Говоруща голова, або «шикарний» фоторепортаж

Її, у ці дні, можна побачити де завгодно. У школах, НЦДЮТі, на підприємствах та організаціях, палацах культури і лікарні… Вона, («голова») ораторствує по підконтрольному місцевому радіо та часто вчить громадян, як потрібно жити, по єдиному в місті та «своєму в дошку», такому рідному і наближеному до власного «тіла», «КТ «ТТІ».

Вона часто з’являється на сторінках «свого» не менш контрольованого нею «Нашого міста», під орудою підтоптаного «будівника комунізму». Який славить її за кошти платників податків Нововолинська, і сам при тім щедротами від них, ох і не обділений же! Його, («будівника комунізму»), у робочий час можна зустріти і будь-якому районі міста. І у найнесподіваніших місцях, що ніякого відношення до очолюваного ним друкованого видання територіальної громади, аж ніяк не мають. Як і до прославляння та підняття рейтингу «патрона» чи шефа.

Незабаром, треба думати, ця «голова» з’явиться і у православних церквах всіх патріархатів. А потім, плавно вигулькне у молитовних будинках ХВЄ та притулках для літніх людей. Б’ючи себе у груди і поклоняючись своєму зажерливому богу. Та й у дитсадках, комунальних та спортивних організаціях, теж…

Портрети із зображенням цієї «голови» висять на стовпах, красуються на біл-бордах. Її запихають у поштові скриньки, роздають із наметів, пропонують перехожим і тим громадянам, що «ловлять гав». За так, без грошей.

Хоча, «голова», нікому і нічого не робила безкоштовно. Ніколи. А тепер, вона за все це не бере з виборців, ані копійки! Проте, у випадку свого успішного стрибка на такий бажаний і омріяний у солодких снах «олімп», під кодовою назвою «5К», (п’ята каденція) вона себе знову покаже у всій своїй огидній красі.

Вона «відіб’є» витрачені нею гроші, на кампанію, не сумнівайтесь. Вдесятеро більше, аніж віддала. Пограбувавши вчергове, мене і вас. Вона це зробить. Завжди встигала…

Проте, є такі місця, яких вона боїться, як чорт хреста. Там вона ніколи не буває і намагається обминати їх десятою дорогою. Хоча… Рано чи пізно, вона («голова») деколи про них, та й згадує. Заради «відкатів». Тобто, «неправомірної вигоди», як пише Кримінальний Кодекс України.

Одним із таких неприємних для неї місць є дорога до гаражів 4-ї Шахти, вже колишньої. Що веде далі – до складів, званих у народі «ВВ». Теж колишніх, а тепер відданих чи куплених церквою ХВЄ. Знаєте, там варто побувати. Особливо, після дощу. Дорога обрамлена, із обох боків, «прикрасами» у вигляді стихійних сміттєзвалищ та різної іншої гидоти.

Перед залізничним переїздом, біля автошляху Ковель-Львів хтось із наближених, намагався залатати страшенні діри у асфальті для окозамилювання, як вбачається. Там «ямковий ремонт» схожий на присипані попелом, або якимось іншим лайном розлогі площі, що іменуються «шляховим покриттям». Золоте дно, одним словом, для знаючих «свою справу» людей. А далі, ближче до гаражів, ніхто й не намагався залатати ямеги, хоча шлях цей – у межах міста Нововолинська. Нагадую, для «голови», якщо вона забула:
1) Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. (Ст. 5, розділу І, Конституції України)
2) Ніхто не може узурпувати державну владу. (Та ж стаття і розділ)
3) Міський голова несе персональну відповідальність за здійснення наданих йому законом повноважень. (Ст. 4, розділу 3 «Закону України про місцеве самоврядування»)
4) При здійсненні наданих повноважень… міський голова є підзвітним, підконтрольним і відповідальним перед територіальною громадою… (Ст. 5, розділу 3, там же)

Тобто, «голова» має відповідати за все! Ну, то й відповідай, «голова», а не гони «бадягу», як ти одного разу публічно, зволила висловилась.

Анатоль Бідзюра, голова ГО «Україна + Польща», журналіст. Нововолинськ

Коментарі

Коментарі

38

   Ні, ну вже тошнить від одного і того-ж!

