В Нововолинську на Майдані революція гуде?..

…Згадалися слова віршика із шкільної читанки кінця 50-х минулого століття. Трохи переінакшеного мною. І наведу його слова далі: «Хай чабан, усі гукнули – за отамана буде!» Для тих, хто не знає: «чабан» - пастух овечий. Який я вже старий – подумалось. Проте, багато чого знаю і пам’ятаю досі. Дуже багато…

Ось, добре було б, якби дійсно замість багатих, і дуже багатих отаманів міста, та й поставити пастуха. Прірву справ можна було б переробити у найстисліші терміни. Бо пастух звик пасти овець, дбати про них, захищати від негоди та вовків. У нього душа болить за кожну вівцю. І він не засне, допоки не дасть ладу кожній із них – хвору полікує, голодну нагодує, заблудлу у нетрях – відшукає та відігріє біля вогнища. А вівці - як люди.

Тільки стрижуть їх один раз в рік, а мій український народ – щодня. І мало того, зголивши вовну, здирають і шкіру, щоби добратися до м’яса… Щоб самим нажертися і продати за кордон, сплавивши вторговані гроші на офшори. А доять, три рази на добу. Вовки - вовками. Сіроманці із диких хащів!

Ось такі думки лізли у мою сиву голову, коли повертався зі надзвичайної сесії Нововолинської міськради.

А перед тим побував на протестній ході молоді та на мітингу, що пройшли під знаком євроінтеграції.

Хай там як, а всі оці заходи, таки контролювалися місцевою владою, якщо не сказати більше. Інакше й бути не могло – у житті не буває вакууму. Як тільки він виникає, то одразу ж заповнюється іншою субстанцією. Часто, ворожою корінному народу. Це я про нововолинські націонал-патріотичні сили, які можна відшукати у місті, хіба що через люрнетку (дивіться документи внизу статті!!!).

На мітингу був міський голова. Та його другий заступник. Говорив у мікрофон до молодих. А ведучі, потім, хвалили і дякували. За що? Хто вас діти, навчив співати осанну за неіснуюче ніщо? Видаючи звуки найкращого тоталітарного зразка? За дозвіл використати звукоозвучувальну установку? Так, куплена вона за гроші платників податків – ваших татів і мам. І не дати її вам було, абсолютно неможливо.

Милі мої молоді друзі! Не повторюйте наших помилок, хоча це теж неможливо: «Ех! Якби молодість знала! Ось, якби старість могла!»

Хоча, деяким представникам мого покоління таки вдалося реабілітуватись, виборовши для вас суверенну Україну, котру нині захищають ваші ровесники на майданах Києва і всієї держави.

Не дайтеся себе вчергове обдурити! Будьте сміливими і мужніми вівцями. Наскільки це можливо. Як завжди – документи і фото.

Анатолій Бідзюра, журналіст газети «Нововолинський Інформаційний Портал»

Коментарі

Коментарі

10
Зображення користувача admin.

«А» і «Б», сидели на трубе... :)

У нас, як у батьків, складається стійке враження, що ви не готові, та й зовсім не бажаєте нести відповідальність за долю та безпеку тих юнаків та дівчат, яких вивели на мітинги.

Надайте, нарешті, суспільству відповідь, де були ваші депутати, коли беззахисних дітей лупцював на Майдані «Беркут»?

Чи, може, ви чомусь вирішили, що ваша «революційна місія» полягає лише у проголошенні привабливо-романтичних гасел, щоб заманити наших дітей на вулиці? А інше вас і не турбує? Чи, може, діти залишилися на Майдані беззахисними зовсім невипадково? Знаючи, якими резонансними та вигідними для вас можуть бути наслідки силового втручання, "опозиціонери" свідомо відкликали депутатів з Майдану, але завчасно залишили там телевізійників?

Зображення користувача admin.

Ви на Майдан вийдіть і скажіть про це, небійтесь там беркуту немає...

шкода людей! ними маніпулювали, маніпулюють і будуть маніпулювати!! і обкрадати, обкрадати і обкрадати... Господи допоможи... нашому теляті, того вовка з'їсти... хоча кожен, в кому ще шевелиться сіра речовина головного мозку, розуміє, що це не реально... я не вірю жодному з українських політиків і не вірю, що хоч один з них бажає добра українському народу... просто ганьба!

Інна, Ви абсолютно праві! Немає жодної фракції, партії, яка хотіла би добра Україні та українцям...бо особистий бізнес та шкурний інтерес, замішаний на власному пухові, що на рилі,на першому місці. А ті одиниці депутатів, які хочуть добра нічого не зможуть зробити...бо їх одиниці не на місто, а на цілу Україну...

А кто же эти депутаты? 

журналісти повинні пам"ятати, що крім прав сотень тияч мітингуючих є права мільйонів працюючих громадян країни, які дотримуються протилежної точки зору. Європейська демократія це компроміс між протилежними позиціями. Насилля - дорогоа до конфлікту.

Поки що ми не бачимо мітингів у Нововолинську за підтримку митного союзу!

Питання до Гольчука та членів фракції "Свобоба" - чому в редакції вашої заяви, що звучала на сесії міської ради зник п.5 "висловити недовіру Сапожнікову В.Б."?

Які аргументи вам навів? Яка Сума в доларах цих аргументів?

В Нововолинську свобода разом з владою!

люди це бачать!!!!!!!!

 

а я, думав він порядна людина!

Сторінки