В ході операції "Акциз-2016" на Волині оперативники ДФС припинили діяльність підпільної АЗС

Незаконний бізнес з реалізації дизельного пального в смт. Колки Волинської області викрили співробітники оперативного та слідчого управління ГУ ДФС у Волинській області в ході проведення операції "Акциз-2016".

У рамках розслідування кримінального провадження за фактом незаконної реалізації паливно-мастильних матеріалів невідомого походження на приватній території, що на праві власності належить організатору незаконної діяльності, співробітники податкової міліції провели обшук, - інформує ГУ ДФС у Волинській області.

Під час обшуків на підставі ухвал суду співробітники оперативного та слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Волинській виявили та вилучити понад 7 тонн дизельного пального та обладнання для розливу і зберігання пально-мастильних матеріалів, орієнтовною вартістю 150 тис. грн. Крім того, встановлено, що реалізація дизпалива здійснювалася цілодобово, виключно за готівкові кошти, без будь-яких дозвільних документів

Наразі тривають заходи щодо встановленню осіб, причетних до організації незаконної реалізації підакцизної продукції, а також вирішується питання щодо призначення відповідних судових експертиз.

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області

Коментарі