В центрі Нововолинська чоловік продовжує нападати на дівчат!

Інтернет-виданню “БУГ” стало відомо, що 13-го грудня близько 13:00 біля банкомату у відділенні банку, що на “стометрівці” до 21-річної дівчини приставав чоловік.

Вона знімала гроші в банкоматі та почула, що до куртки хтось торкається – здивувалась, що черги не має, чому так тісно жатись. Забирала гроші, повернулася і побачила, що біля неї просто стоїть чоловік. Він схопив її за талію. Дівчина закричала, вивернулась з-під рук і побігла. На вулиці були люди, але біля банкомату вона була сама. Дівчина навіть відразу не змогла нікому розповісти.

Нагадаємо, ще не так давно було відомо про ще один випадок. 1-го грудня близько 21:20 неподалік “стометрівки” чоловік схопив дівчину за шию та намагався задушити. Дівчат було двоє, вони змогли дати відсіч чоловіку та втекти. Швидко все трапилося, але дівчина розгледіла, що чоловік одягнутий в чорному, шапка з червоним надписом.

Беззубий та нижчий за мене, я високого зросту, мабуть був або в нетверезому стані або має психічні розлади, бо дивний вираз обличчя, – розповідає дівчина. По опису збігається із тими характеристиками, які давали 18-ти літні подруги.

Чоловік був невисокого зросту, приблизно 165-167 см. Віком десь 35-40 років. У нього худорляве обличчя та відсутня половина зубів. Одягнений був у чорну куртку та чорну шапку, з червоним надписом.

Коли дівчина йшла з обіду, то бачила цього чоловіка неподалік пам’ятнику воїну-захиснику.

В коментарях до попередньої публікації подібного інциденту читачі “БУГу” вели дискусію з приводу того, що сталося. Одні були обурені ситуацією, а інші критикували дівчат.

Я Вам ще скажу, в деяких молодих людей дуже довгий язик, противно слухати як огризаються до старших людей неповнолітні. Не факт, що ці мовчки йшли і не зачепили цього мужика, – пише користувач Читачка.

18-ти літні подруги, ввечері вони вийшли з кафе” – цього достатньо, щоб будучи на підпитку дівками розпускати язики і спровокувати напад, а потім розповідати, які ж вони святі та божі. Просто так ніхто ні на кого не нападає, – заявляє читач Гаврило. У відповідь на заяви, що дівчата ніби самі винні у тому, що чоловік на них напав, дописували наступне.

Біля кафе “Базилік” ходить чоловік з психічними розладами. Будьте обережні”, – пише Анастасія. Кафе якраз знаходиться біля пам’ятника воїну-захиснику, де потерпілі і бачили чоловіка, та неподалік “стометрівки”.

"Чому всі читачі вважають абсолютно нормальним те, що якась хвора людина тиняється по місту і нападає на людей? Чому всі так спокійно пишуть що якийсь хворий ходить спокійно по вулиці і ним ніхто не займається? Де наша поліція? Медики? Депутати? Відповідальність за це несуть в першу чергу вони. В нормальних країнах психи не розгулюють «біля базиліка", – обурилася читачка Катерина.

А й справді, скільки ще дівчат піддадуться нападу того чоловіка? Потерпілі в правоохоронні органи не зверталися, бо вважають, що все-одно це не дасть результату, а тільки можуть посміятися. Однак якщо і далі цей, як кажуть “психічно хворий або п’яний” буде спокійно ходити містом, то не відомо з якими він ще намірами буде приставати до дівчат та жінок.

Коментарі