Ех, анатолько, на словах ти Лев толстой, а насправді ***простой

може з бодуна?

То в голови дар екстрасенсорики. Причарував. Але не відповів взаємністю) От підлий. 

Народ за нього і нічого не поробиш бо більшість Сапожнікову гарантована і треба з цим змиритися

і нічого з цим не поробиш. так і не знайшлося яскравих особистостей та цікавих для виборця програм, щоб помахати ручкою на прощання. основний акцент опозиції був спрямований на пошук недоліків у роботі діючого мера та бігання по партіям для пошуку більш вигідних вакансій. а не у формуванні власних досягнень та власних програм розвитку міста. 

і що б ти Анатолько не писав, а народ за Сапожнікова, так що всі твої запити-шмапити можеш хіба в туалеті використати

Зображення користувача root.

Ви не маєте жодного права розписуватися за "весь народ", тому що тих, кому у місті Сапожников не подобається є також немало, знаю багатьох особисто. 

Усякі настрої є у місті. Є люди кому Сапожніков не подобається, є такі яким Сапожніков подобається. Останніх начебто значно більше. Вибори повинні демократично виявити точну цифру тої переваги.

Який там народ за Сапожнікова?...що ти несеш!!! Посадили пару клоунів таке писати..за стакан горілки,Віктор Борисович пора Вам на пенсію...

А я за нього! 

Молодець! Похвастайся йому своїм коментарем і отримай пиріжок!

Якось у вересні 2009 року в мене була інформація що підкупів міліції, прокуратури та чиновників де стежки пішли до щойно зареестрованої фірми ПП "Телекомунікаційні системи "Експрес" ЄДРПОУ 35383128 в м. Львові на особу якої неіснує очевидно по липовому паспорту. Так от, ниточка пішла з цього підприємства в м. Нововолинськ до таких собі Очеретка Б. та іншого оточення міського голови.

Львівська податкова дала мені інформацію щодо оборуток з цього підприємства. На підприємстві один директор він же буггалтер, він же все решту фірма без будь якаго майна.

1 квартал 2009 року - поступлень немає.

2 квартал 2009 року - поспуплення незначні.

3 квартал 2009 року - поступлення 250 мільйонів та відмиті у готівку.

4 квартал 2009 року - поступлення 3 мільярди грн. та відмиті у готівку. (Куди ці гроші пішли незнаю).

Звідси, якщо це гроші з Нововолинська (по документах що я бачив, то з Нововолинська), то банда начолі з міським головою украла в кожного мешканця міста починаючи з малої дитини по 75 тисяч грн.

Не слабо ?  Якщо нововолинці проснуться та розгіпнотизуються, то вони зрозуміють що в належному світі в містах там де є шахти - територіальна громада за тепло не платить.

Пане ігоре, що ви курите ? Ви хоч уявляєте собі суму в дев'ять мільярдів? Та відмиті у готівку? Це вам ваші дівчатка нарозказували?

Не дев'ять, а три мільярди і я відповідаю за свої слова що бачив (не тільки я) оборутки. 

Правильно писати надходження , а не поступлення. Не  украла , а вкрала. "Неіснує", "оборуток", "буггалтер"?

Ви ж член спілки журналістів, до речі , як і Камишнікова.

Дякую за виправлення, писав в похапцях з айфону, але слідкуйте за тим що подають, а не як подають, та аналізуйте наслідки Нововолинська. Хоча таки галицький діалект, а відповідно українська мова "поступлення", "украсти", "оборутки", "поміч", був у Україні, та інше...   

ти черт ,ще довго ж*пу лизати будеш

То ти свої шмати використай в туалеті ,а розумний не піде за сапожнікова,якщо пьє чорну воду з кранів

Кілька років назад у Польщі один з кандидатів на посаду Президента звернувся до молоді з закликом "Сховайте паспорти своїх дідів і бабів і самі приходьте на вибори". Думаю сьогодні для нашого міста це актуально, оскільки саме пенсіонери забезпечать Сапожнікову максимальну кількість голосів.

Молодь також додасть голосів для сапога. що є то є!

