користь Євгена Мельника. Непотрібно розпорошувати голоси між опозиційними кандидатами, бо так дамо шанс Ковальчуку - "самовисуванцю від ПеРдунів".

Приїзд Кличка це особиста підтримка Віталієм Олександра Киричука. Політичні конкуренти можуть багато, що "балакати" і про Тігіпка, якому повірило багато людей, а він їх зрадив, про вміння говорити якому так добре навчилися наші кандидати - нинішні депутати обласної ради. Свій вибір на користь Киричука зробив, ще на старті виборчої кампанії. До Мельника лише одне запитання - Чому за два роки депутатства у обласній раді він, як депутат не провів жодного прийому виборців у Володимирі - Волинському, а згадав про своє рідне місто лише тепер перед виборами?

Тому не втрачаймо голоси, а допоможемо Віталію Кличку сформувати велику фракцію у новій Верховній Раді. 

Сторінки