Далі буде...

Ну, подумав я собі, якщо гора не йде до Магомета… І ще про Схід, котрий є справою ніжною та тонкою. Гора виявилася доброзичливою і зовсім не крутою, можна сказати зі фунікулером, або ескалатором. Так, що дістався до вершини без проблем, зовсім не захекавшись.

А почалося все зі заяви депутатської групи «Спільна думка» у Нововолинську прокуратуру про імовірні зловживання зі ремонтом дахів міської комунальної власності, що мали б називатися «відкати», і котра була написана іще два з лишнім місяці тому. Все ті документи, як покрита слизом риба вискакували з рук, то виринаючи, то потопаючи, викручуючись і випробовуючи терпіння…

Нарешті впіймав. Так, була така заява. Підписана координатором «СД», Борисом Карпусом. Відслідкувавши її шляхи, виявив, що нині вона у міському МВ УМВС. І не просто так. А внесена до Єдиного Реєстру досудових рішень. Це означає, що по ній заведена кримінальна справа, а отже коментарі тут недоречні – ведуться слідчі дії. І я, як лояльна до влади людина, не можу більше нічого говорити, хоча міг би й сказонути. І немало. Будемо очікувати завершення слідства і, можливо, суду. Саму копію заяви та копію скерування її у міліцію, високоповажному панству, яким є користувачі НВІПу, і котрим я служу вірою та правдою хочуть вони цього чи ні, люб’язно надаю. Все, що можу. Далі буде. І не тільки про це.

Анатолій Бідзюра, голова ГО «Україна + Польща», журналіст. Нововолинськ

Коментарі

Коментарі

3

Радіти рано, але оптимізму стало більше.

Зображення користувача root.

Там написано "Про результати перевірки прошу повідомити прокуратуру до 22.04.2013". А яке зараз число? 1 червня. Думаю, якби були якісь позитивні результати то б про це вже було відомо.. А так.. звичайна бюрократина писанина. Попересилають папірці з одної контори в другу і справу закриють..

Звичайно, завжди треба надіятися на кращею, але.. враховуючи ті реалії в яких ми живемо.. рідко такі справи доводять до якогось позитивного фіналу.. хіба що цього захоче хтось зверху.

я думаю наразі проводяться слідчі дії, сд звернулося згідно звернення 25.03, прокуратура на мвс звернулася 03.04, до 22.04 вони б нічого не зясували, тому будемо чекати