Я немолодий вже. Проте, переконаний, що старим пер***унам нічого робити у міськраді, як і у обласній. Через що й сам нікуди не пхався. Молодь буде жити і творити у цій країні, коли ми поврізаємо дуба. Молодь має право нею керувати і розбудовувати країну. Їй (молоді), видніше що, де і як. Вона талановита і набагато розумніша від нас, бо виросла не при "совку". Вона відстояла Державу у війні і захистить її й надалі. Україна у надійних руках! Я готовий не йти на вибори, щоби не накликати іще більшої біди на країну і міську громаду. Хоча, я був, є і залишаюся патріотом нашої Неньки. Закликаю старше покоління не голосувати на місцевих виборах, щоби не нашкодити своїм онукам і правнукам! А Віктора Борисовича Сапожнікова - зняти свою кандидатуру із виборчих перегонів. Народ вам буде тільки вдячним. В.Б.! Дайте молоді шанс, не ганьбіть своєї сивини, посоромтеся внуків. І громада, яку ви так довго зневажали, достойно оцінить це і поставить вам пам'ятник на знак вашого мужнього і героїчного вчинку.

Пане Анатолю, а чого ви самі не схотіли  висунутися на посаду мера як обіцяли? Хоча ви також за вашими ж словами СТАРИЙ П***ДУН, але б могли і висунутися. Молодь би вас підтримала! 

Не  маю здоров'я, на жаль. А гризтися та руйнувати корупційні схеми на бюджетних потоках, що до них приссалася п'явками, за два десятиліття, стара комуністична команда, "червоний директорат", свати, свояки, куми, родичі, гайдуки і організована злочинність його треба мати ой, як багато! Дякую за довіру.

люди !!! Якщо на вибори прийде хача б 60-90% виборців - не бачити чоботу мерського крісла, як власних вух. Навпаки цей ІУДА постане перед фактом відповідальності за все зло, яке зробив місту і його мешканцям. УСІ на вибори ! ІУДУ - в тюрму !!!

Я не є прихильником Сапожнікова але... хто буде замість нього? Чи для вас головне його змести а далі хоч трава не рости? Реально крім нього не бачу спеціалістів. Хоча нині наприклад модно вибирати того, хто гучніше за всіх кричить: "путін хло!", проте насправді для міського голови цієї риси недостатньо :)

ФАКТ - Сапожніков повний кавалер (3 шт.) відзнак "Шахтарська слава", хоча в шахті жодного дня не працював. Так у нього у всіх справах. А тепер цей горе-кавалер закриває ці шахти. -------------!!! 

Дякую!)))))) Від мого сміху здригались стіни.))))))))

Я також РЖУНЕМОЖУ)))))((((

Сапожніков, Ярема, Климович, Новосад, Коптюк. От і всі гниди, які пють нашу кров. Знищимо їх - от вам і економія бюджету, зменшення вартості комунпослуг і т.д. Знімаємо голову (Сапожнікова) - і пявки здихають

Не розумію я нововолинян. То що у мери чи в депутати йти для того щоб красти та не відповідати за крадіжки ? Може в першу чергу там крадії прокурор та начальник міліції за те що так нововолиняни думають. Запитання до крадіїв в “погонах” чому Сапожніков, Ярема, Климович, Новосад, Коптюк. 

доси не сидять у в'язницях.

цей "голова" крав краде і буде красти....а людей що ще за нього голосують я нерозумію.

нема крім сапога за кого голосувати, тепер зрозмів?

так. нема. тому що вони ще гірші. маючи малий ресурс - роблять стільки гидоття, що навіть страшно уявити, що будуть робити, отримавши ресурс мера.

Так і про теж саме кажу, що усі претенденти на мерську булаву значно гірше діючого мера.Якісь незграбні,хитрі. Щось вони кажуть а оченята в них бігають туди-сюди. От чому люди знову будуть голосувати за Сапожнікова.

Що значить немає кому,треба міняти спочатку,а потім вже говорити.Сапог чекае цього мерства як ніоли,адже на кону закриття шахт а там грошенят можна накрасти дохрена.Наша зададача похоронити мерушку на ціх виборах.

 

Люди,одумайтеся,не голосуйте за Сапожнікова і його свиту, бо знову лишитеся обкраденими і обманутими і далі буде об вас ноги обтирати.

Сторінки