Гузь приїхав до мене й заявив, що оголошує війну, – голова Волинської ОДА про заяву нардепа

Вчора, 26 листопада, після засідання першої сесії обласної ради 7-го скликання голова облдержадміністрації Володимир Гунчик дав коротку прес-конференцію.

Запросили до спілкування медіа задля того, аби розставити всі крапки над «і» щодо заяви народного депутата Ігоря Гузя, повідомляє відділ інформаційної політики Волинської ОДА.

– Ситуація доволі банальна, – наголосив Володимир Гунчик у вступному слові. – «Народний фронт» програв під час виборів на всіх фронтах. Разом із тим підставив «Блок Петра Порошенка». Останньою краплею стала ситуація у Любомльському районі, де, зважаючи на особисте прохання Ігоря Гузя, першим у списку «Блоку Петра Порошенка – «Солідарності» поставили Ігоря Торбу. Хоча ми одразу чітко розуміли, що ця кандидатура навряд чи була прохідною, коли би мова йшла про округ.

Після виборів Ігор Гузь узявся вимагати, саме вимагати від мене, щоби Торба був головою районної ради. Ми вели довготривалі переговори, аналізували ситуацію. Аж ніяк обставини не складалися так, аби Торбу обрали головою. Але скажу чесно, що голова облдержадміністрації прохав усіх, кого міг, аби таки підтримали кандидатуру Ігоря Торби.

Також попрохав Ігоря Гузя виїхати в Любомльський район та поспілкуватися із моїм радником Миколою Пархомуком та вже депутатом 7-го скликання Володимиром Дибелем. Така зустріч відбулася. Наскільки володію інформацією, сторони поспілкувалися на досить високих тонах. У результаті нардеп Гузь приїхав до мене й заявив, що оголошує… війну. Наголосив, що першим кроком буде виступ на сесії Верховної Ради. Через тиждень – заява з парламентської трибуни.

Мені дуже неприємно, що народний депутат так вчинив… Хоча я уважно перечитав усі його зауваження. Здивований, як можна говорити про невиконання бюджету, коли перевиконання становить 167%. Це – один із кращих показників в Україні. Цього року ми отримали додаткових 400 мільйонів до зведеного обласного бюджету, – прокоментував Володимир Гунчик заяву нардепа.

– Право призначати голову облдержадміністрації та звільняти його має лише Президент, – додав посадовець. – А бажання попіаритися у соціальних мережах Ігор Володимирович демонстрував не раз… Я ж ставлюся до таких речей спокійно. Але не право Гузя мене призначати чи звільняти. Якщо Президент вирішить, що я маю залишити цю посаду або ж працювати на іншій, будучи людиною команди, волю Глави держави виконаю. Мені таких пропозицій не надходило.

Джерело: 4Влада

Коментарі

Коментарі

1

Гузю менше руками потрібно розмахувати - а обіцянки виконувати

Сторінки